Zbyszek Wrona
2.96
Żar
13:1213:27
Tequila 5 L
Zbyszek Wrona
2.64
Żar
11:5312:00
Tequila 5 L
Zbyszek Wrona
3.84
Żar
10:3210:50
Tequila 5 L
zbrozlo
5.39
Śnieżnica
08:2008:44
Vita 2 L
zbrozlo
8.21
Śnieżnica
10:0311:35
Vita 2 L
Wojtek Majewski
35.69
Mała Kopa
09:4413:14
Summit XC4 M
Wojciech Głowacki
2.31
Żar
13:1313:25
Cure M
Wojciech Chmiel
3.02
Śnieżnica
08:3808:46
Vega M
Wojciech Chmiel
6.41
Śnieżnica
10:3211:32
Vega M
Witold Ossera
37.04
Żar
08:1510:15
Rook 3 MS
Witold Kawa
13.19
Skrzyczne
07:4209:05
Scooter M
Waldemar Laskowski
7.20
Chełm (Grybów)
08:5811:05
Rush 5 MS
TOMEK STOCH
4.88
Śnieżnica
10:4911:04
Iota 26
TOMEK STOCH
4.49
Śnieżnica
08:0308:23
Iota 26
Tomasz Muszyński
9.25
Klin (Andrzejówka)
12:1513:05
Carrera L
Tomasz Halka
22.06
Skrzyczne
09:4111:08
Mistral 7 XS
Szymon Struś
13.44
Śnieżnica
08:0409:30
Mentor 4 S
Szymon Kuhnert
184.10
Leszno - Strzyżewice
06:4112:00
Iota 2 25
Sylwiusz Pachel
8.59
Javorovy
10:4012:37
Aspen 5 28
Stork X
7.91
Leszno - Strzyżewice
09:1709:38
Summit XC3 M
Stork X
2.76
Leszno - Strzyżewice
06:5307:03
Summit XC3 M
Stanisław Gwara
8.44
Klin (Andrzejówka)
11:3313:10
Geo 5 MS
Sławomir Pyżalski
23.00
Śnieżnica
08:1409:25
Rise 3 M
Slavo Mir
1.54
Borowa
10:5210:56
Ion 5 M
Slavo Mir
1.54
Borowa
11:0811:16
Ion 5 M
Slavo Mir
2.44
Borowa
11:3411:52
Ion 5 M
Seba
43.41
Skrzyczne
07:5310:59
Carrera L
SEB
17.47
Skrzyczne
10:0511:03
Chili 3 S
Robert Piotrowski
17.87
Borowa
07:4008:25
Riot ML
Robert Dadak
2.77
Żar
08:3208:43
Cayenne 4 M
Robert Dadak
25.03
Żar
10:1311:29
Cayenne 4 M
Ralf
36.46
Bassano
07:0909:11
Trango X-Race L
rafal lipa
11.32
Mała Kopa
12:4513:53
Kangri L
rafal lipa
16.52
Mała Kopa
09:1610:39
Kangri L
Przemysław Czerwiński
136.35
Borowa
09:4713:57
Mentor 6 L
Piotr Zawadzki
8.88
Żar
09:0809:56
Queen 2 ML
Piotr Szymański
49.12
Żar
08:0610:09
Chili 3 S
Piotr Syc
16.12
Skrzyczne
08:3609:27
Epsilon 8 27
Piotr Świderski
4.75
Śnieżnica
08:2708:49
Rook 2 MS
Piotr Świderski
11.62
Śnieżnica
09:5911:37
Rook 2 MS
Piotr Stachoń
9.64
Nosal
10:1411:21
Mentor 2 S
Piotr Kuźmicz
4.74
Mała Czantoria
11:1311:38
Sir Edmund 23
Piotr Kuźmicz
4.24
Mała Czantoria
13:4213:59
Sir Edmund 23
Piotr Gliniak
4.43
Śnieżnica
08:2908:46
Nemo 4 28
Paweł Wysocki (szybki)
28.74
Klin (Andrzejówka)
11:3412:59
Delta 2 ML
pawello148
18.83
Śnieżnica
09:3811:10
Golden 2 26
Paweł
2.43
Żar
09:3809:49
Mentor 4 M
Paweł
1.40
Żar
07:4607:52
Mentor 4 M
Patrycja Sakwerda
1.97
Borowa
07:5207:58
Atlas 2 XS
Patrycja Sakwerda
1.57
Borowa
10:1710:23
Atlas 2 XS
Orłowski Adrian
10.61
Chełm (Grybów)
09:2211:49
Sigma 10 27
