Krzysztof Martyna
79.58
Bassano
07:5012:18
Xchord ML
Grzegorz Pawłowski
6.86
Mieroszów
11:3412:36
Vega 5 M
eltomek
3.81
Węgrzce Wielkie
15:0215:39
Tequila 5 S
An
30.32
Bassano
08:1611:00
Tequila 3 Xs
Michał Pawłowski
15.22
Czermna
09:0610:22
Tenor M
Andrzej Zieliński
9.57
Ciecień
09:1910:20
Sycross One XL
Bartłomiej Nogieć
20.07
Emberger Alm
10:1011:13
Summit XC4 S/M
Wojtek Majewski
67.45
Bassano
07:4712:33
Summit XC4 M
Łukasz Prokop
323.88
Borowa
06:2714:26
Sigma 10 25
KRZYSZTOF MAKOWSKI
5.66
Czermna
10:1311:19
Sigma 10 25
Grzegorz Skalski
12.17
Pieve D'alpago
07:3308:23
Rush 5 MS
Adrian Orłowski
40.87
Kobala
11:0414:36
Rush 5 ML
Michał
5.57
Javorovy
08:5809:27
Rook L
Michał
3.44
Javorovy
11:5712:05
Rook L
Marek Dmochowski
30.55
Kobala
10:3812:55
Rook 2 S
hydraulik
19.16
Blackheath
03:0504:55
Rook 2 S
Adam Kubiczek
8.71
Javorovy
10:2311:38
Rise 2 M
Anna Mołdach
1.80
Borowa
09:5310:00
Prion 4 XS
Anna Mołdach
2.23
Borowa
10:5811:05
Prion 4 XS
Michał Jantas
4.70
Chełm (Grybów)
09:4711:20
Pawn L
Andrzej Szumowski
21.47
Kobala
10:5412:18
Optic 26
Marcin Kosior
3.71
Czermna
12:5813:23
Nyos RS L
Artur Szczerbiak
67.55
Wodzisław Śląski
13:5915:57
Nucleon 29
Kamil Szkutnik
2.48
Skrzyczne
07:4307:54
Nemo XX 28
Rafał Nocoń
8.36
Javorovy
10:5911:48
Mystic 24
Rafał Nocoń
5.72
Javorovy
08:4209:28
Mystic 24
Przemysław Czerwiński
33.15
Kobala
10:4612:30
Mentor 6 L
Piotr Zawadzki
13.46
Javorovy
09:3910:36
Mentor 5 M
Rafał Samsonowicz
46.98
Bassano
08:2411:09
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
2.96
Kozakov
11:5212:11
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
5.43
Kozakov
09:2910:47
Mentor 4 S
Paweł Myszak
2.48
Labinci
11:2512:57
Mentor 4 M
Paweł
8.05
Pod Gaikami
07:2407:56
Mentor 4 M
Paweł Myszak
4.47
Labinci
09:5110:53
Mentor 4 M
Wojciech Kocot
34.24
Kobala
11:0513:09
Maestro M
Jacek Zakrzewski
24.39
Kobala
11:0513:02
Maestro L
Michal Radzicki
3.36
Żar
14:0814:31
Lynx M
Andrzej Binkowski
3.15
Mieroszów
13:5014:03
lotnia sztywna
zw
2.00
Rog (Chełmsko Śląskie)
09:1409:23
Knight MS
zw
2.32
Mieroszów
14:0914:22
Knight MS
zw
2.59
Rog (Chełmsko Śląskie)
10:5911:42
Knight MS
Art Frankowski
33.32
Kobala
10:5413:00
Iota 26
Krzysztof Obloza
67.33
Bassano
08:3912:13
Iota 2 27
Laguna
58.85
Bassano
08:0611:56
Iota 2 25
OlafD
17.38
Bassano
08:1709:37
Iota 2 21
OlafD
7.42
Monte Grappa
14:2014:43
Iota 2 21
Slavo Mir
27.02
Oleśnica
14:1715:42
Ion 6 M
PT
32.12
Borowa
09:3610:48
Ion 5 XS
Slavo Mir
3.47
Oleśnica
16:1216:21
Ion 5 M
Marcinos
1.10
Șiria
13:4713:50
Hook 4 25
Bogdan Kozłowski
4.38
Czermna
12:4413:31
Golden 3 30
Bogdan Kozłowski
4.40
Czermna
10:3810:57
Golden 3 30
Bogdan Kozłowski
4.12
Czermna
09:1109:34
Golden 3 30
Mariusz Janik
21.88
Mokre
14:5515:42
Geronimo L
Natalia Wróblewska
26.92
Kobala
11:1612:47
Epic S
Adam Sienkiewicz
1.41
Borowa
08:2608:34
Epic ML
Marek Miłowski
54.78
Czermna
10:0813:37
Delta 3 ML
Marek Bader
103.86
Kozakov
09:1813:44
Delta 3 L
Ryszard Jakiel
7.03
Czermna
10:0212:13
Delta 2 ML
Marek Oniszko
4.83
Solfjellstua
12:0912:38
Delta 2 L
Wojciech Głowacki
2.58
Żar
13:1013:23
Cure M
Arkadiusz Ślusarczyk
37.88
Kobala
10:4015:00
Cure M
Waldemar Janiszewski
33.96
Kobala
10:3412:29
Cure L
Grzegorz Hali
29.45
Czermna
08:0610:30
CHILI 4 S
Sławomir Suchy
3.30
Javorovy
11:1611:31
Chili 3 M
Sławomir Suchy
3.32
Javorovy
13:1313:29
Chili 3 M
Robert Dadak
5.74
Javorovy
09:0209:29
Cayenne 4 M
Robert Dadak
5.17
Javorovy
11:5812:18
Cayenne 4 M
Jarosław Warzecha
3.69
Javorovy
12:5113:18
Cayenne 4 M
Daniel Cholewa
8.98
Ciecień
09:2410:33
Carrera M
Tomasz Muszyński
11.44
Czermna
09:0009:58
Carrera L
Bogdan Leja
18.11
Czermna
09:1410:08
Carrera L
Adriana Wandzel
9.08
Kobala
11:3712:08
BGD BASE M
Wojtek Gierlotka
12.33
明利村
19:1220:09
Atmus One S
Patrycja Sakwerda
2.22
Borowa
07:2007:27
Atlas 2 XS
Patrycja Sakwerda
4.82
Borowa
07:5108:04
Atlas 2 XS
Marek Furman
7.27
Javorovy
08:3909:22
Aspen 4 26
Marek Furman
8.70
Javorovy
10:4811:43
Aspen 4 26
Krzycha
40.52
Kobala
11:0213:38
Artik 5 28
Marek Perkowski
158.26
Borowa
08:1812:24
Artik 5 26
Tomasz Mariański
30.24
Kobala
11:0112:22
Artik 5 24
tadeusz szmigiel
86.11
Borowa
10:2313:11
Arak M
Joanna Kocot
31.82
Kobala
11:0012:41
Alpina 3 S
Dawid Olszowy
20.54
Javorovy
09:1010:17
Alpina 3 MS
Dominik Kapica
36.44
Kobala
10:5212:30
Ace XS