Szymon Kuhnert
184.10
Leszno - Strzyżewice
06:4112:00
Iota 2 25
Krzysztof Łomonkiewicz
149.94
Leszno - Strzyżewice
09:2614:45
Iota 2 27
Przemysław Czerwiński
136.35
Borowa
09:4713:57
Mentor 6 L
Michał Zawadzki
135.39
Borowa
10:1314:08
Sector M
Marcin Makuch
132.65
Borowa
07:2511:54
Iota 2 25
Łukasz Prokop
123.89
Borowa
06:3310:01
Sigma 10 25
Maciej Krzesiński
99.70
Leszno - Strzyżewice
07:5610:38
Bonanza 2 M
Marcin Białobłocki
96.96
Rudnik
07:3313:35
Delta 2 ML
Górski Jacek
81.20
Żar
08:0112:15
Enzo 3 L
Artur Bednarczyk
81.01
Borowa
06:4309:24
Artik 5 24
Mariusz Wiśniowski
78.79
Żar
08:0513:11
Enzo 3 S
Arkadiusz Ślusarczyk
72.89
Żar
07:5011:48
Meru M
Mateusz Petrów
70.21
Krushevo
08:2312:03
Ikuma 27
Artur Szczerbiak
58.58
Skrzyszów
15:0416:40
Nucleon 29
Piotr Szymański
49.12
Żar
08:0610:09
Chili 3 S
Mateusz Siatka
47.69
Śnieżnica
07:3009:42
Alpina 2 L
Marcin Gorayski
47.18
Mała Kopa
07:0210:06
Venus SC L
GRZERO
46.30
Śnieżnica
07:4510:21
Carrera M
Joanna Kocot
46.20
Żar
08:1211:04
Alpina 3 S
Krzysztof Schmidt
43.68
Skrzyczne
10:0412:42
Enzo 3 L
Seba
43.41
Skrzyczne
07:5310:59
Carrera L
Marek Kawa
40.67
Skrzyczne
07:3611:11
Mentor 4 S
Laguna
37.95
Żar
09:2411:30
Iota 2 25
Jarosław Chmielewski
37.27
Żar
08:2610:24
Delta 2 XS
Andrzej Zieliński
37.16
Śnieżnica
07:5009:53
Sycross One XL
Witold Ossera
37.04
Żar
08:1510:15
Rook 3 MS
Ralf
36.46
Bassano
07:0909:11
Trango X-Race L
Wojtek Majewski
35.69
Mała Kopa
09:4413:14
Summit XC4 M
Błażej
35.04
Żar
08:0209:28
ZENO MS
Andrzej Koziej
31.53
Javorovy
09:3312:37
Cayenne 4 XL
Dawid Krajewski
29.20
Śnieżnica
07:3610:23
Summit XC4 S/M
Paweł Wysocki (szybki)
28.74
Klin (Andrzejówka)
11:3412:59
Delta 2 ML
Marek Miłowski
26.68
Rudnik
07:4011:16
Delta 3 ML
Robert Dadak
25.03
Żar
10:1311:29
Cayenne 4 M
Marcin Duszyński
24.47
Żar
07:3809:06
LM6 MS
Sławomir Pyżalski
23.00
Śnieżnica
08:1409:25
Rise 3 M
Tomasz Halka
22.06
Skrzyczne
09:4111:08
Mistral 7 XS
Grzegorz Wierzba
20.57
Żar
09:0010:27
Sector XS
Filip Porzucek
20.11
Mała Kopa
08:0409:01
Sigma 10 27
Michał Tworek
19.04
Skrzyczne
09:1110:05
Nova Ion 3 S
pawello148
18.83
Śnieżnica
09:3811:10
Golden 2 26
Marcin
18.73
Skrzyczne
08:2109:19
Mentor 5 L
Marek Furman
18.34
Bassano
07:1208:55
Aspen 4 26
Krzysztof Martyna
18.10
Mała Kopa
11:2913:44
Xchord ML
Grzegorz Walaszek /walery/
17.95
Żar
11:4613:58
Delta 3 ML
Robert Piotrowski
17.87
Borowa
07:4008:25
Riot ML
SEB
17.47
Skrzyczne
10:0511:03
Chili 3 S
Mariusz Strzelczyk
16.74
Emberger Alm
06:4707:46
Sprint 3 M
rafal lipa
16.52
Mała Kopa
09:1610:39
Kangri L
Piotr Syc
16.12
Skrzyczne
08:3609:27
Epsilon 8 27
