Michał Marzec
80.86
Andon
07:4612:04
Base Light ML
Michał Jantas
3.40
Chełm (Grybów)
09:5011:50
Pawn L
Michał Dudziński
47.75
Costalunga
07:5811:46
Bonanza 2 S
Mati
2.07
Stranik
10:0410:12
Dudek Nemo XX 25
Mati
1.13
Stranik
12:5212:55
Dudek Nemo XX 25
Mateusz Gajczewski
64.37
Col Rodella
08:2712:12
Queen 2 MS
Mateusz Brzeszcz
25.68
Col Rodella
08:3510:00
Nevada 2012 26
Mariusz Kłos
8.01
Schmittenhoehe - Zell Am See
10:3911:53
Mentor 4 M
Mariusz Grzywacz
9.33
Czermna
09:3112:00
Elan 28
Mariusz Bartyzel
3.65
Skrzyczne
08:5809:52
Rook 2 MS
Mariusz Bartyzel
5.97
Skrzyczne
11:3113:00
Rook 2 MS
Marek Kwasecki
63.70
Col Rodella
08:4312:14
Sector XS
Marek Furman
6.81
Javorovy
10:4211:46
Aspen 4 26
Marek Dmochowski
51.87
Skrzyczne
08:3810:52
Rook 2 S
Marek Cichoń
2.68
Śnieżnica
10:2410:35
BGD BASE ML
Marek Basiak
5.64
Ciecień
09:1410:29
Peak 25
Marcin Ż
15.66
Stranik
09:4611:03
Ion 5 L
Marcin Wirski
39.38
Costalunga
09:2412:13
Queen 2 ML
Marcin Szczęsny
12.05
Łosia Góra
05:3507:36
Buzz Z5 L
Marcin Raszka
5.79
Skrzyczne
11:2812:39
Rook 2 MS
Marcin Chorzępa
12.05
Lubiechów Dolny
07:4310:39
Delta 2 MS
Marcin
38.37
Col Rodella
08:0012:05
Mentor 5 L
Marcin
38.45
Col Rodella
08:0012:05
Mentor 5 L
Magdalena Pawlak
8.10
Montmin Coche-Cabane
12:1713:00
Artik 5 22
Maciej Wojtyś
6.65
Montmin Coche-Cabane
12:2012:37
Ion 5 M
Maciej Wojtyś
7.09
Montmin Coche-Cabane
13:5714:40
Ion 5 M
Maciej Szczypkowski
9.55
Mt Avena
09:2011:47
Hook 4 27
Maciej Pigulski
58.86
Col Rodella
08:1413:28
Sigma 10 23
Łukasz Kruczek
17.91
Chełm (Grybów)
09:2910:28
Tala ML
Łukasz Brach
14.26
Chełm (Grybów)
09:2810:15
CHILI 4 M
Leonia Zając
3.21
Bassano
13:4813:57
Ion 5 XXS
Krzysztof Ziętara
2.67
Ciecień
08:2808:41
Epsilon 8 27
Krzysztof Tarnopolski
4.88
Chełm (Grybów)
11:2313:43
Mentor 2 M
Krzysztof Siemczyk
4.10
Chełm (Grybów)
09:5913:33
Mystic 3 M
Krzysztof Kajda
6.85
Skrzyczne
09:4710:11
Rise S
Krzysztof Cieślinski
6.92
Montmin Coche-Cabane
13:0013:27
Hook 4 27
Krzysztof Cieślinski
4.21
Ponnay
08:5109:42
Knight ML
Krzycha
4.70
Łosia Góra
06:0807:28
Lotus XL
Konrad Rogalski
11.90
Montmin Coche-Cabane
12:2714:46
Epsilon 7 28
kemoT
55.45
Chełm (Grybów)
09:4712:00
Sigma 10 25
Kasia Wołek
9.03
Monte Grappa
13:2213:41
Knight MS
karol
14.09
Stranik
10:1410:59
Nyos RS L
Justyna
3.15
Śnieżnica
10:2110:36
Nemo 4 23
Joanna Reinert
28.72
Weng
10:1712:33
Rush 5 XS
Joanna Kocot
31.07
Costalunga
10:0511:55
Alpina 3 S
Jarosław Pawelczuk
3.88
Ciecień
09:4712:18
Chili S
Jarosław Hadaczek
4.43
Skrzyczne
09:0709:21
Mentor 5 S
Jarosław Hadaczek
7.45
Skrzyczne
10:5013:27
Mentor 5 S
Jakub Stępczyński
7.21
Ciecień
09:2011:34
Delta 3 ML
Jakub Rybka
13.36
Starogród
11:1012:30
Rush 4 ML