Bogdan Leja
7.86
Klin (Andrzejówka)
07:3009:13
Carrera L
Paweł Policht
4.17
Klin (Andrzejówka)
07:3508:44
Alpha 6 26
Kaśka G.
4.55
Klin (Andrzejówka)
07:5709:05
Epic S
Paweł Ziółkowski
8.69
Klin (Andrzejówka)
08:0209:10
Mentor 4 S
Patrycja Sakwerda
5.70
Klin (Andrzejówka)
08:0809:33
Atlas 2 XS
Andrzej Kołodziejski
8.82
Klin (Andrzejówka)
08:1109:22
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
8.73
Klin (Andrzejówka)
08:1109:21
Mentor 4 S
Paweł Ruszkiewicz
17.04
Klin (Andrzejówka)
08:1310:13
CHILI 4 XXS
Agnieszka Nawrot
6.71
Klin (Andrzejówka)
08:1809:15
Atlas 2 S
Artur Joachimczyk
5.73
Klin (Andrzejówka)
08:2509:12
Punk M
Tomasz Zieliński
2.85
Klin (Andrzejówka)
08:3109:21
Hook 3 29
Bartosz Pudłowski
48.21
Klin (Andrzejówka)
08:3311:02
Mantra 6 MS
Tomasz Mielniczyn
5.22
Klin (Andrzejówka)
08:3610:09
Ikuma 29
Marcin Białobłocki
54.88
Klin (Andrzejówka)
08:4411:22
Delta 2 ML
Mirek Olkowicz
16.02
Klin (Andrzejówka)
08:4510:08
Delta 2 ML
Tomasz Giełda
2.71
Klin (Andrzejówka)
08:5909:10
Hook 3 27
Dawid Król
17.79
Klin (Andrzejówka)
09:0110:18
King M
Sławek Gut
13.25
Klin (Andrzejówka)
09:0411:11
Artik L
KRZYSZTOF MAKOWSKI
45.76
Klin (Andrzejówka)
09:1511:03
Sigma 10 25
Jacek Miłowski
41.03
Klin (Andrzejówka)
09:4112:34
Cure ML
Piotr Jasinski
10.25
Klin (Andrzejówka)
09:4310:50
Vega 5 L
Bogdan Leja
6.43
Klin (Andrzejówka)
10:1511:23
Carrera L
Miro Miecz
6.78
Klin (Andrzejówka)
10:2311:18
Mentor 4 S
Tomasz Zieliński
11.54
Klin (Andrzejówka)
10:2912:27
Hook 3 29
Tomasz Giełda
6.36
Klin (Andrzejówka)
10:3412:00
Hook 3 27
Agnieszka Nawrot
4.93
Klin (Andrzejówka)
10:4811:20
Atlas 2 S
Artur Joachimczyk
10.71
Klin (Andrzejówka)
10:5411:57
Punk M
Andrzej Kołodziejski
26.64
Klin (Andrzejówka)
10:5412:24
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
26.66
Klin (Andrzejówka)
10:5412:24
Mentor 4 S
Mirek Olkowicz
24.02
Klin (Andrzejówka)
10:5612:32
Delta 2 ML
Kaśka G.
5.09
Klin (Andrzejówka)
11:0311:51
Epic S
Dawid Król
18.07
Klin (Andrzejówka)
11:1212:36
King M
Dawid Olszowy
7.18
Javorovy
08:4809:14
Alpina 3 MS
Kamil Siegmund
5.53
Javorovy
10:3211:27
Tequila 3 Xl
Sylwiusz Pachel
24.33
Javorovy
10:2511:42
Aspen 5 28
Dawid Olszowy
9.03
Javorovy
10:2311:46
Alpina 3 MS
Andrzej Koziej
5.46
Javorovy
10:1911:47
Cayenne 4 XL
Seba
7.34
Javorovy
10:1211:24
Carrera L
Rafał Nocoń
6.79
Javorovy
09:5910:46
Mystic 24
Rafał Nocoń
3.74
Javorovy
12:1212:33
Mystic 24
Kamil Siegmund
3.82
Javorovy
08:4209:13
Tequila 3 Xl
Marek Furman
9.46
Javorovy
10:0511:37
Aspen 4 26
Piotr Kuźmicz
2.25
Javorovy
10:0310:09
Sir Edmund 23
Marcin
24.59
Hollersbach im Pinzgau
13:2814:53
Mentor 5 L
Wojciech Kocot
22.65
Hollersbach im Pinzgau
13:3414:44
CHILI 4 XS
Robert Szecel
23.60
Hollersbach im Pinzgau
13:3814:46
Sigma 10 25
Mariusz Kozłowski
10.43
Gemeinde Hippach
09:4910:50
Swift 5 MS
Mostek
4.33
Chełm (Grybów)
13:3814:47
Queen M
Piotr Świderski
4.75
Chełm (Grybów)
12:3914:48
Rook 2 MS
Tomi Ka
1.65
Borzym
06:2606:34
Universal 1.1 28