Michał Dziedzic
15.35
Śnieżnica
08:0109:17
Sigma 7 28
Aleš Lundiak
15.12
Klin (Andrzejówka)
12:2512:59
Comet 3 XS
Mirek Olkowicz
15.01
Klin (Andrzejówka)
11:4113:37
Delta 2 ML
Grzegorz Przybylski
13.96
Leszno - Strzyżewice
07:3608:07
Alpha 6 26
Dawid Olszowy
13.75
Skrzyczne
09:1311:25
Alpina 3 MS
Szymon Struś
13.44
Śnieżnica
08:0409:30
Mentor 4 S
Witold Kawa
13.19
Skrzyczne
07:4209:05
Scooter M
Maciek Stanisławski
11.93
Żar
08:0708:50
Golden 4 30
Michal Glinski
11.66
Nursja
09:0410:13
Cayenne M
Piotr Świderski
11.62
Śnieżnica
09:5911:37
Rook 2 MS
Marek Furman
11.44
Bassano
10:3611:24
Aspen 4 26
rafal lipa
11.32
Mała Kopa
12:4513:53
Kangri L
Mariusz Kozłowski
10.84
Bassano
06:5608:12
Swift 5 MS
Orłowski Adrian
10.61
Chełm (Grybów)
09:2211:49
Sigma 10 27
Piotr Stachoń
9.64
Nosal
10:1411:21
Mentor 2 S
Tomasz Muszyński
9.25
Klin (Andrzejówka)
12:1513:05
Carrera L
Piotr Zawadzki
8.88
Żar
09:0809:56
Queen 2 ML
Sylwiusz Pachel
8.59
Javorovy
10:4012:37
Aspen 5 28
Stanisław Gwara
8.44
Klin (Andrzejówka)
11:3313:10
Geo 5 MS
zbrozlo
8.21
Śnieżnica
10:0311:35
Vita 2 L
Stork X
7.91
Leszno - Strzyżewice
09:1709:38
Summit XC3 M
Waldemar Laskowski
7.20
Chełm (Grybów)
08:5811:05
Rush 5 MS
Mirek Olkowicz
6.97
Rudnik
08:0109:25
Delta 2 ML
Marian Szampera
6.74
Skrzyczne
10:3811:15
Mentor 4 M
Adam Kubiczek
6.48
Mała Czantoria
11:2512:03
Rise 2 M
Wojciech Chmiel
6.41
Śnieżnica
10:3211:32
Vega M
Michał Staszek
5.99
Żar
12:2212:56
Nexus S
Andrzej Brzozowski
5.75
Javorovy
11:0011:37
Iota 2 27
Krzysztof Caputa
5.62
Żar
11:5212:20
Buteo S
Krzysztof Schmidt
5.60
Skrzyczne
08:0208:25
Enzo 3 L
Lukasz Krol
5.51
Fister
13:5015:10
Geo M
zbrozlo
5.39
Śnieżnica
08:2008:44
Vita 2 L
Krzysztof Stasiak
5.03
Żar
12:3613:27
Mentor 3 S
TOMEK STOCH
4.88
Śnieżnica
10:4911:04
Iota 26
Piotr Świderski
4.75
Śnieżnica
08:2708:49
Rook 2 MS
Piotr Kuźmicz
4.74
Mała Czantoria
11:1311:38
Sir Edmund 23
Lukasz Krol
4.50
Fister
12:1713:16
Geo M
TOMEK STOCH
4.49
Śnieżnica
08:0308:23
Iota 26
Piotr Gliniak
4.43
Śnieżnica
08:2908:46
Nemo 4 28
Michal Radzicki
4.42
Żar
13:5314:11
Chili 2 Xs
Marcin Raszka
4.32
Skrzyczne
09:5410:29
Rook 2 MS
Piotr Kuźmicz
4.24
Mała Czantoria
13:4213:59
Sir Edmund 23
Marcin Raszka
4.08
Skrzyczne
11:5812:13
Rook 2 MS
Janusz Milej
4.03
Śnieżnica
08:3409:00
Mentor 4 M
Zbyszek Wrona
3.84
Żar
10:3210:50
Tequila 5 L
Michał Staszek
3.84
Żar
14:2514:47
Nexus S
Michał Jantas
3.72
Chełm (Grybów)
09:4410:38
Pawn L
Krzysztof Łomonkiewicz
3.56
Leszno - Strzyżewice
08:1608:29
Iota 2 27
Miro Miecz
3.26
Klin (Andrzejówka)
11:5212:44
Mentor 4 S
Michal Radzicki
3.12
Żar
15:3515:43
Chili 2 Xs