Grzegorz Kopyto
97.98
Bassano
08:0413:10
King S
Artur Szczerbiak
90.74
Powiat raciborski
13:2115:48
Nucleon 29
Alan Lisowiec
87.81
Klonówka
06:5411:17
Peak 2 28
Paweł Wysocki (szybki)
57.92
Czermna
08:3212:10
Delta 2 ML
Łukasz Kołodziejczak
53.86
Bassano
07:1513:54
Alpina 3 S
Witold Gilarski
49.63
Caprino Bergamasco
09:2413:18
Elan 2 28
Mateusz Bątorek
41.21
Bassano
07:5510:39
Rise 3 M
Jakub Mendys
40.44
Caprino Bergamasco
09:3014:06
Swift 5 MS
Marek Basiak
40.09
Klonówka
08:1109:53
Peak 25
Mariusz Kozłowski
38.68
Caprino Bergamasco
09:2312:49
Swift 5 MS
Grzegorz Walaszek /walery/
38.12
Żar
10:2312:48
Delta 3 ML
Mostek
37.96
Ciecień
07:2609:07
Sigma 10 25
Marcin Kalamat
36.54
Ciecień
07:3909:59
XCRacer M
Jakub Socha
36.48
Czermna
08:0110:15
Mantra 6 MS
Anna Bysiecka
35.37
Caprino Bergamasco
09:2612:05
Punk XS
Paweł Koenigsberg
31.90
Bassano
06:5409:21
Rush 3 S
Marcin Hańderek
30.54
Bassano
08:1612:53
Golden 3 28
Andrzej Szumowski
29.35
białostocki
07:5309:06
Optic 26
Marek Miłowski
29.31
Czermna
08:3111:07
Delta 3 ML
Alicja Heise
28.15
Emberger Alm
11:0012:48
Makalu 4 XS
Marcin Białobłocki
27.97
Czermna
10:2611:53
Delta 2 ML
Piotr Lemańczyk
25.56
Bassano
10:1612:42
Chili 3 M
Marek Bader
23.42
Maurach
09:1111:40
Delta 3 L
Artur Pawlak
23.23
Caprino Bergamasco
12:1614:36
Xi 27
Piotr Syc
22.85
Żar
11:4413:02
Epsilon 8 27
Jarosław Sałek
21.15
Bassano
10:0213:30
Sprint 3 S
Tomasz Sermak
18.51
Żar
10:2712:24
Enzo M
Michał Skrzypczak
17.75
Monte Grappa
09:5912:30
Epsilon 7 28
Michał Skrzypczak
16.44
Bassano
07:5309:53
Epsilon 7 28
Szymon Kuhnert
16.18
Leszno - Strzyżewice
13:1113:47
Iota 2 25
Patrycja Sakwerda
15.67
Maurach
09:0511:01
Atlas 2 XS
Igor Byrski
14.96
Bassano
08:4310:42
Mentor 3 S
Andrzej Januchta
14.31
Klonówka
10:3111:07
Cure L
Mateusz Sochacki
14.11
Schmittenhoehe - Zell Am See
12:2014:20
Tequila 4 S
Jerzy Gajda
13.97
Cergowa
09:0611:14
Summit XC4 S/M
Kamila Bomba
13.59
Bassano
07:3909:46
Epsilon 9 26
Henryk Boruta
12.94
Maurach
08:4910:39
Artik 4 25
Maciej Banasik
12.44
Bassano
09:3111:24
Iota 2 29
Paweł Czepiel
11.68
Ciecień
09:1311:35
Delta 2 ML
Jacek Miłowski
10.79
Czermna
08:2509:45
Cure ML
Michał Skrzypczak
10.78
Monte Grappa
12:4013:29
Epsilon 7 28
Paweł Szczepanek
10.64
Ciecień
10:1912:12
GTO 2 S
Artur Pawlak
10.63
Caprino Bergamasco
09:2510:36
Xi 27
Kamila Bomba
