zw
1.77
Mieroszów
09:3309:49
Knight MS
zw
1.90
Mieroszów
08:2308:38
Knight MS
Wojciech Kocot
17.80
Monte Grappa
10:5011:40
Maestro M
Wojciech Dziedzic
3.88
Szczebel
13:0313:10
Alpha 6 28
Waldemar Janiszewski
46.45
Monte Grappa
10:3712:46
Cure L
Urszula Chodorow
13.93
Speikboden
10:1111:14
Nemo XX 23
TOMEK STOCH
6.42
Lendak
08:4011:35
Iota 26
Szymon Struś
5.43
Mt Avena
07:3707:56
Mentor 4 S
Stork X
61.59
Col Rodella
08:2513:43
Sector M
Stork X
0.15
Col Rodella
13:4513:49
Sector M
Sławek Gut
11.13
Mieroszów
08:4311:02
Artik L
Slavo Mir
2.03
Limasol
11:0911:19
Ion 6 M
Robert Tomczak
7.08
Kössen
12:3113:47
Epsilon 9 28
Robert Szecel
58.11
Col Rodella
08:3412:00
Sigma 10 25
Rafał Zagórny
21.25
Ponnay
10:0512:39
Arak M
Rafał Nocoń
4.01
Skrzyczne
08:2708:37
Mystic 24
Przemysław Czerwiński
25.42
Monte Grappa
10:4112:01
Mentor 6 L
Piotr Świderski
0.90
Lendak
12:2912:31
Rook 2 MS
Piotr Świderski
10.38
Lendak
09:3312:24
Rook 2 MS
Piotr Staszak
17.86
Costalunga
10:3912:11
Delta 3 ML
Piotr Musiał
29.97
Ponnay
09:5912:42
Ion 4 M
Piotr Mazurek
11.38
Speikboden
10:1511:09
Artik 3 23
Piotr Josko
41.46
Col Rodella
08:3613:40
Piotr Gliniak
7.56
Skalnate Pleso
09:4310:38
Nemo 4 28
Piotr Gliniak
5.34
Skalnate Pleso
07:2107:38
Nemo 4 28
Pawlos
14.21
Mieroszów
07:3909:05
Rush 4 MS
Paweł Zawistowski
38.71
Ponnay
10:0313:13
Epic ML
Patrycja Sakwerda
34.68
Lokomotive
08:4211:28
Atlas 2 XS
Patrycja Eckert
1.10
Mieroszów
08:4209:12
Makalu 4 S
OlafD
8.82
Piła
10:3711:03
Iota 2 21
OlafD
4.37
Piła
07:3607:54
Iota 2 21
OlafD
3.88
Piła
08:4509:02
Iota 2 21
OlafD
8.27
Piła
12:4413:03
Iota 2 21
Nikesz Michał
67.16
Col Rodella
08:3713:42
Delta 3 L
MR
10.93
Mieroszów
08:2810:27
Ikuma 27
Michal Radzicki
7.45
Costalunga
13:3314:10
Lynx M
Michal Radzicki
15.56
Monte Grappa
10:5211:38
Lynx M
Michal Radzicki
15.36
Monte Grappa
10:5211:40
Lynx M
Michał Pahl
3.98
Lendak
08:4010:42
Nemo 4 28
Michał Dudziński
41.43
Monte Grappa
10:4712:41
Bonanza 2 S
Mateusz Olejnik
4.15
Piła
10:2410:36
Ion 5 S
Mateusz Olejnik
4.42
Piła
13:5014:06
Ion 5 S
Mateusz Olejnik
4.26
Piła
11:5812:13
Ion 5 S
Mateusz Gajczewski
47.62
Monte Grappa
10:3812:38
Queen 2 MS
Mateusz Brzeszcz
35.68
Monte Grappa
10:5112:07
Nevada 2012 26
Mariusz Kłos
8.26
Schmittenhoehe - Zell Am See
11:1812:39
Mentor 4 M
Mariusz Karaban
55.73
Speikboden
10:0613:42
Mentor 4 M
Mariusz Janik
24.95
Wołkowyja
03:4905:17
Addict 2 L
Mariusz Janik
13.35
Lesko
14:0314:53
Addict 2 L
Marek Miłowski
18.98
Mieroszów
08:0910:09
Delta 3 ML
Marek Furman
4.83
Skrzyczne
08:2708:36
Aspen 4 26
Marcin Wirski
43.81
Monte Grappa
10:4112:13
