Michał Kocot
28.07
Skrzętla
09:1310:44
Iota 26
Maciej Wojtkowiak
1.29
Skrzętla
09:5110:03
Iota 26
Krzysztof Matuszyk
10.66
Gemeinde Hippach
08:3010:24
Iota 2 29
Krzysztof Obloza
10.14
Emberger Alm
08:0708:42
Iota 2 27
Szymon Kuhnert
26.68
Lijak
10:0113:07
Iota 2 25
Darek Kiszko
51.10
Wajsznory
09:0712:13
Iota 2 25
Sławek M
4.58
Skrzyczne
09:4710:01
Infinity 3 L
Tomasz Mielniczyn
25.80
Srebrna Góra
09:3211:47
Ikuma 29
MR
10.73
Srebrna Góra
07:5811:00
Ikuma 27
Jacek Antecki
1.47
Łęki Kościelne
09:2709:37
Golden 4 26
Jacek Antecki
1.69
Łęki Kościelne
08:4608:52
Golden 4 26
Marcin Hańderek
7.01
Skrzyczne
08:0208:45
Golden 3 28
Krzysiek Święcicki
6.42
Skrzyczne
07:2808:01
Falcon 2009 27
Ralf
3.11
Skrzyczne
08:3808:54
Escort 2 41
Slawomir Bartosz
6.74
Lijak
12:0913:08
Epsilon 9 28
Slawomir Bartosz
6.00
Lijak
14:2715:23
Epsilon 9 28
Grzegorz Przybylski
27.05
Lijak
09:3715:29
Epsilon 9 26
pansabina
101.71
Borsk
07:3612:15
Epsilon 9 24
Kaśka G.
2.86
Srebrna Góra
07:4208:46
Epic S
Kaśka G.
2.88
Srebrna Góra
11:4512:43
Epic S
Adam Miszczak
5.67
Srebrna Góra
09:2610:57
Elan 24
Damian Babicz
3.58
Srebrna Góra
07:3609:09
D-light S
Marek Miłowski
117.36
Srebrna Góra
07:5013:04
Delta 3 ML
Marcin G.
23.28
Monte Panarotta
11:3813:00
Delta 2 MS
Marcin Białobłocki
26.38
Srebrna Góra
07:4009:58
Delta 2 ML
Mirek Olkowicz
44.08
Srebrna Góra
07:3810:38
Delta 2 ML
dawid kopiczko
7.56
Wertheim
07:5009:06
Delta 2 L
dawid kopiczko
4.54
Wertheim
10:4010:59
Delta 2 L
dawid kopiczko
0.61
Wertheim
11:1311:25
Delta 2 L
dawid kopiczko
6.07
Wertheim
11:5612:37
Delta 2 L
Jarosław Pawelczuk
6.34
Szczebel
07:5009:06
Chili S
Piotr Krezymon
19.04
Borsk
13:0614:39
CHILI 4 XS
Piotr Krezymon
9.40
Borsk
10:2211:21
CHILI 4 XS
Grzegorz Hali
40.66
Srebrna Góra
07:3512:47
CHILI 4 S
Andrzej Koziej
4.60
Skrzyczne
09:5710:07
Cayenne 4 XL
Daniel Cholewa
8.99
Szczebel
06:3409:30
Carrera M
Bogdan Leja
29.64
Srebrna Góra
08:2009:47
Carrera L
Seba
6.82
Skrzyczne
09:2909:50
Carrera L
Sylwiusz Pachel
6.76
Skrzyczne
09:2409:47
Boomerang 11 M
Andrzej Paradowski
12.16
Lijak
12:0412:59
Bolero 6 L
Dominik Kochan
11.60
Lijak
11:5417:11
Bolero 5S
Zofia Radzicka
8.53
Skrzyczne
09:2309:56
BGD BASE S
Zofia Radzicka
1.53
Rybarzowice
10:1510:20
BGD BASE S
Patrycja Sakwerda
5.10
Srebrna Góra
07:5708:56
Atlas 2 XS
Marek Furman
5.20
Skrzyczne
09:2809:42
Aspen 4 26