Błażej
35.04
Żar
08:0209:28
ZENO MS
Krzysztof Martyna
18.10
Mała Kopa
11:2913:44
Xchord ML
zbrozlo
5.39
Śnieżnica
08:2008:44
Vita 2 L
zbrozlo
8.21
Śnieżnica
10:0311:35
Vita 2 L
Marcin Gorayski
47.18
Mała Kopa
07:0210:06
Venus SC L
Wojciech Chmiel
6.41
Śnieżnica
10:3211:32
Vega M
Wojciech Chmiel
3.02
Śnieżnica
08:3808:46
Vega M
Ralf
36.46
Bassano
07:0909:11
Trango X-Race L
Zbyszek Wrona
2.64
Żar
11:5312:00
Tequila 5 L
Zbyszek Wrona
2.96
Żar
13:1213:27
Tequila 5 L
Zbyszek Wrona
3.84
Żar
10:3210:50
Tequila 5 L
Andrzej Zieliński
37.16
Śnieżnica
07:5009:53
Sycross One XL
Mariusz Kozłowski
10.84
Bassano
06:5608:12
Swift 5 MS
Dawid Krajewski
29.20
Śnieżnica
07:3610:23
Summit XC4 S/M
Wojtek Majewski
35.69
Mała Kopa
09:4413:14
Summit XC4 M
Stork X
7.91
Leszno - Strzyżewice
09:1709:38
Summit XC3 M
Stork X
2.76
Leszno - Strzyżewice
06:5307:03
Summit XC3 M
Mariusz Strzelczyk
16.74
Emberger Alm
06:4707:46
Sprint 3 M
Piotr Kuźmicz
4.74
Mała Czantoria
11:1311:38
Sir Edmund 23
Piotr Kuźmicz
4.24
Mała Czantoria
13:4213:59
Sir Edmund 23
Michał Dziedzic
15.35
Śnieżnica
08:0109:17
Sigma 7 28
Orłowski Adrian
10.61
Chełm (Grybów)
09:2211:49
Sigma 10 27
Filip Porzucek
20.11
Mała Kopa
08:0409:01
Sigma 10 27
Łukasz Prokop
123.89
Borowa
06:3310:01
Sigma 10 25
Grzegorz Wierzba
20.57
Żar
09:0010:27
Sector XS
Michał Zawadzki
135.39
Borowa
10:1314:08
Sector M
Witold Kawa
13.19
Skrzyczne
07:4209:05
Scooter M
Waldemar Laskowski
7.20
Chełm (Grybów)
08:5811:05
Rush 5 MS
Witold Ossera
37.04
Żar
08:1510:15
Rook 3 MS
Piotr Świderski
4.75
Śnieżnica
08:2708:49
Rook 2 MS
Marcin Raszka
4.32
Skrzyczne
09:5410:29
Rook 2 MS
Piotr Świderski
11.62
Śnieżnica
09:5911:37
Rook 2 MS
Marcin Raszka
4.08
Skrzyczne
11:5812:13
Rook 2 MS
Sławomir Pyżalski
23.00
Śnieżnica
08:1409:25
Rise 3 M
Adam Kubiczek
2.96
Mała Czantoria
09:4910:02
Rise 2 M
Adam Kubiczek
6.48
Mała Czantoria
11:2512:03
Rise 2 M
Robert Piotrowski
17.87
Borowa
07:4008:25
Riot ML
Piotr Zawadzki
8.88
Żar
09:0809:56
Queen 2 ML
Michał Jantas
3.72
Chełm (Grybów)
09:4410:38
Pawn L
Krzysztof Kapusta
1.62
Żar
13:0213:10
Pandion M
Krzysztof Kapusta
2.31
Żar
15:1315:19
Pandion M
Marcin Kosior
1.31
Klin (Andrzejówka)
08:1708:26
Nyos RS L
Artur Szczerbiak
58.58
Skrzyszów
15:0416:40
Nucleon 29
Michał Tworek
19.04
Skrzyczne
09:1110:05
Nova Ion 3 S
Michał Staszek
5.99
Żar
12:2212:56
Nexus S
Michał Staszek
3.84
Żar
14:2514:47
Nexus S
Piotr Gliniak
4.43
Śnieżnica
08:2908:46
Nemo 4 28
Tomasz Halka
22.06
Skrzyczne
09:4111:08
Mistral 7 XS
Arkadiusz Ślusarczyk
72.89
Żar
07:5011:48
Meru M
Przemysław Czerwiński
136.35
Borowa
09:4713:57
Mentor 6 L