Wojciech Kocot
5.50
Ciecień
09:1010:00
Maestro M
Wojciech Dziedzic
3.76
Ciecień
10:5111:38
Alpha 6 28
Witold Gilarski
49.63
Caprino Bergamasco
09:2413:18
Elan 2 28
Waldemar Laskowski
6.30
Chełm (Grybów)
10:5112:27
Rush 5 MS
Urszula Marciniak
3.90
Sopot
09:4009:52
Dudek Nemo XX 25
Tymoteusz Stoiński
8.49
Monte Grappa
12:1912:44
Alpha 6 31
Tymoteusz Stoiński
5.38
Bassano
08:4609:34
Alpha 6 31
Tomi Ka
5.04
Bassano
09:0910:01
Nevada 28
Tomi Ka
8.58
Monte Grappa
12:1313:12
Nevada 28
Tomasz Sermak
18.51
Żar
10:2712:24
Enzo M
Szymon Kuhnert
16.18
Leszno - Strzyżewice
13:1113:47
Iota 2 25
Rafał Kwaśniewski
3.34
Klonówka
09:3209:54
BGD BASE ML
Rafał Kwaśniewski
0.63
Klonówka
10:3510:37
BGD BASE ML
Piotr Syc
22.85
Żar
11:4413:02
Epsilon 8 27
Piotr Lemańczyk
25.56
Bassano
10:1612:42
Chili 3 M
Paweł Wysocki (szybki)
57.92
Czermna
08:3212:10
Delta 2 ML
Paweł Szczepanek
10.64
Ciecień
10:1912:12
GTO 2 S
Paweł Koenigsberg
31.90
Bassano
06:5409:21
Rush 3 S
Paweł Czepiel
11.68
Ciecień
09:1311:35
Delta 2 ML
Patrycja Sakwerda
15.67
Maurach
09:0511:01
Atlas 2 XS
Mostek
37.96
Ciecień
07:2609:07
Sigma 10 25
Monika Mysliwiec
7.18
Cergowa
09:3910:45
Mentor 2 Xs
Michał Staszek
6.97
Babia Góra
13:4214:22
Nexus S
Michał Skrzypczak
10.78
Monte Grappa
12:4013:29
Epsilon 7 28
Michał Skrzypczak
16.44
Bassano
07:5309:53
Epsilon 7 28
Michał Skrzypczak
17.75
Monte Grappa
09:5912:30
Epsilon 7 28
Michal Radzicki
4.56
Jaworzynka
12:1712:46
Lynx M
Michal Radzicki
6.09
Żar
11:4412:14
Lynx M
Michał Jantas
1.32
Chełm (Grybów)
10:3710:52
Michał Jantas
2.59
Chełm (Grybów)
11:3412:18
Pawn L
Mateusz Sochacki
14.11
Schmittenhoehe - Zell Am See
12:2014:20
Tequila 4 S
Mateusz Chromiec
6.60
Schmittenhoehe - Zell Am See
10:0610:48
Tequila 4 M
Mateusz Chromiec
5.82
Schmittenhoehe - Zell Am See
07:1107:28
Tequila 4 M
Mateusz Chromiec
6.98
Schmittenhoehe - Zell Am See
12:1312:44
Tequila 4 M
Mateusz Bątorek
41.21
Bassano
07:5510:39
Rise 3 M
Mariusz Strzelczyk
6.66
Czermna
07:3811:40
Sprint 3 M
Mariusz Kozłowski
38.68
Caprino Bergamasco
09:2312:49
Swift 5 MS
Mariusz Kłos
4.96
Ciecień
08:5009:19
Mentor 4 M
Mariusz Kłos
3.56
Śnieżnica
11:4111:49
Mentor 4 M
Marian Szampera
5.99
Czermna
09:2610:32
Mentor 4 M
Marek Miłowski
29.31
Czermna
08:3111:07
Delta 3 ML
Marek Basiak
40.09
Klonówka
08:1109:53
Peak 25
Marek Bader
23.42
Maurach
09:1111:40
Delta 3 L
Marcin Kalamat
36.54
Ciecień
07:3909:59
XCRacer M
Marcin Hańderek
30.54
Bassano
08:1612:53
Golden 3 28
Marcin Duszyński
3.45
Niška Banja
10:5411:14
LM6 MS
Marcin Białobłocki
27.97
Czermna
10:2611:53
Delta 2 ML
Maciej Banasik
12.44
Bassano
09:3111:24
Iota 2 29
Łukasz Kołodziejczak
53.86
Bassano
07:1513:54
Alpina 3 S
Łukasz Janda
3.37
Skrzyczne
15:1215:24
Bonanza 2 L