Przemek Gromek
5.43
Żmij
08:4609:40
Nemo 4 28
Bucz
2.26
Żmij
08:5209:34
Sprint Xs
Adam Kubiczek
2.68
Żar
09:4409:51
Rise 2 M
Joanna Reinert
28.72
Weng
10:1712:33
Rush 5 XS
Arkadiusz Marucha
34.10
Weng
10:2913:03
Sigma 10 25
Zenon Karolewicz
7.34
Vils
10:1210:47
Kantega XC 2 S
Jakub Mendys
15.31
Turany
12:0112:48
Swift 5 MS
Jakub Mendys
20.20
Stranik
09:3811:13
Swift 5 MS
Mati
2.07
Stranik
10:0410:12
Dudek Nemo XX 25
Marcin Ż
15.66
Stranik
09:4611:03
Ion 5 L
Mati
1.13
Stranik
12:5212:55
Dudek Nemo XX 25
karol
14.09
Stranik
10:1410:59
Nyos RS L
Andrzej Chorab
10.35
Starogród
11:5313:37
Cayenne 4 XL
SKIBA
9.99
Starogród
10:0910:42
Mentor 4 S
Jakub Rybka
5.92
Starogród
09:2410:05
Rush 4 ML
Jakub Rybka
13.36
Starogród
11:1012:30
Rush 4 ML
Seba
8.99
Starogród
11:2413:25
Chili 3 M
Justyna
3.15
Śnieżnica
10:2110:36
Nemo 4 23
Marek Cichoń
2.68
Śnieżnica
10:2410:35
BGD BASE ML
Wadim Jabłoński
17.63
Słubica
10:0211:17
Marcin Raszka
5.79
Skrzyczne
11:2812:39
Rook 2 MS
Hadek
5.20
Skrzyczne
11:5413:16
Rook 2 S
Mariusz Bartyzel
5.97
Skrzyczne
11:3113:00
Rook 2 MS
Marek Dmochowski
51.87
Skrzyczne
08:3810:52
Rook 2 S
Mariusz Bartyzel
3.65
Skrzyczne
08:5809:52
Rook 2 MS
Hadek
2.45
Skrzyczne
09:0009:07
Rook 2 S
Jarosław Hadaczek
7.45
Skrzyczne
10:5013:27
Mentor 5 S
Paweł Myszak
3.62
Skrzyczne
09:0609:19
Mentor 4 M
Jarosław Hadaczek
4.43
Skrzyczne
09:0709:21
Mentor 5 S
Paweł Myszak
8.10
Skrzyczne
10:4011:53
Mentor 4 M
Seba
6.95
Skrzyczne
10:1310:27
Carrera L
Krzysztof Kajda
6.85
Skrzyczne
09:4710:11
Rise S
Mariusz Kłos
8.01
Schmittenhoehe - Zell Am See
10:3911:53
Mentor 4 M
Krzysztof Cieślinski
4.21
Ponnay
08:5109:42
Knight ML
Artur Kucner
4.39
Ponnay
08:4609:40
Atmus One L
Iwo Banaś
3.27
Piła
13:4813:56
Mantra M7 S
Bogdan Jasiński
5.20
Piła
14:3414:48
Mantra M7 S
Szymon Struś
10.09
Mt Avena
09:2310:01
Mentor 4 S
Pawel Bedynski
81.17
Mt Avena
08:2912:56
ZENO L
Maciej Szczypkowski
9.55
Mt Avena
09:2011:47
Hook 4 27
Adrian Orłowski
90.54
Mt Avena
08:4313:26
Cayenne 5 M
Andrzej Paradowski
6.62
Montmin Coche-Cabane
12:1212:31
Bolero 6 L
Artur Kucner
7.67
Montmin Coche-Cabane
14:0214:24
Atmus One L
Krzysztof Cieślinski
6.92
Montmin Coche-Cabane
13:0013:27
Hook 4 27
Maciej Wojtyś
7.09
Montmin Coche-Cabane
13:5714:40
Ion 5 M
Magdalena Pawlak
8.10
Montmin Coche-Cabane
12:1713:00
Artik 5 22
Maciej Wojtyś
6.65
Montmin Coche-Cabane
12:2012:37
Ion 5 M
Konrad Rogalski
11.90
Montmin Coche-Cabane
12:2714:46
Epsilon 7 28
Rafał Zagórny
6.56
Montmin Coche-Cabane
11:3511:55
Arak M
Artur Kucner
6.92
Montmin Coche-Cabane
12:0612:21
Atmus One L
Rafał Zagórny
8.20
Montmin Coche-Cabane
14:1014:37
Arak M
Andrzej Paradowski
