Lukasz Sieminski
250.06
moniecki
07:2013:40
Mentor 5 M
Łukasz Prokop
243.04
moniecki
07:0413:20
Sigma 10 25
Mostek
154.75
Chełm (Grybów)
06:5112:07
Sigma 10 25
Wojtek Bykowski
141.13
Borsk
07:1811:53
Mantra 6 ML
Mariusz Strzelczyk
127.79
Michałków
07:4014:19
Sprint 3 M
Maciej Perz
124.77
Chełm (Grybów)
07:0911:37
Mantra 6 MS
Leszek Grodkowski
109.27
Borsk
09:2313:24
Delta 2 MS
Marcin Szczęsny
90.25
Piła
08:3313:33
Buzz Z5 L
Tomasz Egzmont
86.29
Kobala
08:5013:36
Artik 5 24
WojtasFX
78.10
moniecki
09:3511:26
Q-Light L
Krzysztof Schmidt
78.10
Javorovy
08:4812:00
Enzo 3 L
Marcin
75.39
Kobala
09:3913:44
Mentor 5 L
Igor Popik
73.16
Javorovy
08:5011:58
Meru M
Marcin Białobłocki
69.82
Mała Kopa
07:4412:47
Delta 2 ML
Andrzej Koziej
68.53
Żar
09:2213:09
Cayenne 4 XL
Dawid Olszowy
67.49
Javorovy
09:0112:05
Alpina 3 MS
Janusz Fuzowski
67.10
Śnieżnica
08:0911:25
Cosmos M
Seba
58.73
Skrzyczne
10:1012:39
Carrera L
Marek Dmochowski
58.33
Javorovy
08:4812:05
Rook 2 S
Anna Zezula
57.89
Kobala
09:5813:58
Swift 5 S
Piotr Klimek
55.76
Śnieżnica
07:0209:41
Delta 2 L
Maciej Krzesiński
54.42
Dobrzeń Wielki
08:1812:32
Bonanza 2 M
Michał Dudziński
50.59
Javorovy
09:1711:31
Bonanza 2 M
Krzysztof Mazur
50.25
Śnieżnica
08:4513:09
Spectra M
Benedykt Kroplewski
45.38
Cerna Hora
09:0412:23
Artik 4 27
Robert Osiński
44.50
Powiat inowrocławski
15:4216:55
Łukasz Kołodziejczak
44.35
Skrzyczne
08:3212:38
Mentor 4 XS
Piotr Staszak
41.22
Żar
07:2209:32
Delta 3 ML
Piotr Lemańczyk
40.11
Lijak
11:2513:27
Chili 3 M
Sylwiusz Pachel
38.73
Żar
09:5112:06
Aspen 5 28
Dawid Król
36.99
Mała Kopa
08:0810:57
King M
Piotr Szymański
36.30
Żar
07:0308:55
Chili 3 S
Bartłomiej Borek
34.78
Śnieżnica
07:5010:30
Atlas M
Marcin Hańderek
34.45
Żar
09:4911:06
Golden 3 28
Jarosław Warzecha
34.43
Skrzyczne
07:5309:29
Aspen 5 26
Robert Dadak
33.96
Javorovy
08:5111:00
Cayenne 4 M
Marcin Kafel
33.60
Chełm (Grybów)
06:4909:07
Queen M
Marcin Kafel
33.60
Chełm (Grybów)
06:4909:07
Queen M
Mariusz Grzywacz
33.41
Cerna Hora
08:4812:13
Elan 28
Jakub Rożek
32.91
Żar
10:0611:43
Nevada 2 28
Jakub Rybka
32.36
Piła
10:3213:41
Rush 4 ML
Paweł Wysocki (szybki)
32.16
Mała Kopa
07:3911:27
Delta 2 ML
Jakub Rybka
32.16
Piła
10:1213:42
Rush 4 ML
Darek Kiszko
31.36
Wajsznory
07:5309:09
Iota 2 25
Jarosław Hadaczek
31.24
Skrzyczne
09:2911:46
Mentor 5 S
Dominik Kapica
29.93
Javorovy
09:0310:48
Ace XS
Jacek Antecki
29.50
Żar
07:2010:15
Golden 4 26
Adrian Orłowski
27.93
Javorovy
09:0510:44
Rush 5 ML
Paweł Lis
27.82
Śnieżnica
07:4611:50
Factor 2 L
Stanisław Gwara
27.74
Mała Kopa
08:5411:58
Geo 5 MS
Mateusz Gajczewski
27.47
Javorovy
