Sylwiusz Pachel
6.63
Żar
10:0611:39
Aspen 5 28
ko-mar 58
3.31
Żar
13:1713:31
CHILI 4 XS
Maciek Stanisławski
2.80
Żar
13:0513:12
Golden 4 30
Grzegorz Wierzba
7.68
Żar
12:1713:29
Sector XS
Michał Staszek
6.83
Żar
11:5713:02
Nexus S
Michał Rdk
1.82
Żar
09:1409:22
CHILI 4 M
Michał Rdk
3.32
Żar
11:0311:19
CHILI 4 M
Ralf
3.06
Żar
11:0311:20
Escort 2 41
Joanna Kocot
13.91
Żar
09:1610:31
Alpina 3 S
ko-mar 58
2.65
Żar
09:3509:45
CHILI 4 XS
Błażej
14.67
Żar
10:4713:03
ZENO MS
Piotr Staszak
9.29
Żar
09:4910:58
Delta 3 ML
Sławomir Wysocki
6.37
Żar
10:1711:48
Iota 23
OlafD
6.53
Żar
10:1111:04
Mariusz Maj
8.34
Żar
10:0812:17
Artik 3 25
Andrzej Koziej
4.68
Żar
10:0710:41
Cayenne 4 XL
Michal Radzicki
2.56
Żar
09:5710:46
Lynx M
Dawid Olszowy
4.55
Żar
10:0110:44
Alpina 3 MS
Laguna
7.12
Żar
10:0711:37
Iota 2 25
Marcin Makuch
9.69
Żar
10:0411:37
Iota 2 25
Michał Jantas
1.01
Vyšná Polianka
09:1009:12
Pawn L
Waldemar Janiszewski
0.10
Ustka
09:1309:25
Cure L
Waldemar Janiszewski
0.10
Ustka
09:1309:25
Cure L
Waldemar Janiszewski
0.10
Ustka
09:1309:25
Adam ML
Waldemar Janiszewski
9.47
Ustka
08:3408:58
Adam ML
Wojciech Dreszler
2.36
Starogród
10:5711:21
Mentor 3 M
Jakub Rybka
3.03
Starogród
09:5110:15
Rush 4 ML
Wojciech Dreszler
1.35
Starogród
09:3209:35
Mentor 3 M
Jarosław Janus
17.10
Skrzyczne
08:2409:00
Boomerang 11 M
Marek Furman
6.44
Skrzyczne
08:3008:52
Aspen 4 26
Łukasz Janda
9.57
Skrzyczne
08:4609:24
Bonanza 2 L
Seba
10.71
Skrzyczne
08:3008:52
Carrera L
Rafał Nocoń
29.48
Skrzyczne
08:2509:35
Mystic 24
Dawid Olszowy
13.30
Skrzyczne
07:2608:23
Alpina 3 MS
Agata Kowalska
31.50
Sigillo
08:0109:49
Queen 2 MS
Artur Pietrek
46.32
Saint Hilaire du Touvet
07:4510:33
Lynx M
Jakub Stępczyński
63.46
Pińczów
09:3411:26
Delta 3 ML
Robert Piotrowski
5.09
Piła
08:3308:52
Riot ML
Robert Piotrowski
4.84
Piła
10:0710:20
Riot ML
Sebastian Żmijewski
5.64
Oleszna Podgórska
15:4015:54
Fusion 23
Jarosław Sałek
50.02
Michałków
09:4311:52
Sprint 3 S
Mariusz Strzelczyk
62.75
Michałków
09:3411:43
Sprint 3 M
Maciej Banasik
9.90
Michałków
09:2209:51
Iota 2 29
Mikołaj Walczyk
3.55
Mała Czantoria
11:0511:13
Mentor 4 S
Mikołaj Walczyk
11.60
Mała Czantoria
08:3109:13
Mentor 4 S
Pawel Bedynski
65.30
Leszno - Strzyżewice
08:4011:08
ZENO L
Piotr Karolak
132.42
Leszno - Strzyżewice
08:3313:19
Carrera M
Patrycja Sakwerda
3.41
Kozakov
08:5509:42
Atlas 2 XS
