Wojtek Majewski
15.05
Mała Kopa
10:1711:34
Summit XC4 M
Wojciech Głowacki
2.72
Żar
10:0710:19
Cure M
Wojciech Fornalik
3.65
Municipiul Săcele
11:1311:22
Tequila 4 M
Wojciech Fornalik
11.44
Brașov
08:0608:35
Tequila 4 M
Wojciech Chmiel
4.65
Śnieżnica
08:0208:21
Vega M
Waldemar Laskowski
43.16
Chełm (Grybów)
09:0311:20
Rush 5 MS
Tomasz Egzmont
24.17
Kobala
12:3214:34
Artik 5 24
tadeusz szmigiel
29.59
Borowa
09:2710:40
Arak M
Szymon Struś
5.88
Ciecień
08:0708:57
Mentor 4 S
Sylwiusz Pachel
11.24
Javorovy
10:1811:51
Aspen 5 28
Święty
55.50
Cottbus
08:0709:57
Queen 2 MS
Stork X
10.46
Borowa
09:1209:48
Sector M
Stork X
7.96
Borowa
07:4108:09
Sector M
Sebastian Żmijewski
12.07
Mała Kopa
09:5011:25
Delta 2 MS
Seba
7.71
Skrzyczne
09:0909:28
Carrera L
Przemysław Potocki
171.62
Cottbus
08:1113:37
Queen 2 MS
PrzemekKamon
26.09
Lijak
09:2410:43
Omega XAlps 2 24
Piotr Zawadzki
5.29
Javorovy
10:5711:23
Mentor 5 M
Piotr Szymański
6.11
Żar
08:3909:31
Chili 3 S
Piotr Świderski
5.37
Ciecień
08:2410:44
Rook 2 MS
Piotr Starczowski
55.61
Żar
08:4012:25
GTO 2 M
Piotr Lemańczyk
22.65
Lijak
12:2413:51
Chili 3 M
Piotr Kuźmicz
2.30
Skrzyczne
09:0509:15
Sir Edmund 23
Piotr Karolak
226.29
Borowa
06:5714:01
Carrera M
Piotr Gliniak
10.32
Brașov
08:0808:48
Nemo 4 28
Paweł Wysocki (szybki)
6.93
Rudnik
10:5513:24
Delta 2 ML
Paweł Wysocki (szybki)
6.54
Rudnik
08:2109:30
Delta 2 ML
Paweł Myszak
8.37
Malcesine
08:3708:59
Mentor 2 M
Paweł Bielański
5.30
Ciecień
14:1016:19
Mentor 4 M
pansabina
161.72
Cottbus
07:5613:06
Epsilon 9 24
Niziolek Robert
103.27
Borowa
07:1210:02
Mantra M7 ML
Mostek
98.39
Chełm (Grybów)
09:1214:01
Sigma 10 25
Mikołaj Walczyk
7.55
Żar
08:5110:47
Mentor 4 S
Michał Zawadzki
81.06
Borowa
08:2911:17
Sector M
Michał Staszek
8.66
Skawica
15:0015:58
Nexus S
Michal Grabos
45.05
Oberdorf
08:0911:26
Alpina 3 L
Michal Glinski
8.26
Śnieżnica
12:4314:45
Xi 27
Mariusz Maj
10.24
Ciecień
08:4910:44
Artik 3 25
Mariusz Kłos
3.12
Śnieżnica
08:3908:58
Mentor 4 M
Mariusz Kłos
4.13
Ciecień
14:1116:14
Mentor 4 M
Marek Oniszko
7.55
Solfjellstua
12:2613:14
Mantra M7 L
Marek Miłowski
93.14
Kobala
07:4812:40
Delta 3 ML
Marek Furman
6.05
Skrzyczne
08:5609:32
Aspen 4 26
Marek Cichoń
23.96
Kobala
09:4211:31
BGD BASE ML
Marcin Kalamat
29.70
Ciecień
07:3109:57
XCRacer M
Marcin Kafel
32.29
Chełm (Grybów)
09:0511:32
Queen M
Marcin Hańderek
5.51
Żar
09:0910:08
Golden 3 28
Marcin Białobłocki
34.37
Rudnik
09:2513:26
