Zofia Radzicka
11.02
Żar
11:1113:00
BGD BASE S
Zbyszek Wrona
2.06
Ciecień
10:0410:11
Tequila 5 L
Zbyszek Wrona
2.93
Śnieżnica
12:5212:58
Tequila 5 L
Wojciech Kocot
56.33
Kobala
09:3012:55
Maestro M
Wojciech Dreszler
1.94
Żar
08:4908:57
Mentor 3 M
Wojciech Dreszler
5.53
Żar
09:5811:17
Mentor 3 M
Wojciech
1.56
Kamenicky hrad
08:3710:23
Epsilon 7 28
Waldemar Janiszewski
44.65
Kobala
09:2212:22
Cure L
Tomasz Mariański
40.98
Zatolmin
09:3012:30
Artik 5 24
Szymon Kuhnert
23.82
Lijak
13:0214:31
Iota 2 25
Seba
9.66
Stranik
10:5412:03
Carrera L
SEB
19.52
Żar
10:4012:38
Chili 3 S
Robert Dadak
3.90
Żar
12:0712:20
Cayenne 4 M
Przemysław Czerwiński
46.91
Kobala
09:0111:51
Mentor 6 L
Piotr Syc
13.14
Żar
10:0412:09
Epsilon 8 27
Piotr Starczowski
52.27
Skalnate Pleso
09:1512:26
GTO 2 M
Piotr Kuźmicz
2.22
Stranik
10:5511:01
Sir Edmund 23
Piotr Kuźmicz
1.12
Stranik
12:0912:15
Sir Edmund 23
Piotr Bramberger
10.70
Roztoki
10:4512:08
VOLT M
Paweł Lis
5.63
Mszana S
06:2010:50
Factor 2 L
Orłowski Adrian
47.48
Skalnate Pleso
08:2312:01
Sigma 10 27
Michal Radzicki
14.19
Żar
10:0512:50
Lynx M
Michał Pahl
2.03
Pińczów
11:2311:30
Nemo 4 28
Michał Kocot
12.59
Ciecień
11:2912:07
Iota 26
Michał Jantas
2.74
Nižný Tvarožec
09:2909:34
Pawn L
Mateusz Gajczewski
17.91
Stranik
10:5011:53
Queen 2 MS
Mateusz Borowy
42.95
Przełęcz między kopami
08:4311:48
LM6 S
Mariusz Zaborek
12.67
Klonówka
07:3508:59
Synergy 3 L
Marek Samojeden
20.06
Kobala
12:4613:56
Aspen 4 28
Marek Furman
30.05
Kobala
09:4513:08
Aspen 4 26
Marek Dmochowski
41.50
Kobala
09:2812:35
Rook 2 S
Marek Basiak
26.57
Klonówka
08:1310:12
Peak 25
Marcin Ząbek
6.58
Mszana S
06:4909:07
BGD BASE M
Marcin Wirski
7.29
Ciecień
11:2812:00
Queen 2 ML
Marcin Kawula
6.75
Żar
10:4512:14
Delta 3 ML
Marcin G.