09:2311:06
Queen 2 MS
Piotr Świderski
27.18
Śnieżnica
07:2709:01
Rook 2 MS
Krzysztof Orłowski
26.30
Mała Kopa
08:3210:36
Xchord L
Monika Makowska
26.24
Borsk
09:0710:30
Delta 3 S
Marek Cichoń
26.08
Kobala
09:5913:04
BGD BASE ML
Justyna
25.80
Kobala
09:5313:09
Nemo 4 23
Grzegorz Nowak
25.65
Skrzyczne
07:5408:55
Mentor 6 M
Robert Szecel
25.60
Cerna Hora
08:3810:41
Sigma 10 25
Patrycja Sakwerda
24.34
Cerna Hora
11:1912:39
Atlas 2 XS
Wojciech Pomierski
23.78
Borsk
07:4210:01
Queen 2 ML
Szczepan Pawluszek
23.71
Javorovy
09:1310:32
Delta L
Piotr Malaca
23.61
Piła
08:2109:59
Mentor 3 L
Waldemar Laskowski
23.23
Śnieżnica
07:4809:57
Rush 5 MS
Maciej Targoni
22.18
Mała Kopa
12:3514:11
Ion 5 S
PrzemekKamon
22.05
Lijak
09:5411:04
Omega XAlps 2 23
Marek Miłowski
21.79
Mała Kopa
08:0810:04
Delta 3 ML
Grzegorz Hali
21.52
Mała Kopa
08:3810:51
CHILI 4 S
Marcin Wirski
21.51
Javorovy
08:5210:27
Queen 2 ML
Maciej Krzesiński
20.37
Opole
12:3413:34
Bonanza 2 M
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
19.68
Żar
09:0610:16
Sigma 10 27
Stork X
19.54
Mała Kopa
08:1510:04
Sector M
Krzysztof Martyna
18.60
Mała Kopa
11:2913:04
Xchord ML
Tomek Zmarzły
18.46
Skrzyczne
07:2509:47
Mentor 5 M
Wojciech Kocot
18.21
Javorovy
09:1010:30
Maestro M
Mariusz Karaban
18.20
Lijak
11:2112:20
Mentor 4 M
Waldemar Janiszewski
17.57
słupski
15:1415:55
Report'air 26
Jakub Stępczyński
17.31
Javorovy
07:4009:00
Delta 3 ML
Ryszard Jakiel
17.17
Mała Kopa
08:3711:38
Delta 2 ML
Witold Ossera
17.05
Żar
11:1012:06
Rook 3 MS
SEB
16.61
Skrzyczne
08:3109:24
Chili 3 S
Krzysztof Martyna
16.43
Mała Kopa
08:3909:44
Xchord ML
Michał Częścik
16.30
Mała Kopa
09:0410:16
Mentor 6 L
Gonzo
16.24
Śnieżnica
07:4409:02
Chili 3 M
Jerzy Gryckiewicz
16.02
Javorovy
11:5414:01
Atlas L
Grzegorz Wierzba
15.93
Śnieżnica
08:0509:37
Sector XS
Mariusz Maj
15.90
Śnieżnica
08:3009:38
Artik 3 25
Joanna Kocot
15.74
Javorovy
09:0810:12
Alpina 3 S
Marcin Kafel
15.62
Šarišské Čierne
09:2309:48
Queen M
Szymon Struś
15.59
Śnieżnica
07:5608:48
Mentor 4 S
Jacek Wojtaś
15.45
Skrzyczne
07:2408:01
Vega 2 S
Grzegorz Wierzba
15.31
Śnieżnica
11:5713:21
Sector XS
Krzysztof Śliż
15.10
Mała Czantoria
08:5809:43
Mentor 4 S
Wojciech Fornalik
14.96
Żar
08:3009:38
Tequila 4 M
Zdzisław Staniak
14.96
Skrzyczne
07:3008:00
Rook 2 ML
Marek Furman
14.86
Skrzyczne
08:0508:39
Aspen 4 26
Tomasz Raś
14.61
Pyskowice
15:1815:52
Synthesis 25
Alicja Fornalik
14.59
Żar
08:3509:44
Epsilon 7 26
Andrzej Zieliński
14.54
Śnieżnica
12:2613:22
Sycross One XL
Jacek Miłowski
14.27
Mała Kopa
08:2911:36
Cure ML
Arkadiusz Garbacz
14.13
Le Grand Bornand
08:4909:46
Elan 33