9.62
Bassano
12:0713:25
Epsilon 9 26
Łukasz Janda
8.74
Skrzyczne
11:4812:20
Bonanza 2 L
Tomi Ka
8.58
Monte Grappa
12:1313:12
Nevada 28
Tymoteusz Stoiński
8.49
Monte Grappa
12:1912:44
Alpha 6 31
Karol Manijak
7.85
Schmittenhoehe - Zell Am See
11:2712:06
Cyber TE S
Andrzej Kołodziejski
7.70
Maurach
09:1711:11
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
7.66
Maurach
09:1711:11
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
7.65
Maurach
09:1711:12
Mentor 4 S
Monika Mysliwiec
7.18
Cergowa
09:3910:45
Mentor 2 Xs
Mateusz Chromiec
6.98
Schmittenhoehe - Zell Am See
12:1312:44
Tequila 4 M
Michał Staszek
6.97
Babia Góra
13:4214:22
Nexus S
Mariusz Strzelczyk
6.66
Czermna
07:3811:40
Sprint 3 M
Mateusz Chromiec
6.60
Schmittenhoehe - Zell Am See
10:0610:48
Tequila 4 M
eltomek
6.57
Węgrzce Wielkie
14:2115:24
Tequila 5 S
Ireneusz Czerniec
6.31
Schmittenhoehe - Zell Am See
06:5307:14
Alpha 5 31
Waldemar Laskowski
6.30
Chełm (Grybów)
10:5112:27
Rush 5 MS
Michal Radzicki
6.09
Żar
11:4412:14
Lynx M
Marian Szampera
5.99
Czermna
09:2610:32
Mentor 4 M
Andrzej Januchta
5.96
Klonówka
07:5608:50
Cure L
Mateusz Chromiec
5.82
Schmittenhoehe - Zell Am See
07:1107:28
Tequila 4 M
Karol Manijak
5.73
Schmittenhoehe - Zell Am See
09:1109:28
Cyber TE S
Karol Manijak
5.58
Schmittenhoehe - Zell Am See
07:1407:29
Cyber TE S
Wojciech Kocot
5.50
Ciecień
09:1010:00
Maestro M
Ireneusz Czerniec
5.45
Schmittenhoehe - Zell Am See
11:4112:49
Alpha 5 31
Tymoteusz Stoiński
5.38
Bassano
08:4609:34
Alpha 6 31
Ireneusz Czerniec
5.29
Schmittenhoehe - Zell Am See
09:1009:27
Alpha 5 31
Tomi Ka
5.04
Bassano
09:0910:01
Nevada 28
Mariusz Kłos
4.96
Ciecień
08:5009:19
Mentor 4 M
Michal Radzicki
4.56
Jaworzynka
12:1712:46
Lynx M
ko-mar 58
4.21
Ciecień
11:2011:47
Rush 3 S
Urszula Marciniak
3.90
Sopot
09:4009:52
Dudek Nemo XX 25
Wojciech Dziedzic
3.76
Ciecień
10:5111:38
Alpha 6 28
Mariusz Kłos
3.56
Śnieżnica
11:4111:49
Mentor 4 M
Marcin Duszyński
3.45
Niška Banja
10:5411:14
LM6 MS
Łukasz Janda
3.37
Skrzyczne
15:1215:24
Bonanza 2 L
Rafał Kwaśniewski
3.34
Klonówka
09:3209:54
BGD BASE ML
Michał Jantas
2.59
Chełm (Grybów)
11:3412:18
Pawn L
Daniel Ogiński
2.16
Żar
11:1611:22
Adrian Witek
1.82
Chełm (Grybów)
11:1712:20
Icaro Wildcat TE S
Michał Jantas
1.32
Chełm (Grybów)
10:3710:52
Rafał Kwaśniewski
0.63
Klonówka
10:3510:37
BGD BASE ML