Piotr Karolak
226.29
Borowa
06:5714:01
Carrera M
Przemysław Potocki
171.62
Cottbus
08:1113:37
Queen 2 MS
pansabina
161.72
Cottbus
07:5613:06
Epsilon 9 24
Artur Bednarczyk
118.53
Borowa
06:4310:41
Artik 5 24
Niziolek Robert
103.27
Borowa
07:1210:02
Mantra M7 ML
Mostek
98.39
Chełm (Grybów)
09:1214:01
Sigma 10 25
Marek Miłowski
93.14
Kobala
07:4812:40
Delta 3 ML
Michał Zawadzki
81.06
Borowa
08:2911:17
Sector M
Andrzej Piwowar
59.11
Chełm (Grybów)
09:2512:33
Delta 2 ML
Maciej Piwowar
56.77
Chełm (Grybów)
09:2512:32
Peak 3 27
Piotr Starczowski
55.61
Żar
08:4012:25
GTO 2 M
Święty
55.50
Cottbus
08:0709:57
Queen 2 MS
Michal Grabos
45.05
Oberdorf
08:0911:26
Alpina 3 L
Waldemar Laskowski
43.16
Chełm (Grybów)
09:0311:20
Rush 5 MS
Marcin Białobłocki
34.37
Rudnik
09:2513:26
Delta 2 ML
Marcin Kafel
32.29
Chełm (Grybów)
09:0511:32
Queen M
Marcin Kalamat
29.70
Ciecień
07:3109:57
XCRacer M
tadeusz szmigiel
29.59
Borowa
09:2710:40
Arak M
Maciej Pigulski
28.76
Borowa
07:4508:50
Sigma 10 23
PrzemekKamon
26.09
Lijak
09:2410:43
Omega XAlps 2 24
Tomasz Egzmont
24.17
Kobala
12:3214:34
Artik 5 24
Marek Cichoń
23.96
Kobala
09:4211:31
BGD BASE ML
Piotr Lemańczyk
22.65
Lijak
12:2413:51
Chili 3 M
Jan Struś
21.77
Winiary
16:0516:30
Nucleon 27
Justyna
21.54
Kobala
09:3911:25
Nemo 4 23
Artur Szczerbiak
20.98
Gliwice
14:4615:31
Nucleon 29
Lesław Wirbuł
16.19
Mała Kopa
10:0712:14
Funky L
Andrzej Koziej
15.57
Javorovy
10:2311:34
Cayenne 4 XL
Jakub Borucki
15.47
Kobala
09:1610:11
Rook 2 ML
Ciup3k
15.30
Ciecień
08:1509:58
CHILI 4 S
Wojtek Majewski
15.05
Mała Kopa
10:1711:34
Summit XC4 M
Jakub Zborowski
14.64
Śnieżnica
09:2011:42
Iota 26
Dawid Olszowy
14.54
Javorovy
09:5611:41
Alpina 3 MS
Krzysztof Orłowski
14.53
Mała Kopa
09:1910:05
Xchord L
Andrzej Zieliński
14.10
Śnieżnica
12:2713:53
Sycross One XL
Grzegorz Wierzba
14.07
Ciecień
08:1610:46
Sector XS
Andrzej Kołodziejski
12.14
Mała Kopa
11:1512:10
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
12.12
Mała Kopa
11:1512:10
Mentor 4 S
Sebastian Żmijewski
12.07
Mała Kopa
09:5011:25
Delta 2 MS
Krzysztof Kapusta
12.00
Meduno - Monte Valinis
08:4910:23
Pandion M
Wojciech Fornalik
11.44
Brașov
08:0608:35
Tequila 4 M
Sylwiusz Pachel
11.24
Javorovy
10:1811:51
Aspen 5 28
Krzysztof Kapusta
10.88
Meduno - Monte Valinis
13:2014:19
Pandion M
Andrzej Zieliński
10.74
Śnieżnica
09:2910:22
Sycross One XL
Grzegorz Fedrizzi
10.68
Javorovy
10:0511:06
Pasat 2 M
Stork X
10.46
Borowa
09:1209:48
Sector M
Piotr Gliniak
10.32
Brașov
08:0808:48
Nemo 4 28
Mariusz Maj
10.24
Ciecień
08:4910:44
Artik 3 25
Jacek Hajduk
10.11
Brașov
08:2508:50
Mentor 2 M
Jacek Hajduk
9.52
Municipiul Săcele
11:1511:44
Mentor 2 M