Mateusz Borowy
19.91
Krzesanica
08:2609:41
LM6 S
Andrzej Żywiczyński
19.76
Mieroszów
08:5410:17
Omega XAlps 2 23
Grzegorz Pawłowski
17.15
Mieroszów
08:3109:14
Vega 5 M
Dawid Olszowy
16.90
Skalka
09:0309:47
Alpina 3 MS
Aleš Lundiak
16.81
Mieroszów
08:4110:07
Sigma 9 25
Piotr Klarzyński
16.59
Mieroszów
12:5913:22
Mentor 5 S
Michał Cieślik
15.58
Mieroszów
09:1210:43
Synergy 5 L
Jacek Krzyżanowski
15.53
Costalunga
10:3512:16
Sigma 10 27
Grzegorz Nowak
15.34
Seythenex
08:5510:36
Mentor 6 M
Maciej Szczypkowski
15.13
Pieve D'alpago
10:2412:00
Hook 4 27
Marcin Wirski
15.01
Costalunga
12:1213:20
Queen 2 ML
Michał Staszek
14.84
Krzesanica
08:3009:15
Nexus S
Mariusz Janik
14.35
leski
13:4714:45
Geronimo L
Daria Nowicka
13.87
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
08:2509:36
CHILI 4 XXS
Sławek Gut
13.77
Mieroszów
09:4211:11
Artik L
Witold Kawa
12.67
Costalunga
09:0611:20
Discovery 5 M
Zbyszek B
12.52
Cerna Hora
08:1708:48
Tequila 4 M
Mariusz Bartyzel
12.14
Donovaly
08:4409:29
Rook 2 MS
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
12.05
Meduno - Monte Valinis
12:1814:42
Sigma 10 27
Stanisław Gwara
12.05
Mieroszów
08:5310:17
Geo 5 MS
Alicja Fornalik
11.28
Cerna Hora
07:2809:16
Epsilon 7 26
Arkadiusz Ślusarczyk
10.70
Costalunga
11:4212:39
Enzo 2 S
Mateusz Brzeszcz
9.94
Hohe Wand South
10:2711:58
Nevada 2012 26
Krzysztof Kapusta
9.87
Meduno - Monte Valinis
12:1913:48
Pandion M
Marcinos
9.82
Babadag (Oludeniz)
05:5506:17
Hook 4 25
Krzysztof Cieślinski
9.51
Montmin Coche-Cabane
12:3513:23
Hook 4 27
Artur Kucner
9.39
Montmin Coche-Cabane
12:5113:51
Atmus One L
Marcin Kosior
9.01
Mieroszów
10:4611:57
Nyos RS L
Agnieszka Nawrot
7.85
Cerna Hora
10:2112:06
Atlas 2 S
Marek Dmochowski
7.67
Donovaly
08:4909:50
Rook 2 S
PT
7.07
Cerna Hora
10:3011:41
Ion 5 XS
Przemek Gromek
7.04
Żmij
08:4809:33
Nemo 4 28
Przemek Gromek
6.94
Żmij
13:4914:15
Nemo 4 28
Mateusz Maśluszczak
6.85
Mieroszów
08:0509:20
Buzz M
Michał Dudziński
6.79
Costalunga
11:0512:16
Bonanza 2 S
Mariusz Bartyzel
6.67
Skrzyczne
09:3313:03
Rook 2 MS
Jakub Mendys
6.55
Skalnate Pleso
11:0811:24
Swift 5 MS
Lesław Wirbuł
6.25
Mieroszów
10:4411:35
Funky L
Adriana Wandzel
6.10
Costalunga
09:4410:43
BGD BASE M
Tooman
5.92
Skalka
08:4609:38
Mentor 4 XS
Patrycja Sakwerda
5.87
Brauneck Toelzerhutte
07:3508:08
Atlas 2 XS
Urszula Marciniak
5.70
Costalunga
09:1810:51
Dudek Nemo XX 25
Michał
5.21
Skalnate Pleso
08:4009:03
Rook L
Piotr Gorczyca
5.08
Cerna Hora
10:2611:13
Pioneer3 L
Marek Furman
5.03
Skalka
09:1710:04
Aspen 4 26
Arkadiusz Zachara
5.00
Meduno - Monte Valinis
13:4614:09
Rafał Nocoń
4.97
Skalka
09:1710:15
Mystic 24
Anna Mołdach
4.86
Cerna Hora
08:1509:39
Prion 4 XS
Jacek Zakrzewski
4.81
Costalunga
11:1811:49
Maestro L
Grzegorz Fedrizzi
4.67
Skalka
09:1110:14
Vega 4 M