7.23
Montmin Coche-Cabane
14:1014:41
Bolero 6 L
Dziobak
8.36
Montmin Coche-Cabane
12:3113:25
Emotion 3 M
Paweł Zawistowski
9.62
Montmin Coche-Cabane
11:5614:37
Epic ML
Piotr Musiał
6.83
Montmin Coche-Cabane
12:3513:00
Ion 4 M
Przemysław Czerwiński
37.67
Monte Grappa
09:5011:51
Mentor 6 L
Wojciech Kocot
18.74
Monte Grappa
11:4312:54
Maestro M
Kasia Wołek
9.03
Monte Grappa
13:2213:41
Knight MS
Bogdan Leja
5.98
Mieroszów
09:4210:59
Carrera L
Michał Tworek
5.38
Mała Czantoria
09:5210:21
Nova Ion 3 M
Dawid Olszowy
2.48
Mała Czantoria
08:4808:54
Alpina 3 MS
Grzegorz Fedrizzi
2.58
Mała Czantoria
08:4909:00
Mystic 3 M
Rafał Nocoń
1.98
Mała Czantoria
09:0109:06
Alpina 3 MS
Marcin Chorzępa
12.05
Lubiechów Dolny
07:4310:39
Delta 2 MS
Marcin Szczęsny
12.05
Łosia Góra
05:3507:36
Buzz Z5 L
SKIBA
9.10
Łosia Góra
05:5306:50
Mentor 4 S
Krzycha
4.70
Łosia Góra
06:0807:28
Lotus XL
Grzegorz Przybylski
8.76
Leszno - Strzyżewice
10:5011:17
Epsilon 9 26
Andrzej Kołodziejski
3.42
Kozakov
10:1510:52
Mentor 4 S
Zbyszek B
2.42
Kozakov
10:2910:39
Tequila 4 M
Zbyszek B
1.54
Kozakov
11:4511:52
Tequila 4 M
Paweł Ruszkiewicz
5.34
Kozakov
09:4011:01
CHILI 4 XXS
Agnieszka Nawrot
2.49
Kozakov
10:0410:36
Atlas 2 S
Marek Furman
6.81
Javorovy
10:4211:46
Aspen 4 26
Andrzej Koziej
5.78
Javorovy
10:5311:25
Cayenne 4 XL
Jakub Rożek
6.93
Javorovy
10:1211:06
Nevada 2 28
Bartosz Pudłowski
11.32
Czermna
10:1113:12
Peak 23
Paweł Wysocki (szybki)
11.54
Czermna
08:4711:25
Delta 2 ML
Paweł Wysocki (szybki)
14.37
Czermna
08:4712:01
Delta 2 ML
Mariusz Grzywacz
9.33
Czermna
09:3112:00
Elan 28
MR
10.96
Czermna
09:4411:46
Ikuma 27
Paweł Wysocki (szybki)
10.34
Czermna
10:3412:01
Delta 2 ML
Tomek Kowalczyk
5.40
Czermna
10:4512:03
Xchord M
Anna Mołdach
2.45
Czermna
10:5911:08
Prion 4 XS
Waldemar Janiszewski
19.07
Costalunga
08:5710:16
Cure L
Michal Radzicki
28.13
Costalunga
09:0211:11
Lynx M
Anna Zezula
23.47
Costalunga
10:1012:34
Swift 5 S
Grzegorz Fiema
34.52
Costalunga
09:1211:07
Maestro M
Michał Dudziński
47.75
Costalunga
07:5811:46
Bonanza 2 S
Wojciech Kocot
23.28
Costalunga
08:0709:39
Maestro M
Jacek Zakrzewski
23.57
Costalunga
08:1711:39
Maestro L
Piotr Staszak
46.35
Costalunga
07:4511:59
Delta 3 ML
Ralf
42.10
Costalunga
07:4411:18
Trango X-Race L
Ralf
42.10
Costalunga
07:4411:18
Trango X-Race L
Anna Zezula
6.46
Costalunga
08:2509:11
Swift 5 S
Arkadiusz Ślusarczyk
31.89
Costalunga
09:3511:25
Meru M
Arkadiusz Ślusarczyk
38.64
Costalunga
09:3511:54
Enzo 2 S
Witold Kawa
29.91
Costalunga
08:2811:35
Discovery 5 M
Joanna Kocot
31.07
Costalunga
10:0511:55
Alpina 3 S
Adriana Wandzel
3.73
Costalunga
10:0610:29
BGD BASE M