26.27
Col Rodella
08:5911:30
Delta 2 MS
Marcin
19.09
Kobala
10:2711:34
Mentor 5 L
Maciej Wojtyś
2.55
Donovaly
08:0308:14
Ion 5 M
Maciej Januchta
31.55
Klonówka
09:1110:32
Carrera L
Łukasz Kołodziejczak
48.78
Ciecień
09:2713:21
Mentor 4 XS
Łukasz Barcewicz
3.73
Bassano
09:1609:40
Tequila 5 M
Krzysztof Ziętara
3.10
Ciecień
11:3911:55
Epsilon 8 27
Krzysztof Ziętara
1.17
Podobin
09:1709:21
Epsilon 8 27
Krzysztof Rożek
3.37
Mszana S
06:1408:34
Artik 3 29
Krzysztof Obloza
17.06
Lijak
09:2410:08
Iota 2 27
Krzycha
42.52
Kobala
09:1711:54
Artik 5 28
ko-mar 58
2.77
Żar
12:2912:41
CHILI 4 XS
ko-mar 58
7.14
Żar
10:1211:03
CHILI 4 XS
Joanna Kocot
55.83
Kobala
09:1512:33
Alpina 3 S
Jerzy Gajda
10.35
Mszana S
09:5111:16
Summit XC4 S/M
Jarosław Warzecha
8.88
Stranik
11:0512:01
Aspen 5 26
Jarosław Józik
14.72
Przełęcz między kopami
08:4010:14
Cayenne 4 XS
Jacek Zakrzewski
42.42
Kobala
09:4112:32
Maestro L
GrzegoSz
17.46
Kobala
10:3212:08
Rush 4 ML
Grzegorz Skalski
33.60
Kobala
09:3112:06
Rush 5 MS
Grzegorz Przybylski
46.12
Lijak
10:1214:12
Epsilon 9 26
Dominik Kochan
23.60
Lijak
13:1316:42
Bolero 5S
Dominik Kapica
55.34
Kobala
09:1212:16
Ace XS
Dawid Olszowy
4.43
Stranik
12:0012:23
Alpina 3 MS
Dawid Olszowy
3.17
Stranik
10:4110:55
Alpina 3 MS
Dawid Michalak
1.24
Bezmiechowa
14:2014:23
Buzz Z5 ML
Dawid Michalak
1.55
Bezmiechowa
12:5513:01
Buzz Z5 ML
dawid kopiczko
10.87
Stranik
10:5011:54
Delta 2 L
Dariusz Culak
2.56
Bezmiechowa
10:2311:16
Volt 2 M
Dariusz Culak
2.88
Bezmiechowa
13:0513:39
Volt 2 M
Darek Parczewski
2.23
Żar
12:1212:17
Sigma 8 27
Borys Chojnacki
14.01
Roztoki
10:3912:09
Volt 2 Superlight SM
Bogusław Kruczek
4.47
Mszana S
07:0808:50
Elan 2 26
Artur Starzec
3.17
Mszana S
11:3812:01
Mentor 4 S
Artur Starzec
4.80
Mszana S
07:0008:33
Mentor 4 S
Artur Starzec
2.17
Mszana S
09:5310:06
Mentor 4 S
Artur Starzec
0.74
Mszana S
06:5406:57
Mentor 4 S
Art Frankowski
57.59
Kobala
09:2212:41
Iota 26
Arkadiusz Ślusarczyk
43.96
Kobala
09:1211:50
Cure M
Arkadiusz Marucha
7.85
Żar
09:5010:47
Sigma 10 25
Arkadiusz Antosz
1.31
Podobin
09:2709:30
Epsilon 9 26
AnT
24.20
Klonówka
06:3608:27
Mentor 4 S
Andrzej Szumowski
41.90
Kobala
09:2712:23
Optic 26
Andrzej Paradowski
4.69
Lijak
09:1109:26
Bolero 6 L
Andrzej Paradowski
6.42
Lijak
14:0014:41
Bolero 6 L
Andrzej Paradowski
10.77
Lijak
10:2211:44
Bolero 6 L
Andrzej Binkowski
6.56
Meduno - Monte Valinis
12:0612:28
lotnia sztywna
andrzej bernadek
5.61
Skalnate Pleso
07:4408:23
CHILI 4 S
An
3.07
Schöckl
12:5513:07
Tequila 3 Xs
Agnieszka Andryszczak
1.90
Kamenicky hrad
09:1409:39
Tequila 4 XS
Agnieszka Andryszczak
1.90
Kamenicky hrad
09:1409:39
Tequila 4 XS
Adrian Pedrycz
33.93
Klonówka
09:0810:38
Cure M
Adrian Orłowski
57.10
Kobala
09:1813:29
Rush 5 ML
Adriana Wandzel
10.64
Kobala
12:1413:10
BGD BASE M
Adam Kubiczek
9.80
Żar
11:1812:59
Rise 2 M
Adam Kubiczek
2.25
Żar
10:1010:23
Rise 2 M