Tomasz Halka
5.70
Żar
10:4311:40
Mistral 7 XS
Wojciech Głowacki
1.36
Żar
13:3513:38
Cure M
Daniel Ogiński
1.97
Żar
11:2711:33
Daniel Ogiński
2.85
Żar
09:1609:26
Daniel Ogiński
1.97
Żar
11:2711:33
Łukasz Janda
4.22
Żar
08:5409:18
Bonanza 2 L
Slawomir Bartosz
3.24
Totternhoe
13:2914:14
Epsilon 9 28
JG.
2.61
Stranik
12:5213:01
Kibo 2 M
Piotr Gliniak
5.62
Stranik
11:1611:51
Nemo 4 28
Michał Skrzypczak
15.18
Speikboden
10:3212:10
Epsilon 7 28
Rafał Kubica
31.35
Skrzyczne
09:3411:42
Scooter M
Michał Staszek
17.59
Skrzyczne
09:2410:37
Nexus S
Tomasz Raś
20.20
Pyskowice
14:3615:15
Synthesis 25
Marek Furman
9.72
Niška Banja
09:1512:11
Aspen 4 26
Andrzej Koziej
3.62
Niška Banja
11:3212:37
Cayenne 4 XL
Seba
2.48
Niška Banja
11:2011:40
Carrera L
Robert Bryłka
8.26
Monte Grappa
14:2314:41
Mentor 3 S
Bogdan Leja
3.06
Mieroszów
07:4208:00
Carrera L
Kama Wójcik
0.21
Mieroszów
09:0509:06
Nemo S
zw
2.15
Mieroszów
08:0108:11
Knight MS
Bogdan Kozłowski
3.42
Mieroszów
07:1408:03
Golden 3 30
zw
1.67
Mieroszów
13:3013:46
Knight MS
zw
0.77
Mieroszów
11:0911:16
Knight MS
Krzysztof Kapusta
9.12
Meduno - Monte Valinis
12:3313:45
Pandion M
Krzysztof Kapusta
5.78
Meduno - Monte Valinis
08:1708:43
Pandion M
Arkadiusz Zachara
3.88
Meduno - Monte Valinis
07:1107:23
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
19.35
Meduno - Monte Valinis
12:4014:09
Sigma 10 27
Michal Radzicki
3.77
Mała Czantoria
12:3713:12
Lynx M
Wojciech Galica
8.62
Krzesanica
09:5310:25
Summit XC4 M
Patrycja Sakwerda
0.03
Kozakov
09:5109:52
Atlas 2 XS
Patrycja Sakwerda
7.68
Kozakov
10:0611:13
Atlas 2 XS
Nikesz Michał
16.42
Kozakov
09:2910:47
Delta 3 L
Lukasz Krol
2.26
Kleppe
10:3210:42
Geo M
Łukasz Janda
0.77
Jaworzynka
13:1813:21
Bonanza 2 L
Dawid Olszowy
6.63
Javorovy
09:4210:21
Alpina 3 MS
Dawid Olszowy
3.07
Javorovy
08:3708:45
Alpina 3 MS
Daria Nowicka
9.15
Grindelwald
10:2911:41
CHILI 4 XXS
Arkadiusz Garbacz
8.84
Grindelwald
10:3411:27
Elan 33
Jakub Stępczyński
2.99
Garb Pińczowski
08:5109:23
Delta 3 ML
Jakub Stępczyński
1.28
Garb Pińczowski
09:5510:06
Delta 3 ML
Dawid Król
11.44
Czermna
08:1810:36
King M
Jacek Miłowski
12.90
Czermna
07:5409:46
Cure ML
Marek Miłowski
58.40
Czermna
07:5811:49
Delta 3 ML
Marcin Kosior
3.21
Czermna
08:3509:28
Nyos RS L
Robert Szecel
6.62
Czermna
07:5909:46
Sigma 10 25
Robert Bryłka
5.34
Costalunga
08:4909:19
Mentor 3 S
Leszek Szymański
6.16
Ciecień
11:4212:45
Mentor 2 Xs
Bartłomiej Borek
5.35
Ciecień
08:3109:24
Explorer M
Grzegorz Skalski
5.90
Ciecień
08:0609:25
Rush 5 MS
Leszek Szymański
2.31
Ciecień
09:4209:48
Mentor 2 Xs
Paweł Czepiel
4.89
Ciecień
08:5409:26
Delta 2 ML
Wojciech Dziedzic
5.26
Ciecień
11:3112:41
Alpha 6 28
Paweł Szczepanek
18.14
Ciecień
10:1912:37
GTO 2 S
Andrzej Zieliński
10.05
Ciecień
10:1812:02
Sycross One XL
Mariusz Kłos
2.59
Ciecień
07:5308:00
Mentor 4 M
Anna Mołdach
1.75
Borowa
12:5813:08
Prion 4 XS
Adam Sienkiewicz
1.89
Borowa
10:4310:52
Epic ML
Dariusz
36.85
Bassano
08:4713:04
Delta 2 L
Jarosław Sałek
9.37
Bassano
10:2411:31
Sprint 3 S
tadeusz szmigiel
8.63
Bassano
06:5008:06
Arak M
tadeusz szmigiel
29.47
Bassano
09:1111:22
Arak M
Robert Bryłka
12.63
Bassano
10:3612:02
Mentor 3 S
Urszula Marciniak
7.70
Bassano
09:0010:43
Dudek Nemo XX 25
Łukasz Kołodziejczak
50.35
Bassano
08:4812:06
Alpina 3 S
Maciej Banasik
4.15
Bassano
10:0710:35
Iota 2 29
Mateusz Bątorek
44.91
Bassano
08:4612:10
Rise 3 M
Przemysław Czerwiński
55.86
Bassano
08:2912:42
Mentor 6 L
Urszula Marciniak
4.42
Bassano
07:5908:10
Dudek Nemo XX 25
Leonia Zając
4.83
Bassano
13:4514:23
Ion 5 XXS