Wojtek Cukrowski
18.03
Piła
10:1711:40
Buzz Z6 L
Wojciech Kocot
40.37
Bassano
08:1911:53
Maestro M
Waldemar Janiszewski
52.14
Bassano
08:1611:29
Cure L
Urszula Chodorow
9.19
Emberger Alm
10:3211:29
Nemo XX 23
Tomasz Egzmont
22.67
Speikboden
08:4410:45
Artik 5 24
Szymon Kuhnert
5.87
Skalnate Pleso
10:5111:13
Iota 2 25
Szymon Kuhnert
6.25
Skalnate Pleso
07:5008:30
Iota 2 25
Sylwiusz Pachel
6.14
Javorovy
10:5912:08
Aspen 4 28
Roman Augustynowicz
8.66
Piła
08:4310:05
Cayenne 5 M
Robert Tomczak
7.25
Revine Lago
12:0712:51
Epsilon 9 28
Robert Tomczak
5.79
Revine Lago
10:0110:35
Epsilon 9 28
Robert Dobrowolski
4.03
Borsk
09:5910:17
Rook 2 L
Ralf
30.87
Bassano
08:3111:07
Trango X-Race L
Rafał Nocoń
6.88
Javorovy
11:0011:29
Mystic 24
rafal lipa
4.64
Solfjellstua
12:4713:44
Kangri L
Rafał Kwaśniewski
3.33
Dębina
11:2111:57
BGD BASE ML
Przemysław Wrzosek
38.56
Col Rodella
08:4912:55
Cayenne 4 M
Piotr Staszak
46.85
Bassano
08:3211:30
Delta 3 ML
Piotr Mazurek
9.72
Emberger Alm
10:4211:32
Artik 3 23
OlafD
5.32
Łęki Kościelne
10:2811:11
Iota 2 21
Mostek
7.17
Skalnate Pleso
10:4911:25
Sigma 10 25
Mostek
6.85
Skalnate Pleso
07:3708:46
Sigma 10 25
Michał Woźny
3.39
Łęki Kościelne
11:0111:22
Atlas L
Michał Woźny
2.66
Łęki Kościelne
08:3508:47
Atlas L
Michał Tworek
4.99
Skrzyczne
12:4912:59
Nova Ion 3 S
Michal Radzicki
51.04
Bassano
08:1812:55
Lynx M
Michał Pahl
0.31
Lendak
11:3111:33
Nemo 4 28
Michał Pahl
0.33
Lendak
10:4210:45
Nemo 4 28
Michal Glinski
13.69
Col Rodella
10:3511:47
Cayenne M
Michał Dudziński
48.17
Bassano
08:2311:20
Bonanza 2 S
Mateusz Olejnik
3.59
Skrzyczne
11:5612:09
Ion 5 S
Mariusz Strzelczyk
5.26
Michałków
08:3909:20
Sprint 3 M
Mariusz Janik
15.20
Solina
04:1405:21
Geronimo L
Marek Furman
5.34
Javorovy
10:2711:37
Aspen 4 26
Marek Cichoń
4.62
Skrzyczne
11:3411:43
BGD BASE ML
Marcin Wirski
50.29
Bassano
08:2111:26
Queen 2 ML
Marcinos
3.65
Skrzyczne
10:5511:08
Hook 4 25
Marcin Chorzępa
28.94
11:4213:32
Delta 2 MS
Marcin Chorzępa
55.63
Col Rodella
07:4211:39
Delta 2 MS
Marcin Chorzępa
0.61
11:4111:42
Delta 2 MS
Marcin
4.71
Skrzyczne
12:4712:56
Mentor 5 L
Marakuja
11.01
Speikboden
08:4910:22
Hook 5 22
Maciej Szczypkowski
22.76
Bassano
09:0112:45
Hook 4 27
Maciej Banasik
2.21
Łęki Kościelne
10:2610:30
Iota 2 29
Łukasz Kulis
4.34
Borsk
09:5010:08
Sigma 10 27
Łukasz Kulis
3.95
Borsk
09:0209:22
Sigma 10 27
Lukasz Krol
6.01
Vikeså
11:4912:52
Geo M
Leonia Zając
7.95
Bassano
09:2409:54
Ion 5 XXS
Krzychu Latawica
3.12
Javorovy
13:1613:23
Atlas L
Konrad Konaszewski
6.14
Glewnik
10:1610:57
Hook 5 28