Miro Miecz
3.26
Klin (Andrzejówka)
11:5212:44
Mentor 4 S
Mirek Olkowicz
6.97
Rudnik
08:0109:25
Delta 2 ML
Mirek Olkowicz
15.01
Klin (Andrzejówka)
11:4113:37
Delta 2 ML
Michał Zawadzki
135.39
Borowa
10:1314:08
Sector M
Michał Tworek
19.04
Skrzyczne
09:1110:05
Nova Ion 3 S
Michał Staszek
5.99
Żar
12:2212:56
Nexus S
Michał Staszek
3.84
Żar
14:2514:47
Nexus S
Michal Radzicki
4.42
Żar
13:5314:11
Chili 2 Xs
Michal Radzicki
3.12
Żar
15:3515:43
Chili 2 Xs
Michał Jantas
3.72
Chełm (Grybów)
09:4410:38
Pawn L
Michal Glinski
11.66
Nursja
09:0410:13
Cayenne M
Michał Dziedzic
15.35
Śnieżnica
08:0109:17
Sigma 7 28
Mateusz Siatka
47.69
Śnieżnica
07:3009:42
Alpina 2 L
Mateusz Petrów
70.21
Krushevo
08:2312:03
Ikuma 27
Mariusz Wiśniowski
78.79
Żar
08:0513:11
Enzo 3 S
Mariusz Strzelczyk
16.74
Emberger Alm
06:4707:46
Sprint 3 M
Mariusz Kozłowski
10.84
Bassano
06:5608:12
Swift 5 MS
Marian Szampera
6.74
Skrzyczne
10:3811:15
Mentor 4 M
Marek Miłowski
26.68
Rudnik
07:4011:16
Delta 3 ML
Marek Kawa
40.67
Skrzyczne
07:3611:11
Mentor 4 S
Marek Furman
18.34
Bassano
07:1208:55
Aspen 4 26
Marek Furman
11.44
Bassano
10:3611:24
Aspen 4 26
Marcin Raszka
4.08
Skrzyczne
11:5812:13
Rook 2 MS
Marcin Raszka
4.32
Skrzyczne
09:5410:29
Rook 2 MS
Marcin Makuch
132.65
Borowa
07:2511:54
Iota 2 25
Marcin Kosior
1.31
Klin (Andrzejówka)
08:1708:26
Nyos RS L
Marcin Gorayski
47.18
Mała Kopa
07:0210:06
Venus SC L
Marcin Duszyński
24.47
Żar
07:3809:06
LM6 MS
Marcin Białobłocki
96.96
Rudnik
07:3313:35
Delta 2 ML
Marcin
18.73
Skrzyczne
08:2109:19
Mentor 5 L
Maciek Stanisławski
11.93
Żar
08:0708:50
Golden 4 30
Maciej Targoni
2.48
Klin (Andrzejówka)
08:2208:34
Ion 5 S
Maciej Krzesiński
99.70
Leszno - Strzyżewice
07:5610:38
Bonanza 2 M
Łukasz Prokop
123.89
Borowa
06:3310:01
Sigma 10 25
Lukasz Krol
4.50
Fister
12:1713:16
Geo M
Lukasz Krol
5.51
Fister
13:5015:10
Geo M
Laguna
37.95
Żar
09:2411:30
Iota 2 25
Krzysztof Stasiak
5.03
Żar
12:3613:27
Mentor 3 S
Krzysztof Schmidt
43.68
Skrzyczne
10:0412:42
Enzo 3 L
Krzysztof Schmidt
5.60
Skrzyczne
08:0208:25
Enzo 3 L
Krzysztof Martyna
18.10
Mała Kopa
11:2913:44
Xchord ML
Krzysztof Łomonkiewicz
2.15
Leszno - Strzyżewice
06:3806:48
Iota 2 27
Krzysztof Łomonkiewicz
149.94
Leszno - Strzyżewice
09:2614:45
Iota 2 27
Krzysztof Łomonkiewicz
3.56
Leszno - Strzyżewice
08:1608:29
Iota 2 27
Krzysztof Kapusta
2.31
Żar
15:1315:19
Pandion M
Krzysztof Kapusta
1.62
Żar
13:0213:10
Pandion M
Krzysztof Caputa
5.62
Żar
11:5212:20
Buteo S
Joanna Kocot
46.20
Żar
08:1211:04
Alpina 3 S
Jarosław Chmielewski
37.27
Żar
08:2610:24
Delta 2 XS