Queen 2 ML
Marcinos
14.92
Babadag (Oludeniz)
07:1408:00
Hook 4 25
Marcin
30.38
Col Rodella
09:2811:08
Mentor 5 L
Małgorzata Błędowska
33.68
Ponnay
09:5112:59
Rush 5 XS
Magdalena Pawlak
36.41
Ponnay
09:4713:18
Artik 5 22
Maciej Wojtyś
7.79
Montmin Coche-Cabane
14:4415:05
Ion 5 M
Maciej Wojtyś
3.32
Ponnay
10:3010:47
Ion 5 M
Maciej Wojtyś
7.06
Montmin Coche-Cabane
12:4513:26
Ion 5 M
Maciej Szczypkowski
14.25
Monte Grappa
11:0413:09
Hook 4 27
Maciej Pigulski
52.06
Col Rodella
08:3112:24
Sigma 10 23
Lukasz Krol
1.23
Nærbø
09:2511:10
Geo M
Krzysztof Matuszyk
6.94
Skalnate Pleso
09:5810:50
Iota 2 29
Krzysztof Cieślinski
14.85
Ponnay
10:1611:29
Hook 4 27
Konrad Rogalski
51.54
Ponnay
10:2113:17
Epsilon 7 28
Kazimierz Anielak
14.30
Speikboden
10:2111:18
Astral 6 26
Kama Wójcik
0.62
Mieroszów
08:3308:35
Nemo S
Joanna Reinert
13.35
Speikboden
10:1410:56
Rush 5 XS
Joanna Olejnik
15.47
Meduno - Monte Valinis
11:5914:17
Hook 5 22
Joanna Kocot
47.52
Monte Grappa
10:4712:33
Alpina 3 S
Jan Struś
6.89
Lendak
10:4411:31
Mentor 5 M
Jacek Zakrzewski
12.12
Monte Grappa
11:0711:31
Maestro L
Jacek Ślusarczyk
21.34
Skalnate Pleso
07:0910:02
Sigma 10 27
Jacek Ryłko
22.92
Ponnay
10:1913:05
Optic 28
Jacek Krzyżanowski
46.10
Monte Grappa
10:4012:19
Sigma 10 27
Henryk Boruta
69.36
Col Rodella
08:3913:42
Artik 4 25
Grzegorz Sprawka
33.61
Col Rodella
08:5210:56
Artik 4 27
Grzegorz Fedrizzi
16.90
cieszyński
14:1514:53
Pasat 2 L
Dziobak
15.80
Ponnay
10:3112:54
Emotion 3 M
Dominik Kapica
0.34
Chiuppano
13:3213:36
Ace XS
Dominik Kapica
47.36
Monte Grappa
10:4512:22
Ace XS
Dawid Król
68.87
Col Rodella
08:1613:03
King M
Dawid Król
68.98
Col Rodella
08:1613:03
King M
Dawid Krajewski
14.31
Monte Grappa
10:4811:37
Trango X-Race S/M
Darek Kiszko
5.59
Costalunga
11:1312:08
Iota 2 25
Darek Kiszko
5.40
Costalunga
07:3508:34
Iota 2 25
Daniel Wojstanowicz
2.79
Costalunga
14:1714:26
Mojo M
Daniel Ogiński
3.72
Skrzyczne
08:4308:50
Daniel Ogiński
3.61
Skrzyczne
10:1410:21
Bogdan Leja
20.85
Mieroszów
08:1411:09
Carrera L
Bartłomiej Borek
12.62
Lendak
08:2911:07
Explorer M
Artur Szczerbiak
79.68
Powiat raciborski
13:1615:28
Nucleon 29
Artur Pietrek
59.98
Saint-Pierre-de-Chartreuse
08:5512:05
Taska M
Artur Kucner
5.73
Ponnay
09:5610:44
Atmus One L
Artur Kucner
10.95
Montmin Coche-Cabane
13:0214:10
Atmus One L
Arkadiusz Ślusarczyk
45.57
Monte Grappa
10:3712:26
Enzo 2 S
Arkadiusz Marucha
18.04
Speikboden
10:1211:12
Sigma 10 25
Anna Zezula
20.43
Monte Grappa
11:0411:56
Swift 5 S
Anna Mołdach
1.44
Mieroszów
08:1508:54
Prion 4 XS
Andrzej Zieliński
12.23
Lendak
08:2611:42
Sycross One XL