Marcin
18.73
Skrzyczne
08:2109:19
Mentor 5 L
Miro Miecz
3.26
Klin (Andrzejówka)
11:5212:44
Mentor 4 S
Szymon Struś
13.44
Śnieżnica
08:0409:30
Mentor 4 S
Marek Kawa
40.67
Skrzyczne
07:3611:11
Mentor 4 S
Marian Szampera
6.74
Skrzyczne
10:3811:15
Mentor 4 M
Paweł
1.40
Żar
07:4607:52
Mentor 4 M
Janusz Milej
4.03
Śnieżnica
08:3409:00
Mentor 4 M
Paweł
2.43
Żar
09:3809:49
Mentor 4 M
Krzysztof Stasiak
5.03
Żar
12:3613:27
Mentor 3 S
Piotr Stachoń
9.64
Nosal
10:1411:21
Mentor 2 S
Marcin Duszyński
24.47
Żar
07:3809:06
LM6 MS
rafal lipa
16.52
Mała Kopa
09:1610:39
Kangri L
rafal lipa
11.32
Mała Kopa
12:4513:53
Kangri L
TOMEK STOCH
4.88
Śnieżnica
10:4911:04
Iota 26
TOMEK STOCH
4.49
Śnieżnica
08:0308:23
Iota 26
Andrzej Brzozowski
2.42
Javorovy
09:1409:20
Iota 2 27
Krzysztof Łomonkiewicz
2.15
Leszno - Strzyżewice
06:3806:48
Iota 2 27
Krzysztof Łomonkiewicz
3.56
Leszno - Strzyżewice
08:1608:29
Iota 2 27
Krzysztof Łomonkiewicz
149.94
Leszno - Strzyżewice
09:2614:45
Iota 2 27
Andrzej Brzozowski
5.75
Javorovy
11:0011:37
Iota 2 27
Laguna
37.95
Żar
09:2411:30
Iota 2 25
Marcin Makuch
132.65
Borowa
07:2511:54
Iota 2 25
Szymon Kuhnert
184.10
Leszno - Strzyżewice
06:4112:00
Iota 2 25
Maciej Targoni
2.48
Klin (Andrzejówka)
08:2208:34
Ion 5 S
Slavo Mir
2.44
Borowa
11:3411:52
Ion 5 M
Slavo Mir
1.54
Borowa
10:5210:56
Ion 5 M
Slavo Mir
1.54
Borowa
11:0811:16
Ion 5 M
Mateusz Petrów
70.21
Krushevo
08:2312:03
Ikuma 27
Maciek Stanisławski
11.93
Żar
08:0708:50
Golden 4 30
pawello148
18.83
Śnieżnica
09:3811:10
Golden 2 26
Lukasz Krol
4.50
Fister
12:1713:16
Geo M
Lukasz Krol
5.51
Fister
13:5015:10
Geo M
Stanisław Gwara
8.44
Klin (Andrzejówka)
11:3313:10
Geo 5 MS
Piotr Syc
16.12
Skrzyczne
08:3609:27
Epsilon 8 27
Mariusz Wiśniowski
78.79
Żar
08:0513:11
Enzo 3 S
Krzysztof Schmidt
43.68
Skrzyczne
10:0412:42
Enzo 3 L
Górski Jacek
81.20
Żar
08:0112:15
Enzo 3 L
Krzysztof Schmidt
5.60
Skrzyczne
08:0208:25
Enzo 3 L
Marek Miłowski
26.68
Rudnik
07:4011:16
Delta 3 ML
Grzegorz Walaszek /walery/
17.95
Żar
11:4613:58
Delta 3 ML
Jarosław Chmielewski
37.27
Żar
08:2610:24
Delta 2 XS
Mirek Olkowicz
15.01
Klin (Andrzejówka)
11:4113:37
Delta 2 ML
Marcin Białobłocki
96.96
Rudnik
07:3313:35
Delta 2 ML
Mirek Olkowicz
6.97
Rudnik
08:0109:25
Delta 2 ML
Paweł Wysocki (szybki)
28.74
Klin (Andrzejówka)
11:3412:59
Delta 2 ML
Wojciech Głowacki
2.31
Żar
13:1313:25
Cure M
Aleš Lundiak
15.12
Klin (Andrzejówka)
12:2512:59
Comet 3 XS
Piotr Szymański
49.12
Żar
08:0610:09
Chili 3 S
SEB
17.47
Skrzyczne
10:0511:03
Chili 3 S
Michal Radzicki
4.42
Żar
13:5314:11
Chili 2 Xs