Zbyszek Wrona
1.63
Skrzętla
12:3312:40
Tequila 5 L
Zbyszek Wrona
1.63
Skrzętla
12:3312:40
Tequila 5 L
Wojciech Pomierski
30.07
Speikboden
07:5109:30
Queen 2 ML
Wojciech
61.88
Kobala
10:3313:39
Witold Ossera
51.01
Speikboden
07:4011:52
Rook 3 MS
Witold Kawa
9.21
Skrzyczne
07:2410:44
Discovery 5 M
Walter Wojciechowski
5.66
Lijak
10:0312:14
Agera RS SM
Waldemar Laskowski
5.67
Cergowa
09:1609:59
Rush 5 MS
Stanisław Sokołowski
5.72
Kobala
09:0009:28
Optic 28
Stanisław Sokołowski
7.91
Kobala
13:5614:47
Optic 28
Seba
24.01
Chłapowo
11:5916:01
Chili 3 M
RADOSŁAW KOL
1.90
Michałków
10:1510:21
Chili 2 Xl
RADOSŁAW KOL
2.17
Michałków
09:3609:41
Chili 2 Xl
Piotr Szymański
4.28
Lijak
13:2013:43
Bolero 6 L
Piotr Kuźmicz
6.46
Skrzyczne
10:1410:41
Sir Edmund 23
Paweł Koenigsberg
43.01
Skrzyczne
07:3810:08
Rush 3 S
Paweł
7.65
Skrzyczne
07:4008:27
Mentor 4 M
Orłowski Adrian
36.08
Laworta
08:2011:15
Sigma 10 27
Mostek
57.34
Skrzętla
08:4812:16
Sigma 10 25
Michał Szyszka
22.86
Borsk
08:1709:15
Vox 27
Michał Dudziński
79.08
Lajnar
06:2510:43
Bonanza 2 S
Mariusz Witlański
77.47
Laworta
08:1512:02
U sport 2 S
Mariusz Strzelczyk
19.57
Michałków
08:5410:09
Sprint 3 M
Mariusz Grzywacz
12.72
Borsk
08:4009:44
Elan 28
Mariusz Grzywacz
6.68
Borsk
07:2407:49
Elan 28
Mariusz Dawidczyk
23.26
Chłapowo
14:1616:14
Buzz Z3 L
Marian Szampera
6.26
Skrzyczne
07:5908:35
Mentor 4 M
Marian Szampera
12.79
Skrzyczne
10:1811:26
Mentor 4 M
Marcin Wrona
72.30
Skrzyczne
08:2712:38
TRITON 2 S
Marcin Szczęsny
5.56
Laworta
08:1508:53
Buzz Z5 L
Marcin Szczęsny
6.67
Laworta
10:2811:01
Buzz Z5 L
Marcin Ślęzak
31.13
Kössen
09:1611:10
Delta 2 XL
Marcin G.
39.68
Speikboden
08:4611:19
Delta 2 MS
Marcin Chorzępa
90.95
Speikboden
07:0512:52
Delta 2 MS
Maciej Targoni
21.68
Bassano
08:3910:15
Ion 5 S
Lukasz Sieminski
201.24
Lajnar
06:2714:37
Mentor 5 M
Lukasz Krol
5.56
Szczebel
13:4714:11
Geo M
Lukasz Krol
8.93
Szczebel
11:0712:04
Geo M
Łukasz Janda
63.02
Skrzyczne
08:4511:16
Bonanza 2 L
Łukasz Brach
18.77
Cergowa
09:5011:25
CHILI 4 M
Krzysztof Śliż
3.56
Javorovy
08:0908:22
Mentor 4 S
Krzysztof Śliż
12.26
Javorovy
09:3712:01
Mentor 4 S
Krzysztof Cieślinski
8.06
Kössen
11:1612:35
Knight ML
karol
57.14
Speikboden
07:4611:46
Nyos RS L
Jeż Leszek
6.43
Michałków
08:4409:07
Optic 26
Jerzy Gryckiewicz
49.77
Lijak
12:4915:11
Atlas L
Jerzy Gajda
25.32
Cergowa
07:5910:39
Summit XC4 S/M
Jarosław Chmielewski
30.85
Bassano
08:1210:46
Delta 2 XS
Grzegorz Tekień
7.70
Kobala
13:5314:48
Optic 28
Grzegorz Tekień
7.17
Kobala
08:5109:10
Optic 28
Grzegorz Nowak
62.06
Skrzyczne
08:4311:18
Mentor 6 M
Grzegorz Goraj
63.93
Kobala
09:0613:00
Mentor 5 S
Dariusz Żabczyński
37.63
Speikboden
07:4610:30
Sigma 10 29
Dariusz Dudzik
5.25
Kobala
09:2309:56
Optic 26
Dariusz Dudzik
7.55
Kobala
13:5814:47
Optic 26
Arkadiusz Sabat
103.97
Laworta
08:1813:40
Omega XAlps 2 23
Arkadiusz Antosz
6.55
Kobala
14:2014:46
Epsilon 9 26
Arkadiusz Antosz
13.90
Kobala
09:4810:51
Epsilon 9 26
Alicja Heise
29.36
Emberger Alm
08:2610:27
Makalu 4 XS