Daniel Ogiński
2.85
Żar
09:1609:26
Daniel Ogiński
1.97
Żar
11:2711:33
Arkadiusz Zachara
3.88
Meduno - Monte Valinis
07:1107:23
Daniel Ogiński
1.97
Żar
11:2711:33
Tomasz Raś
20.20
Pyskowice
14:3615:15
Synthesis 25
Andrzej Zieliński
10.05
Ciecień
10:1812:02
Sycross One XL
Wojciech Galica
8.62
Krzesanica
09:5310:25
Summit XC4 M
Jarosław Sałek
9.37
Bassano
10:2411:31
Sprint 3 S
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
19.35
Meduno - Monte Valinis
12:4014:09
Sigma 10 27
Robert Szecel
6.62
Czermna
07:5909:46
Sigma 10 25
Rafał Kubica
31.35
Skrzyczne
09:3411:42
Scooter M
Grzegorz Skalski
5.90
Ciecień
08:0609:25
Rush 5 MS
Mateusz Bątorek
44.91
Bassano
08:4612:10
Rise 3 M
Anna Mołdach
1.75
Borowa
12:5813:08
Prion 4 XS
Krzysztof Kapusta
9.12
Meduno - Monte Valinis
12:3313:45
Pandion M
Krzysztof Kapusta
5.78
Meduno - Monte Valinis
08:1708:43
Pandion M
Marcin Kosior
3.21
Czermna
08:3509:28
Nyos RS L
Michał Staszek
17.59
Skrzyczne
09:2410:37
Nexus S
Kama Wójcik
0.21
Mieroszów
09:0509:06
Nemo S
Piotr Gliniak
5.62
Stranik
11:1611:51
Nemo 4 28
Tomasz Halka
5.70
Żar
10:4311:40
Mistral 7 XS
Przemysław Czerwiński
55.86
Bassano
08:2912:42
Mentor 6 L
Mariusz Kłos
2.59
Ciecień
07:5308:00
Mentor 4 M
Robert Bryłka
8.26
Monte Grappa
14:2314:41
Mentor 3 S
Robert Bryłka
5.34
Costalunga
08:4909:19
Mentor 3 S
Robert Bryłka
12.63
Bassano
10:3612:02
Mentor 3 S
Leszek Szymański
2.31
Ciecień
09:4209:48
Mentor 2 Xs
Leszek Szymański
6.16
Ciecień
11:4212:45
Mentor 2 Xs
Michal Radzicki
3.77
Mała Czantoria
12:3713:12
Lynx M
zw
0.77
Mieroszów
11:0911:16
Knight MS
zw
2.15
Mieroszów
08:0108:11
Knight MS
zw
1.67
Mieroszów
13:3013:46
Knight MS
Dawid Król
11.44
Czermna
08:1810:36
King M
JG.
2.61
Stranik
12:5213:01
Kibo 2 M
Maciej Banasik
4.15
Bassano
10:0710:35
Iota 2 29
Leonia Zając
4.83
Bassano
13:4514:23
Ion 5 XXS
Paweł Szczepanek
18.14
Ciecień
10:1912:37
GTO 2 S
Bogdan Kozłowski
3.42
Mieroszów
07:1408:03
Golden 3 30
Lukasz Krol
2.26
Kleppe
10:3210:42
Geo M
Bartłomiej Borek
5.35
Ciecień
08:3109:24
Explorer M
Slawomir Bartosz
3.24
Totternhoe
13:2914:14
Epsilon 9 28
Michał Skrzypczak
15.18
Speikboden
10:3212:10
Epsilon 7 28
Adam Sienkiewicz
1.89
Borowa
10:4310:52
Epic ML
Arkadiusz Garbacz
8.84
Grindelwald
10:3411:27
Elan 33
Urszula Marciniak
4.42
Bassano
07:5908:10
Dudek Nemo XX 25
Urszula Marciniak
7.70
Bassano
09:0010:43
Dudek Nemo XX 25
Jakub Stępczyński
2.99
Garb Pińczowski
08:5109:23
Delta 3 ML
Marek Miłowski
58.40
Czermna
07:5811:49
Delta 3 ML
Jakub Stępczyński
1.28
Garb Pińczowski
09:5510:06
Delta 3 ML
Nikesz Michał
16.42
Kozakov
09:2910:47
Delta 3 L