Maciej Piwowar
56.77
Chełm (Grybów)
09:2512:32
Peak 3 27
Maciej Pigulski
28.76
Borowa
07:4508:50
Sigma 10 23
Lukasz Krol
6.95
Śnieżnica
12:5114:49
Geo M
Lesław Wirbuł
16.19
Mała Kopa
10:0712:14
Funky L
Krzysztof Śliż
8.59
Mała Czantoria
09:5511:34
Mentor 4 S
Krzysztof Orłowski
14.53
Mała Kopa
09:1910:05
Xchord L
Krzysztof Kapusta
10.88
Meduno - Monte Valinis
13:2014:19
Pandion M
Krzysztof Kapusta
12.00
Meduno - Monte Valinis
08:4910:23
Pandion M
ko-mar 58
8.32
Żar
13:0514:05
CHILI 4 XS
ko-mar 58
5.29
Żar
09:3211:29
CHILI 4 XS
Justyna
21.54
Kobala
09:3911:25
Nemo 4 23
Jerzy Gajda
9.07
Chełm (Grybów)
10:2411:54
Summit XC4 S/M
Jerzy Adamczyk
4.96
Chełm (Grybów)
13:2113:52
CHILI 4 M
Janusz Milej
3.17
Śnieżnica
08:0808:24
Mentor 4 M
Jan Struś
21.77
Winiary
16:0516:30
Nucleon 27
Jakub Zborowski
14.64
Śnieżnica
09:2011:42
Iota 26
Jakub Mamelka
3.16
Milk hill
09:0510:04
Nova Ion 3 M
Jakub Borucki
15.47
Kobala
09:1610:11
Rook 2 ML
Jacek Hajduk
10.11
Brașov
08:2508:50
Mentor 2 M
Jacek Hajduk
9.52
Municipiul Săcele
11:1511:44
Mentor 2 M
Grzegorz Wierzba
14.07
Ciecień
08:1610:46
Sector XS
Grzegorz Hali
7.87
Rudnik
10:5013:16
CHILI 4 S
Grzegorz Fedrizzi
10.68
Javorovy
10:0511:06
Pasat 2 M
Dawid Olszowy
14.54
Javorovy
09:5611:41
Alpina 3 MS
Dariusz Ogrodnik
2.50
Mała Czantoria
12:3812:44
Cruiser 4 S
Ciup3k
15.30
Ciecień
08:1509:58
CHILI 4 S
Bogdan Leja
3.19
Klin (Andrzejówka)
13:1914:27
Carrera L
Bartłomiej Borek
5.15
Ciecień
08:3510:19
Atlas M
Artur Szczerbiak
20.98
Gliwice
14:4615:31
Nucleon 29
Artur Pawlak
5.05
Lijak
10:0110:31
Xi 27
Artur Bednarczyk
118.53
Borowa
06:4310:41
Artik 5 24
Andrzej Zieliński
10.74
Śnieżnica
09:2910:22
Sycross One XL
Andrzej Zieliński
14.10
Śnieżnica
12:2713:53
Sycross One XL
Andrzej Piwowar
59.11
Chełm (Grybów)
09:2512:33
Delta 2 ML
Andrzej Koziej
15.57
Javorovy
10:2311:34
Cayenne 4 XL
Andrzej Kołodziejski
4.73
Mała Kopa
09:2209:35
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
4.82
Mała Kopa
09:2209:35
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
12.14
Mała Kopa
11:1512:10
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
12.12
Mała Kopa
11:1512:10
Mentor 4 S
andrzej bernadek
4.76
Chełm (Grybów)
12:5413:58
CHILI 4 S
Alicja Fornalik
7.83
Brașov
08:2908:49
Epsilon 7 26
Akita Akita
9.36
Mała Czantoria
10:1111:36
Mentor 4 M