święty
10.20
Dębina
09:4110:07
Sigma 7 28
Rafał Nocoń
9.90
Javorovy
09:2311:15
Mystic 24
Łukasz Janda
9.77
Skrzyczne
07:5909:05
Bonanza 2 L
Andrzej Paradowski
9.63
Montmin Coche-Cabane
13:1214:07
Bolero 6 L
Heniek Marian
9.05
Skrzyczne
10:5611:32
Summit XC3 L
Marakuja
8.92
Speikboden
09:1510:16
Hook 5 22
Szymon Kuhnert
8.69
Skrzyczne
08:2509:16
Iota 2 25
Artur Kucner
8.45
Montmin Coche-Cabane
12:4513:37
Atmus One L
Bartlomiej Rudziński
8.30
Szydłowo
07:4108:22
Golden 3 26
Dziobak
7.76
Montmin Coche-Cabane
13:0414:18
Emotion 3 M
Zdzisław Staniak
7.74
Skrzyczne
10:5011:23
Rook 2 ML
Mirek Olkowicz
7.47
Srebrna Góra
11:4213:51
Delta 2 ML
Wojciech
7.47
Żar
08:0009:39
Iota 2 27
Rafał Zagórny
7.21
Ponnay
10:5111:33
Arak M
Marek Furman
6.94
Javorovy
09:2710:04
Aspen 4 26
Szymon Kuhnert
6.71
Skrzyczne
10:5011:23
Iota 2 25
Joanna Olejnik
6.53
Meduno - Monte Valinis
13:0613:52
Hook 5 22
Grzegorz Pawłowski
6.29
Dzikowiec
07:5608:43
Vega 5 M
Waldemar Laskowski
6.28
Chełm (Grybów)
08:0209:41
Rush 5 MS
Daniel Wojstanowicz
6.01
Bassano
11:0411:37
Compact 2 L
Robert Tomczak
5.89
Revine Lago
10:5612:39
Epsilon 9 28
Marcin Raszka
5.53
Skrzyczne
12:0313:19
Rook 2 MS
Łukasz Janda
5.45
Skrzyczne
11:2713:08
Bonanza 2 L
Wojciech Głowacki
5.23
Skrzyczne
11:2411:55
Cure M
Krzysztof Cieślinski
4.98
Ponnay
10:3111:18
Knight ML
Łukasz Brach
4.79
Chełm (Grybów)
09:1611:31
CHILI 4 M
Artur Kucner
4.77
Ponnay
10:1810:53
Atmus One L
Konrad Konaszewski
4.56
Glewnik
10:1810:37
Hook 5 28
Dariusz Ogrodnik
4.50
Sesto
08:2308:32
Cruiser 4 S
Dariusz Ogrodnik
4.39
Sesto
11:4011:51
Cruiser 4 S
Paweł Zawistowski
4.38
Ponnay
10:5311:12
Epic ML
Daniel Wojstanowicz
4.34
Bassano
07:3108:39
Compact 2 L
Piotr Jasinski
4.16
Dzikowiec
08:2409:06
Vega 5 L
Maciej Wojtyś
4.13
Ponnay
10:3812:06
Ion 5 M
Andrzej Paradowski
4.06
Ponnay
11:0811:51
Bolero 6 L
Kasia Wołek
3.98
Bassano
12:4212:54
Knight MS
Dziobak
3.77
Ponnay
10:5611:33
Emotion 3 M
Dariusz Ogrodnik
3.76
Sesto
10:1510:24
Cruiser 4 S
zw
3.46
kłodzki
07:5408:22
Knight MS
Wojciech Dziedzic
3.32
Śnieżnica
10:5311:04
Alpha 6 28
Wojciech Dziedzic
3.30
Śnieżnica
11:5612:07
Alpha 6 28
Michał Jantas
3.04
Chełm (Grybów)
08:4109:46
Pawn L
Andrzej Kołodziejski
2.87
lwówecki
10:4010:50
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
2.34
lwówecki
09:4109:48
Mentor 4 S
Anna Bysiecka
2.17
Żar
11:3011:44
Punk XS
Anna Bysiecka
1.97
Żar
13:1113:20
Punk XS
Michał Jantas
1.93
Chełm (Grybów)
10:4211:44
Pawn L
Michał Pahl
1.92
Szczebel
09:4009:44
Nemo 4 28
Artur Kucner
0.50
Ponnay
12:0012:00
Atmus One L