Krzysztof Mazur
22.85
Ciecień
09:4310:58
Spectra M
Krzysztof Martyna
49.77
Bassano
08:5712:09
Xchord ML
Krzysztof Łomonkiewicz
4.97
Żar
09:3010:03
Iota 2 27
Krzycha
53.51
Żar
09:0911:18
Artik 5 28
ko-mar 58
6.55
Żar
08:5710:11
CHILI 4 XS
Justyna
11.30
Ciecień
08:1810:42
Nemo 4 23
Julek Matras
2.62
Ciecień
11:3211:44
Hook 3 29
Julek Matras
2.52
Ciecień
09:0709:16
Hook 3 29
Jola Bryzek
0.13
Bulowice
10:1210:13
Rush 5 S
Jola Bryzek
15.07
Żar
08:5709:48
Rush 5 S
Joanna Reinert
30.02
Bassano
08:2510:28
Rush 5 XS
Joanna Kocot
63.07
Pińczów
08:3410:39
Alpina 3 S
Jerzy Gryckiewicz
5.86
Javorovy
12:4713:32
Atlas L
Jerzy Gajda
32.35
Ciecień
08:1609:42
Summit XC4 S/M
Jarosław Warzecha
18.66
Żar
08:4609:40
Aspen 5 26
Jarosław Janus
11.22
Javorovy
12:2813:25
Boomerang 11 M
Jakub Stępczyński
10.79
Garb Pińczowski
09:2009:54
Delta 3 ML
Jakub Rożek
1.40
Bassano
08:3008:41
Nevada 2 28
Jakub Rożek
1.40
Bassano
08:3008:41
Nevada 2 28
Jakub Mendys
27.66
Ciecień
07:2009:11
Swift 5 MS
Jakub Gagatek
5.19
Słubica
08:5209:37
Anakis 3 L
Jakub Bączkowski
32.60
Ciecień
08:2209:43
UP Trango XC 2 S
Jacek Respondek
3.35
Ciecień
09:3209:40
CHILI 4 M
Jacek Respondek
3.28
Ciecień
07:1107:28
CHILI 4 M
Jacek Hajduk
3.29
Ciecień
10:5011:01
Mentor 2 M
Iwo Banaś
15.66
Kössen
11:3913:00
Mantra M7 S
Igor Byrski
6.18
Żar
10:5612:14
Mentor 3 S
Igor Byrski
10.97
Żar
08:2309:21
Mentor 3 S
Grzegorz Wozniak
18.56
Bassano
08:1009:22
BGD BASE L
Grzegorz Wierzba
68.01
Garb Pińczowski
08:1911:49
Sector XS
Grzegorz Przybylski
2.67
Żar
11:3812:31
Alpha 6 26
Grzegorz Piechuła
0.02
Kobala
09:2709:28
Iota 2 29
Grzegorz Natonek
3.07
Ciecień
09:4509:53
Delta 3 MS
Gonzo
2.80
Ciecień
07:2407:36
Chili 3 M
Drow
12.01
Stranik
10:0810:50
Tequila 5 S
Dawid Olszowy
10.56
Javorovy
10:5711:28
Alpina 3 MS
Dawid Krajewski
10.05
Ellmau
08:5409:49
Lhotse 2 22
Ciup3k
15.51
Ciecień
10:3812:07
CHILI 4 S
Chester
28.42
Żar
08:4710:32
Rook 2 MS
Chester
20.99
Żar
08:4710:11
Rook 2 MS
Chester
28.42
Żar
08:4710:32
Rook 2 MS
Błażej
75.76
Żar
08:0111:06
ZENO MS
Baśka
3.91
Ciecień
07:4108:03
Atlas S
Baśka
10.88
Ciecień
10:1810:45
Atlas S
Artur Starzec
5.72
Klonówka
12:3015:08
Mentor 4 S
Arkadiusz Marucha
61.89
Żar
11:0213:51
Sigma 10 25
Arkadiusz Marucha
11.21
Żar
08:2609:13
Sigma 10 25
Arkadiusz Garbacz
32.94
Ponnay
08:4111:04
Elan 33
Anna Bysiecka
5.51
Żar
08:5009:51
Punk XS
Anna Bysiecka
6.24
Żar
11:4312:47
Punk XS