Maciej Banasik
2.33
Łęki Kościelne
08:3608:41
Iota 2 29
Ryszard Froń
1.71
Łęki Kościelne
10:2210:26
Iota 2 27
Daveybee
33.20
Czeszka
08:2709:27
Iota 2 25
MARCIN WŁODARCZYK
14.06
Piła
09:5911:40
Iota 2 25
Szymon Kuhnert
14.27
Leszno - Strzyżewice
09:4311:05
Iota 2 25
Marcin Makuch
67.45
Łęki Kościelne
09:2512:29
Iota 2 25
Leonia Zając
19.59
Rokytnice nad Jizerou
05:5611:59
Ion 5 XXS
Maciej Wojtyś
8.15
Kobala
13:3914:07
Ion 5 M
Sławek M
9.94
Skrzyczne
10:3711:58
Infinity 3 L
Adrian Witek
3.88
Skrzętla
11:2011:42
Icaro Wildcat TE S
Wojciech Maksimik
4.15
Borsk
09:3309:54
Hook 4 25
Marcinos
1.29
Srebrna Góra
12:1812:24
Hook 4 25
Wojciech Maksimik
16.48
Borsk
10:4311:36
Hook 4 25
Paweł Szczepanek
31.58
Skrzętla
08:2610:05
GTO 2 S
Maciek Stanisławski
16.13
Skrzyczne
11:4213:14
Golden 4 30
Marcin Hańderek
7.48
Skrzyczne
10:3012:27
Golden 3 28
Mariusz Janik
11.25
sanocki
15:2816:10
Geronimo L
Stanisław Gwara
2.28
Chełmiec
11:2811:41
Geo 5 MS
Michał Szmyt
1.63
lwówecki
11:4712:05
Funky M
Lesław Wirbuł
11.29
Monte Grappa
12:5514:08
Funky L
Lesław Wirbuł
5.84
Mt Avena
10:2310:45
Funky L
Krzysiek Święcicki
16.13
Skrzyczne
09:3812:41
Falcon 2009 27
Paweł Lis
17.01
Szczebel
08:0712:24
Factor 2 L
Tomasz Szczepański
153.12
Speikboden
08:2615:55
Explorer S
Ralf
3.63
Javorovy
13:1113:25
Escort 2 41
Ralf
3.64
Javorovy
11:1511:32
Escort 2 41
Ralf
3.81
Javorovy
09:5610:18
Escort 2 41
Szymon
11.12
Revine Lago
09:0310:54
Epsilon 9 26
Tomasz Pyś
11.16
Szczebel
08:1511:17
Epsilon 8 27
Krzysztof Ziętara
10.92
Szczebel
07:3109:40
Epsilon 8 27
Konrad Rogalski
6.16
Kobala
14:3915:00
Epsilon 7 28
Ola Wirbuł
12.18
Monte Grappa
12:5913:56
Epic S
Ola Wirbuł
4.61
Mt Avena
10:5111:05
Epic S
Krzysztof Schmidt
48.62
Piloni
08:3812:02
Enzo 3 L
Krzysztof Ziółkowski
19.18
Skrzyczne
09:5911:11
Enzo 2 L
Mariusz Grzywacz
8.78
Borsk
07:5708:54
Elan 28
Mariusz Grzywacz
4.63
Borsk
09:4210:00
Elan 28
Urszula Chodorow
47.74
Konopki
08:1811:10
Dudek Nemo XX 23
Janusz Fuzowski
163.03
Speikboden
08:1814:57
D-light S
Janusz Fuzowski
163.15
Speikboden
08:1814:57
D-light S
Anna Piskozub
113.38
Speikboden
07:3615:04
Delta 3 XS
Piotr Staszak
24.57
Skrzyczne
09:2312:36
Delta 3 ML
Adam Cee
16.85
Srebrna Góra
11:0812:08
Delta 3 ML
Marek Miłowski
43.65
Cerna Hora
09:5812:56
Delta 3 ML
Paweł Hyjek
8.18
Kobala
14:1314:32
Delta 3 L
Jarosław Chmielewski
9.02
Mt Avena
09:4210:19
Delta 2 XS
Marcin Ślęzak
58.24
Emberger Alm
09:0213:07
Delta 2 XL
Marcin Chorzępa
180.22
Antholz
06:1615:39
Delta 2 MS
Marcin G.
79.63
Speikboden
10:1913:35
Delta 2 MS
Marcin Białobłocki
72.27
Cerna Hora
08:2912:38
Delta 2 ML