Zbyszek Wrona
6.47
Ciecień
10:0812:13
Tequila 5 L
Wojciech Głowacki
1.85
Żar
10:4910:56
Cure M
Wojciech Dziedzic
3.05
Ciecień
12:5813:12
Alpha 6 28
Witold Gilarski
30.37
Col Rodella
09:5611:29
Elan 2 28
Tymoteusz Stoiński
8.88
Monte Grappa
08:2508:59
Alpha 6 31
Tomi Ka
8.17
Monte Grappa
08:4409:15
Nevada 28
TOMEK STOCH
2.65
Ciecień
09:5510:03
Iota 26
Tomasz Perczak
51.07
Ciecień
08:3410:55
Mentor 4 S
tadeusz szmigiel
9.35
Col Rodella
09:2310:24
Arak M
tadeusz szmigiel
11.33
Col Rodella
11:2312:34
Arak M
Szczepan Pawluszek
0.25
Garb Pińczowski
11:0411:21
Delta L
Szczepan Pawluszek
2.23
Garb Pińczowski
10:2010:39
Delta L
Szczepan Pawluszek
3.26
Garb Pińczowski
11:3512:08
Alpina 2 ML
Stanisław Kurczab
34.88
Col Rodella
09:3512:56
CHILI 4 S
Ryszard Jakiel
6.18
Emberger Alm
09:2810:01
Mentor 5 S
Ryszard Jakiel
7.08
Emberger Alm
11:5312:49
Mentor 5 S
Rafał Sawa
6.63
Ciecień
10:2411:59
Arcus 7 26
Rafał Kwaśniewski
4.88
Klonówka
07:3409:14
BGD BASE ML
Rafał Kwaśniewski
3.93
Klonówka
10:0311:14
BGD BASE ML
Przemysław Czerwiński
35.01
Kobala
08:4111:31
Mentor 6 L
Piotr Lemańczyk
45.49
Bassano
09:0112:48
Chili 3 M
Paweł Szczepanek
19.08
Ciecień
07:5709:49
GTO 2 S
Paweł Lis
25.57
Garb Pińczowski
07:4709:04
Factor 2 L
Paweł Koenigsberg
38.98
Bassano
07:4910:55
Rush 3 S
Patrycja Sakwerda
6.90
Col Rodella
10:5411:20
Atlas 2 XS
Patrycja Sakwerda
7.84
Col Rodella
09:2309:46
Atlas 2 XS
Nikesz Michał
46.14
Col Rodella
09:2713:27
Delta 3 L
Mostek
41.49
Ciecień
08:0310:50
Sigma 10 25
Michał Skrzypczak
3.50
Mt Avena
10:3011:42
Epsilon 7 28
Michał Piotrowski
43.54
Bassano
07:5211:42
Delta 2 ML
Michał Jantas
4.34
Ciecień
08:3808:54
Pawn L
Michał Jantas
7.30
Ciecień
10:2011:39
Pawn L
Mateusz Chromiec
6.20
Schmittenhoehe - Zell Am See
10:0310:20
Tequila 4 M
Mateusz Chromiec
6.67
Schmittenhoehe - Zell Am See
07:3907:53
Tequila 4 M
Mateusz Bątorek
36.48
Bassano
08:1312:23
Delta 2 ML
Mariusz Kozłowski
37.90
Col Rodella
09:4813:42
Swift 5 MS
Mariusz Janik
18.94
Mokre
03:2605:03
Geronimo L
Mariusz Dawidczyk
48.66
pucki
14:2015:55
Apco Lift 40
Marek Basiak
4.66
Klonówka
08:5409:17
Peak 25
Marek Bader
28.05
Col Rodella
09:1611:56
Delta 3 L
Marcin Wirski
30.35
Ciecień
08:0009:48
Queen 2 ML
Marcin Siekierski
31.00
Bassano
10:4712:52
Iota 28
Marcin Hańderek
21.18
Bassano
07:5910:31
Golden 3 28
Maciej Banasik
6.82
Bassano
11:0412:45
Iota 2 29
Łukasz Kołodziejczak
50.88
Bassano
08:2412:56
Alpina 3 S
Krzysztof Siwek
30.17
Col Rodella
10:0812:43
Trango X-Race M
Krzysztof Mazur
53.18
Ciecień
08:5711:10
Spectra M
Karol Manijak
6.01
Schmittenhoehe - Zell Am See
09:3009:58
Cyber TE S
Karol Manijak
5.86
Schmittenhoehe - Zell Am See
07:1307:29
Cyber TE S
Kamila Bomba
19.03
Bassano
08:2210:37
Epsilon 9 26