Artur Szczerbiak
83.45
Powiat raciborski
12:2614:48
Nucleon 29
Marcin Chorzępa
55.63
Col Rodella
07:4211:39
Delta 2 MS
Waldemar Janiszewski
52.14
Bassano
08:1611:29
Cure L
Michal Radzicki
51.04
Bassano
08:1812:55
Lynx M
Jacek Krzyżanowski
50.87
Bassano
08:1511:34
Sigma 10 27
Marcin Wirski
50.29
Bassano
08:2111:26
Queen 2 ML
Dominik Kapica
49.75
Bassano
08:2011:26
Ace XS
Anna Zezula
49.45
Bassano
08:3212:29
Swift 5 S
Arkadiusz Ślusarczyk
48.35
Bassano
08:1711:05
Enzo 2 S
Michał Dudziński
48.17
Bassano
08:2311:20
Bonanza 2 S
Joanna Kocot
48.15
Bassano
08:2111:25
Alpina 3 S
Piotr Staszak
46.85
Bassano
08:3211:30
Delta 3 ML
Wojciech Kocot
40.37
Bassano
08:1911:53
Maestro M
Przemysław Wrzosek
38.56
Col Rodella
08:4912:55
Cayenne 4 M
Dawid Krajewski
31.74
Bassano
08:2110:14
Trango X-Race S/M
Ralf
30.87
Bassano
08:3111:07
Trango X-Race L
Marcin Chorzępa
28.94
11:4213:32
Delta 2 MS
Maciej Szczypkowski
22.76
Bassano
09:0112:45
Hook 4 27
Tomasz Egzmont
22.67
Speikboden
08:4410:45
Artik 5 24
Bartosz Pawlak
21.25
Maków
12:5214:41
Mistral 6 28
Bartosz Pawlak
20.27
Maków
03:5204:50
Mistral 6 28
Wojtek Cukrowski
18.03
Piła
10:1711:40
Buzz Z6 L
Mariusz Janik
15.20
Solina
04:1405:21
Geronimo L
Grzegorz Przybylski
14.89
Piła
09:1710:32
Epsilon 9 26
Joanna Olejnik
14.81
Meduno - Monte Valinis
11:4112:45
Hook 5 22
Michal Glinski
13.69
Col Rodella
10:3511:47
Cayenne M
Grzegorz Sprawka
13.39
Speikboden
08:3109:19
Artik 4 27
Joanna Olejnik
13.13
Meduno - Monte Valinis
09:5811:09
Hook 5 22
Jacek Zakrzewski
11.19
Bassano
08:1709:08
Maestro L
Marakuja
11.01
Speikboden
08:4910:22
Hook 5 22
Piotr Mazurek
9.72
Emberger Alm
10:4211:32
Artik 3 23
Kazimierz Anielak
9.27
Emberger Alm
10:3211:26
Astral 6 26
Urszula Chodorow
9.19
Emberger Alm
10:3211:29
Nemo XX 23
Roman Augustynowicz
8.66
Piła
08:4310:05
Cayenne 5 M
Filip
8.10
Skalnate Pleso
07:2607:50
Buzz Z5 ML
Leonia Zając
7.95
Bassano
09:2409:54
Ion 5 XXS
Ciup3k
7.77
Szczebel
11:2512:41
CHILI 4 S
Robert Tomczak
7.25
Revine Lago
12:0712:51
Epsilon 9 28
Mostek
7.17
Skalnate Pleso
10:4911:25
Sigma 10 25
Daniel Wojstanowicz
7.01
Bassano
10:5911:59
Compact 2 L
Rafał Nocoń
6.88
Javorovy
11:0011:29
Mystic 24
Mostek
6.85
Skalnate Pleso
07:3708:46
Sigma 10 25
Szymon Kuhnert
6.25
Skalnate Pleso
07:5008:30
Iota 2 25
Adriana Wandzel
6.23
Bassano
09:2509:50
BGD BASE M
Joanna Reinert
6.22
Glewnik
10:4611:41
Rush 5 XS
Sylwiusz Pachel
6.14
Javorovy
10:5912:08
Aspen 4 28
Konrad Konaszewski
6.14
Glewnik
10:1610:57
Hook 5 28
Lukasz Krol
6.01
Vikeså
11:4912:52
Geo M
Szymon Kuhnert
5.87
Skalnate Pleso
10:5111:13
Iota 2 25
Robert Tomczak
5.79
Revine Lago
10:0110:35
Epsilon 9 28