Pawel Bedynski
97.48
Pieve D'alpago
09:5514:15
ZENO L
Marcin Białobłocki
95.45
Mieroszów
08:2712:51
Delta 2 ML
Szymon Struś
81.94
Pieve D'alpago
08:5613:08
Mentor 4 S
Dawid Krajewski
80.49
Pieve D'alpago
08:5712:55
Trango X-Race S/M
Grzegorz Hali
76.42
Mieroszów
08:1012:25
CHILI 4 S
Krzysztof Martyna
64.61
Cerna Hora
09:1211:19
Xchord ML
Łukasz Prokop
61.78
Skalnate Pleso
07:4211:18
Sigma 10 25
Tomek Kowalczyk
57.95
Mieroszów
08:5711:19
Xchord M
Marek Miłowski
57.77
Mieroszów
08:1611:48
Delta 3 ML
Jakub Socha
53.09
Mieroszów
08:3210:41
Mantra 6 MS
Artur Szczerbiak
51.00
Powiat raciborski
13:4415:31
Nucleon 29
falconwro
44.92
Oleśnica
13:3415:14
Apco Lift 42
Robert Skalski
44.63
Skalnate Pleso
08:3711:39
Queen L
Jacek Miłowski
44.18
Mieroszów
08:3110:52
Cure ML
Marek Basiak
43.77
Skalnate Pleso
08:5611:45
Peak 25
Arkadiusz Sabat
42.86
Smerek
10:3113:28
Omega XAlps 2 23
Pawlos
41.93
Cerna Hora
07:4709:52
Rush 4 MS
Paweł Wysocki (szybki)
41.92
Mieroszów
08:3110:46
Delta 2 ML
Dominik Kapica
40.33
Costalunga
09:2912:41
Ace XS
Krzysztof Pedrycz
40.29
Skalnate Pleso
08:3711:37
Trango Xc M
Grzegorz Nowak
40.01
Montmin Coche-Cabane
12:4015:21
Mentor 6 M
Waldemar Laskowski
39.93
Skalnate Pleso
07:4410:39
Rush 5 MS
Adrian Pedrycz
39.33
Skalnate Pleso
08:5011:39
Cure M
Bogdan Leja
39.06
Mieroszów
08:3310:46
Carrera L
Wojciech Kocot
35.13
Costalunga
09:2512:20
Maestro M
Piotr Klimek
33.81
Skalnate Pleso
07:5110:10
Delta 2 L
Paweł Ruszkiewicz
33.74
Cerna Hora
09:0110:38
CHILI 4 XXS
Grzegorz Walaszek /walery/
33.60
Skalnate Pleso
08:0911:13
Delta 3 ML
Joanna Kocot
33.14
Costalunga
09:3212:30
Alpina 3 S
Bartosz Pudłowski
33.06
Mieroszów
09:3811:30
Peak 23
Arkadiusz Ślusarczyk
31.72
Costalunga
10:0812:39
Enzo 2 S
Stork X
30.26
Mieroszów
08:4412:06
Sector M
Krzysiek Ciach
30.00
Mieroszów
08:2210:47
Mentor 5 M
Mariusz Janik
29.73
Solina
03:2505:06
Geronimo L
Grzegorz Fabijaniak
27.40
Donovaly
08:4110:03
Bonanza 2 M
Roman Augustynowicz
27.37
Skalnate Pleso
09:2810:46
Cayenne 5 M
Adrian Orłowski
26.39
Pieve D'alpago
10:1112:02
Cayenne 5 M
Robert Szecel
25.75
Cerna Hora
08:2110:18
Sigma 10 25
Jarosław Hadaczek
25.13
Donovaly
08:1209:24
Mentor 5 S
Andrzej Kołodziejski
23.83
Cerna Hora
09:0511:29
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
23.82
Cerna Hora
09:0511:29
Mentor 4 S
KRZYSZTOF MAKOWSKI
23.38
Mieroszów
09:2612:42
Sigma 10 25
GRZERO
22.51
Skalnate Pleso
07:5209:09
Carrera M
Jerzy Gajda
22.04
Roztoki
09:0810:31
Summit XC4 S/M
Arkadiusz Garbacz
21.88
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
08:2609:41
Elan 33
Mateusz Gajczewski
21.44
Hohe Wand South
10:1912:05
Queen 2 MS
Robert Dadak
21.19
Costalunga
09:2211:18
Cayenne 4 M
Dawid Olszowy
20.95
Prasiva
10:4311:46
Alpina 3 MS
Krzysztof Orłowski
20.55
Mieroszów
09:1110:51
Xchord L
Leszek Ziolkowski
20.46
Costalunga
08:2511:57
Enzo 3 XL