Artur Joachimczyk
1.89
Kozakov
09:3209:44
Punk M
Andrzej Kołodziejski
2.62
Kozakov
09:3109:39
Mentor 4 S
Tobiasz Mayer
3.26
Konopki
09:1009:20
Iota 2 25
Dariusz Pałgan
16.67
Kobala
09:0110:43
Rock 2 L
Jacek Zakrzewski
71.61
Kobala
08:5413:07
Maestro L
Arkadiusz Ślusarczyk
61.48
Kobala
07:5510:21
Meru M
Michał
47.77
Kobala
08:2611:18
Rook L
Dawid Krajewski
23.33
Kobala
08:0509:51
Summit XC4 S/M
Robert Kudrys
50.64
Kobala
08:2111:39
Blacklight 2 M
Przemek Jakubczyk
48.76
Kobala
08:1211:18
Nyos RS M
Sebastian Żmijewski
14.61
Gryfów Śląski
16:1116:55
Fusion 23
Joanna Reinert
2.46
Glewnik
10:0110:12
Rush 5 XS
Joanna Reinert
2.10
Glewnik
12:3912:46
Rush 5 XS
Joanna Reinert
2.38
Glewnik
12:0312:08
Rush 5 XS
Szczepan Pawluszek
14.67
Garb Pińczowski
09:4310:19
Delta L
Alicja Heise
27.63
Emberger Alm
09:0211:19
Makalu 4 XS
Bartosz Pawlak
9.13
Dylew
15:1715:58
Mistral 6 28
Wojtek Kite4Fun.pl
2.16
Dąbie
06:4106:48
Alpha 6 31
Wojtek Kite4Fun.pl
2.03
Dąbie
05:5105:59
Alpha 6 31
Wojtek Kite4Fun.pl
1.69
Dąbie
07:0907:14
Alpha 6 31
Mariusz Grzywacz
11.33
Czermna
09:1311:28
Elan 28
Daniel Rozmus
6.37
Czermna
09:2510:58
Hook 4 25
Krzysiek Ciach
0.73
Czermna
09:1709:19
Mentor 5 M
Jacek Miłowski
10.83
Czermna
09:3311:26
Cure ML
Marcin Wirski
20.64
Czermna
08:4811:04
Queen 2 ML
Mirek Olkowicz
7.43
Czermna
09:3911:24
Delta 2 ML
Grzegorz Hali
14.42
Czermna
09:4711:04
CHILI 4 S
Paweł Wysocki (szybki)
12.62
Czermna
08:4511:40
Delta 2 ML
Maciej Pigulski
6.74
Czermna
09:5311:48
Sigma 10 23
Marek Miłowski
17.71
Czermna
08:3811:47
Delta 3 ML
Marcin Białobłocki
13.69
Czermna
10:2411:16
Delta 2 ML
Ryszard Jakiel
6.12
Czermna
10:4711:47
Delta 2 ML
Stork X
4.03
Czermna
10:5711:44
Summit XC3 M
Otek
5.87
Czermna
09:3111:42
Rush 4 MS
Ryszard Jakiel
2.25
Czermna
12:1412:21
Delta 2 ML
Robert Roko
4.51
Ciecień
07:3608:23
Atlas 2 L
Jakub Zborowski
6.79
Ciecień
09:0711:31
Iota 26
Jakub Zborowski
3.51
Ciecień
07:2107:32
Iota 26
Szymon Struś
5.41
Ciecień
09:0209:36
Mentor 4 S
Mariusz Kłos
6.78
Ciecień
08:5310:35
Mentor 4 M
Zbyszek Wrona
4.01
Ciecień
09:1609:40
Tequila 5 L
Gonzo
5.02
Ciecień
09:0810:29
Chili 3 M
Jakub Zborowski
3.54
Ciecień
07:2107:32
Iota 26
Jakub Zborowski
6.78
Ciecień
09:0711:31
Iota 26
WojtasFX
9.05
białostocki
07:5808:17
Q-Light L
Michał Skrzypczak
17.09
Bassano
08:0209:58
Epsilon 7 28
Dariusz
16.89
Bassano
07:3409:48
Delta 2 L