Zenon Karolewicz
7.34
Vils
10:1210:47
Kantega XC 2 S
Zbyszek Wrona
5.40
Ciecień
10:5213:28
Tequila 5 L
Zbyszek B
1.54
Kozakov
11:4511:52
Tequila 4 M
Zbyszek B
2.42
Kozakov
10:2910:39
Tequila 4 M
Wojciech Kocot
23.28
Costalunga
08:0709:39
Maestro M
Wojciech Kocot
18.74
Monte Grappa
11:4312:54
Maestro M
Wojciech Dziedzic
2.54
Ciecień
07:5408:02
Alpha 6 28
Wojciech
2.35
Chełm (Grybów)
11:1913:23
Epsilon 7 28
Witold Kawa
29.91
Costalunga
08:2811:35
Discovery 5 M
Waldemar Laskowski
3.56
Chełm (Grybów)
10:2911:42
Rush 5 MS
Waldemar Janiszewski
19.07
Costalunga
08:5710:16
Cure L
Wadim Jabłoński
17.63
Słubica
10:0211:17
Tomek Kowalczyk
5.40
Czermna
10:4512:03
Xchord M
Tomasz Pyś
4.71
Ciecień
09:5112:58
Epsilon 8 27
Tomasz Egzmont
35.11
Col Rodella
07:1909:11
Artik 5 24
Szymon Struś
10.09
Mt Avena
09:2310:01
Mentor 4 S
Szczepan Pawluszek
15.98
Ciecień
09:0012:09
Sigma 10 25
Stork X
60.48
Col Rodella
08:0511:37
Sector M
SKIBA
9.10
Łosia Góra
05:5306:50
Mentor 4 S
SKIBA
9.99
Starogród
10:0910:42
Mentor 4 S
Seba
8.99
Starogród
11:2413:25
Chili 3 M
Seba
6.95
Skrzyczne
10:1310:27
Carrera L
Ryszard Jakiel
26.43
Col Rodella
07:5909:58
Mentor 5 S
Robert Skalski
4.76
Ciecień
09:3610:29
Queen L
Ralf
42.10
Costalunga
07:4411:18
Trango X-Race L
Ralf
42.10
Costalunga
07:4411:18
Trango X-Race L
Rafał Zagórny
6.56
Montmin Coche-Cabane
11:3511:55
Arak M
Rafał Zagórny
8.20
Montmin Coche-Cabane
14:1014:37
Arak M
Rafał Nocoń
1.98
Mała Czantoria
09:0109:06
Alpina 3 MS
Przemysław Czerwiński
37.67
Monte Grappa
09:5011:51
Mentor 6 L
Przemek Gromek
5.43
Żmij
08:4609:40
Nemo 4 28
Piotr Staszak
46.35
Costalunga
07:4511:59
Delta 3 ML
Piotr Musiał
6.83
Montmin Coche-Cabane
12:3513:00
Ion 4 M
peter
7.07
Ciecień
09:1610:58
Nexus M
Paweł Zawistowski
9.62
Montmin Coche-Cabane
11:5614:37
Epic ML
Paweł Wysocki (szybki)
10.34
Czermna
10:3412:01
Delta 2 ML
Paweł Wysocki (szybki)
14.37
Czermna
08:4712:01
Delta 2 ML
Paweł Wysocki (szybki)
11.54
Czermna
08:4711:25
Delta 2 ML
Paweł Szczepanek
38.86
Ciecień
08:0110:13
GTO 2 S
Paweł Ruszkiewicz
5.34
Kozakov
09:4011:01
CHILI 4 XXS
Paweł Myszak
3.62
Skrzyczne
09:0609:19
Mentor 4 M
Paweł Myszak
8.10
Skrzyczne
10:4011:53
Mentor 4 M
Pawel Bedynski
81.17
Mt Avena
08:2912:56
ZENO L
Patrycja Sakwerda
31.47
Col Rodella
07:5910:07
Atlas 2 XS
Nikesz Michał
48.98
Col Rodella
08:2612:30
Delta 3 L
MR
10.96
Czermna
09:4411:46
Ikuma 27
Mostek
56.57
Chełm (Grybów)
09:4712:11
Sigma 10 25
Monika Mysliwiec
4.16
Chełm (Grybów)
10:1611:22
Mentor 2 Xs
Michał Tworek
5.38
Mała Czantoria
09:5210:21
Nova Ion 3 M
Michal Radzicki
28.13
Costalunga
09:0211:11
Lynx M