Delta 2 ML
Maciek Stanisławski
5.42
Żar
09:3709:58
Golden 4 30
Maciej Targoni
5.45
Rudnik
11:2612:07
Ion 5 S
Maciej Piwowar
56.77
Chełm (Grybów)
09:2512:32
Peak 3 27
Maciej Pigulski
28.76
Borowa
07:4508:50
Sigma 10 23
Lukasz Krol
6.95
Śnieżnica
12:5114:49
Geo M
Lesław Wirbuł
16.19
Mała Kopa
10:0712:14
Funky L
Krzysztof Śliż
8.59
Mała Czantoria
09:5511:34
Mentor 4 S
Krzysztof Orłowski
14.53
Mała Kopa
09:1910:05
Xchord L
Krzysztof Kapusta
10.88
Meduno - Monte Valinis
13:2014:19
Pandion M
Krzysztof Kapusta
12.00
Meduno - Monte Valinis
08:4910:23
Pandion M
ko-mar 58
8.32
Żar
13:0514:05
CHILI 4 XS
ko-mar 58
5.29
Żar
09:3211:29
CHILI 4 XS
Justyna
21.54
Kobala
09:3911:25
Nemo 4 23
Jerzy Gajda
9.07
Chełm (Grybów)
10:2411:54
Summit XC4 S/M
Jerzy Adamczyk
4.96
Chełm (Grybów)
13:2113:52
CHILI 4 M
Janusz Milej
3.17
Śnieżnica
08:0808:24
Mentor 4 M
Jan Struś
21.77
Winiary
16:0516:30
Nucleon 27
Jakub Zborowski
14.64
Śnieżnica
09:2011:42
Iota 26
Jakub Mamelka
3.16
Milk hill
09:0510:04
Nova Ion 3 M
Jakub Borucki
15.47
Kobala
09:1610:11
Rook 2 ML
Jacek Hajduk
10.11
Brașov
08:2508:50
Mentor 2 M
Jacek Hajduk
9.52
Municipiul Săcele
11:1511:44
Mentor 2 M
Grzegorz Wierzba
14.07
Ciecień
08:1610:46
Sector XS
Grzegorz Hali
7.87
Rudnik
10:5013:16
CHILI 4 S
Grzegorz Fedrizzi
10.68
Javorovy
10:0511:06
Pasat 2 M
Dawid Olszowy
14.54
Javorovy
09:5611:41
Alpina 3 MS
Dariusz Ogrodnik
2.50
Mała Czantoria
12:3812:44
Cruiser 4 S
Ciup3k
15.30
Ciecień
08:1509:58
CHILI 4 S
Bogdan Leja
3.19
Klin (Andrzejówka)
13:1914:27
Carrera L
Bartłomiej Borek
5.15
Ciecień
08:3510:19
Atlas M
Artur Szczerbiak
20.98
Gliwice
14:4615:31
Nucleon 29
Artur Pawlak
5.05
Lijak
10:0110:31
Xi 27
Artur Bednarczyk
118.53
Borowa
06:4310:41
Artik 5 24
Andrzej Zieliński
10.74
Śnieżnica
09:2910:22
Sycross One XL
Andrzej Zieliński
14.10
Śnieżnica
12:2713:53
Sycross One XL
Andrzej Piwowar
59.11
Chełm (Grybów)
09:2512:33
Delta 2 ML
Andrzej Koziej
15.57
Javorovy
10:2311:34
Cayenne 4 XL
Andrzej Kołodziejski
4.73
Mała Kopa
09:2209:35
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
4.82
Mała Kopa
09:2209:35
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
12.14
Mała Kopa
11:1512:10
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
12.12
Mała Kopa
11:1512:10
Mentor 4 S
andrzej bernadek
4.76
Chełm (Grybów)
12:5413:58
CHILI 4 S
Alicja Fornalik
7.83
Brașov
08:2908:49
Epsilon 7 26
Akita Akita
9.36
Mała Czantoria
10:1111:36
Mentor 4 M