Sandra Szczepańska
374.05
Revine Lago
14:0714:20
Mojo S
Sandra Szczepańska
374.05
Revine Lago
14:0714:20
Mojo S
Łukasz Prokop
171.34
Emberger Alm
07:3115:36
Sigma 10 25
Iwo Banaś
128.04
Emberger Alm
07:3614:28
Mantra M7 S
Marek Perkowski
111.02
Speikboden
08:0813:54
Artik 5 26
Marcin Białobłocki
105.20
Cerna Hora
08:0413:53
Delta 2 ML
Wojciech Pomierski
86.00
Speikboden
07:5112:53
Queen 2 ML
Piotr Starczowski
83.93
Skrzętla
08:4411:32
GTO 2 M
Adrian Orłowski
80.01
Emberger Alm
08:0112:24
Rush 5 ML
Anna Piskozub
79.20
Speikboden
07:5713:43
Delta 3 XS
falconwro
78.23
Czarnolas
14:5917:13
Apco Lift 42
Marcin Chorzępa
73.86
Emberger Alm
09:0814:11
Delta 2 MS
Dominik Kapica
68.92
Emberger Alm
08:3812:25
Ace XS
Michał Dudziński
67.96
Emberger Alm
08:3611:44
Bonanza 2 M
Krzysztof Martyna
65.37
Cerna Hora
08:1411:20
Xchord ML
Przemek Jakubczyk
64.34
Emberger Alm
08:3813:35
Nyos RS M
Jan Rentowski
62.94
Ager
09:1912:26
Meru L
Grzegorz Hali
62.11
Cerna Hora
08:1313:28
CHILI 4 S
Pawel Bedynski
61.64
Ager
08:5612:36
ZENO L
Marek Dmochowski
61.00
Emberger Alm
08:2111:36
Rook 2 S
Łukasz Soboń
59.78
Emberger Alm
08:2211:38
Artik 4 25
Magdalena Pawlak
58.74
Revine Lago
09:3812:47
Artik 5 22
Stork X
56.29
Monte Grappa
07:5811:13
Sector M
Arkadiusz Ślusarczyk
55.08
Piloni
08:1411:31
Meru M
Joanna Kocot
54.70
Emberger Alm
08:2511:20
Alpina 3 S
Święty
54.59
Emberger Alm
08:5511:25
Queen 2 MS
Wojtek Majewski
51.60
Cerna Hora
08:1810:56
Summit XC4 M
Paweł Hyjek
51.42
Revine Lago
09:5112:53
Delta 3 L
Dawid Krajewski
47.05
Ager
09:3211:36
Summit XC4 S/M
Marek Cichoń
46.23
Speikboden
08:3412:42
BGD BASE ML
Karol Prokorym
43.25
Emberger Alm
08:5511:05
Queen 2 MS
Marcin
43.19
Emberger Alm
09:1111:36
Mentor 5 L
Anna Zezula
40.43
Emberger Alm
09:0212:18
Swift 5 S
Alicja Heise
38.13
Speikboden
09:5514:17
Makalu 4 XS
Klement
35.40
Borsk
10:0512:07
Ion 5 L
Paweł Szczepanek
35.04
Skrzętla
09:0210:06
GTO 2 S
Michał Rdk
33.41
Borsk
10:4711:51
CHILI 4 M
Jarosław Chmielewski
33.13
Bassano
08:5111:20
Delta 2 XS
Marek Bader
29.32
Cerna Hora
11:5513:03
Delta 3 L
Mariusz Kłos
27.26
Szczebel
08:1909:54
Mentor 4 M
Janusz Wojtyniak
26.10
Chełmiec
10:4112:13
Artik 4 29
Justyna
25.87
Speikboden
08:3212:05
Nemo 4 23
Mariusz Grzywacz
25.27
Borsk
11:1312:17
Elan 28
Heniek Marian
23.66
Emberger Alm
08:5510:14
Summit XC3 L
Michał Pahl
22.17
Szczebel
09:2110:08
Nemo 4 28
Arkadiusz Ślusarczyk
21.73
Cuorgnè
10:3311:31
Meru M
Arkadiusz Ślusarczyk
21.69
Cuorgnè
10:3311:31
Meru M
Michał Tworek
21.62
Emberger Alm
09:1810:21
Nova Ion 3 S
Tomasz Perczak
20.06
Skrzyczne
09:2612:21
Mentor 4 S
Szymon
17.33
Monte Grappa
09:0111:39
Epsilon 9 26