ko-mar 58
4.45
Żar
09:3610:38
CHILI 4 XS
Tobiasz Mayer
4.16
Żar
08:3309:12
Iota 2 25
Arkadiusz Gorzynski
14.18
Żar
07:5209:08
Rush 5 L
Grzegorz Wierzba
15.49
Żar
08:1310:09
Sector XS
Grzegorz Walaszek /walery/
20.40
Żar
08:0710:41
Delta 3 ML
Michal Radzicki
6.18
Żar
08:5810:23
Lynx M
Igor Byrski
5.23
Żar
07:3708:43
Mentor 3 S
Piotr Staszak
9.52
Żar
07:2309:10
Delta 3 ML
Igor Byrski
7.39
Żar
10:0411:04
Mentor 3 S
Mateusz Maśluszczak
6.82
Żar
08:0212:29
Buzz M
Piotr Szymański
10.57
Żar
09:1811:18
Chili 3 S
Krzysiek Ciach
10.49
Żar
08:4912:14
Mentor 5 M
Zdzisław Staniak
14.87
Żar
10:3611:52
Rook 2 ML
Tobiasz Mayer
25.91
Żar
11:0712:45
Iota 2 25
Mateusz Maśluszczak
4.58
Żar
08:0210:39
Buzz M
Michał Staszek
6.16
Żar
08:2709:12
Nexus S
Dawid Krajewski
12.84
Szczebel
08:3609:45
Summit XC4 S/M
Jakub Rybka
3.37
Starogród
07:3307:55
Rush 4 ML
Seba
1.84
Starogród
07:5908:07
Chili 3 M
Seba
3.25
Starogród
06:1906:58
Chili 3 M
Jakub Rybka
36.77
Starogród
08:2609:57
Rush 4 ML
Jakub Rybka
3.59
Starogród
06:3606:59
Rush 4 ML
Wojciech Fornalik
13.27
Śnieżnica
07:5309:23
Tequila 4 M
Piotr Klimek
27.49
Śnieżnica
07:2908:51
Delta 2 L
Jakub Zborowski
15.13
Śnieżnica
08:2509:23
Iota 26
Paweł Bielański
5.28
Śnieżnica
09:3409:54
Mentor 4 M
Jacek Hajduk
11.91
Śnieżnica
08:1709:21
Mentor 2 M
Piotr Gliniak
11.98
Śnieżnica
08:1209:21
Nemo 4 28
Krzysztof Mazur
10.66
Śnieżnica
08:5309:55
Spectra M
Alicja Fornalik
8.99
Śnieżnica
08:0909:27
Epsilon 7 26
Dariusz Pałgan
4.49
Śnieżnica
08:1708:45
Rock 2 L
Seba
14.63
Skrzyczne
09:1510:03
Carrera L
Jarosław Warzecha
22.67
Skrzyczne
07:2808:18
Aspen 5 26
Marcin Raszka
8.05
Skrzyczne
08:2110:07
Rook 2 MS
RomekS
6.23
Skrzyczne
08:4909:53
Optic 28
Tomasz Halka
5.75
Skrzyczne
09:3010:45
Mistral 7 XS
Łukasz Janda
21.50
Skrzyczne
07:2608:07
Bonanza 2 L
Jarosław Janus
11.91
Skrzyczne
10:4911:47
Boomerang 11 M
dawid kopiczko
13.25
Skrzyczne
08:0910:43
Delta 2 L
Jarosław Janus
12.07
Skrzyczne
07:4208:58
Boomerang 11 M
Dawid Olszowy
13.08
Skrzyczne
08:0710:32
Alpina 3 MS
Krzysztof Kajda
6.42
Skrzyczne
08:0609:12
Rise S
Seba
5.93
Skrzyczne
07:3607:57
Carrera L
Sebastian Żmijewski
16.26
Rakowice Małe
15:5716:37
Fusion 23
Artur Szczerbiak
49.17
Powiat wodzisławski
14:5616:43
Nucleon 29
Tomi Ka
2.18
Powiat gryfiński
14:4914:56
Universal 1.1 28
Robert Mróz
170.65
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
06:1013:20
Queen 2 MS
Paweł Lis
76.33
Pińczów
09:4913:26
Factor 2 L
Artur Starzec
18.36
Pińczów
10:2311:03
Mentor 4 S
Iwo Banaś
103.68
Piła
07:5911:20
Mantra M7 S