Anna Bysiecka
3.37
Żar
11:4412:52
Punk XS
Jarosław Osmólski
3.73
Żar
12:0612:34
Pandion M
Bartosz Bysiecki
3.30
Żar
11:4312:11
Pioneer S
Lukasz Krol
6.01
Vikeså
11:4912:52
Geo M
Jacek Hajduk
4.80
Szczebel
11:4912:04
Mentor 2 M
Arkadiusz Antosz
4.40
Szczebel
10:5911:09
Epsilon 9 26
Jakub Zborowski
5.26
Szczebel
11:4712:07
Iota 26
Ciup3k
7.77
Szczebel
11:2512:41
CHILI 4 S
Bartosz Pudłowski
3.73
Srebrna Góra
13:2214:25
Peak 23
Bogdan Kozłowski
2.68
Srebrna Góra
12:3213:08
Cure L
Tomasz Egzmont
22.67
Speikboden
08:4410:45
Artik 5 24
Marakuja
11.01
Speikboden
08:4910:22
Hook 5 22
Grzegorz Sprawka
13.39
Speikboden
08:3109:19
Artik 4 27
Mariusz Janik
15.20
Solina
04:1405:21
Geronimo L
rafal lipa
4.64
Solfjellstua
12:4713:44
Kangri L
Marcin
4.71
Skrzyczne
12:4712:56
Mentor 5 L
Michał Tworek
4.99
Skrzyczne
12:4912:59
Nova Ion 3 S
Grzegorz Otręba
4.86
Skrzyczne
10:5211:17
Knight MS
Marek Cichoń
4.62
Skrzyczne
11:3411:43
BGD BASE ML
Marcinos
3.65
Skrzyczne
10:5511:08
Hook 4 25
Mateusz Olejnik
3.59
Skrzyczne
11:5612:09
Ion 5 S
Justyna
4.30
Skrzyczne
11:3111:39
Nemo 4 23
Szymon Kuhnert
5.87
Skalnate Pleso
10:5111:13
Iota 2 25
Filip
8.10
Skalnate Pleso
07:2607:50
Buzz Z5 ML
Mostek
6.85
Skalnate Pleso
07:3708:46
Sigma 10 25
Szymon Kuhnert
6.25
Skalnate Pleso
07:5008:30
Iota 2 25
Mostek
7.17
Skalnate Pleso
10:4911:25
Sigma 10 25
Dariusz Ogrodnik
3.72
Sesto
08:4408:53
Cruiser 4 S
Robert Tomczak
5.79
Revine Lago
10:0110:35
Epsilon 9 28
Robert Tomczak
7.25
Revine Lago
12:0712:51
Epsilon 9 28
Artur Szczerbiak
83.45
Powiat raciborski
12:2614:48
Nucleon 29
Wojtek Cukrowski
18.03
Piła
10:1711:40
Buzz Z6 L
Roman Augustynowicz
8.66
Piła
08:4310:05
Cayenne 5 M
Grzegorz Przybylski
14.89
Piła
09:1710:32
Epsilon 9 26
Bartlomiej Rudziński
4.18
Piła
09:4810:02
Golden 3 26
Mariusz Strzelczyk
5.26
Michałków
08:3909:20
Sprint 3 M
Joanna Olejnik
13.13
Meduno - Monte Valinis
09:5811:09
Hook 5 22
Joanna Olejnik
14.81
Meduno - Monte Valinis
11:4112:45
Hook 5 22
Bartosz Pawlak
21.25
Maków
12:5214:41
Mistral 6 28
Bartosz Pawlak
20.27
Maków
03:5204:50
Mistral 6 28
Michał Pahl
0.31
Lendak
11:3111:33
Nemo 4 28
Michał Pahl
0.33
Lendak
10:4210:45
Nemo 4 28
Jakub Mendys
2.24
Łęki Kościelne
08:0908:19
Swift 5 MS
OlafD
5.32
Łęki Kościelne
10:2811:11
Iota 2 21
Michał Woźny
3.39
Łęki Kościelne
11:0111:22
Atlas L
Michał Woźny
2.66
Łęki Kościelne
08:3508:47
Atlas L
Jakub Mendys
0.81
Łęki Kościelne
08:5909:01
Swift 5 MS
Darek Parczewski
1.63
Łęki Kościelne
08:2908:33
Sigma 8 27
Jakub Mendys
2.30
Łęki Kościelne
11:2511:34
Swift 5 MS
Darek Parczewski
1.64
Łęki Kościelne
11:2211:33
Sigma 8 27
JG.
1.79
Łęki Kościelne
11:0811:16
Kibo 2 M
Maciej Banasik
2.21
Łęki Kościelne
10:2610:30
Iota 2 29
Krzychu Latawica
3.12
Javorovy
13:1613:23
Atlas L
Akita Akita
3.47
Javorovy
10:1110:19
Mentor 4 M
Marek Furman
5.34
Javorovy
10:2711:37
Aspen 4 26
Sylwiusz Pachel
6.14
Javorovy
10:5912:08
Aspen 4 28
Rafał Nocoń
6.88
Javorovy
11:0011:29
Mystic 24
Joanna Reinert
2.48
Glewnik
09:4910:03
Rush 5 XS
Joanna Reinert
6.22
Glewnik
10:4611:41
Rush 5 XS
Konrad Konaszewski
6.14
Glewnik
10:1610:57
Hook 5 28
Urszula Chodorow
9.19
Emberger Alm
10:3211:29
Nemo XX 23
Kazimierz Anielak
9.27
Emberger Alm
10:3211:26
Astral 6 26
Piotr Mazurek
9.72
Emberger Alm
10:4211:32
Artik 3 23
Rafał Kwaśniewski
3.33
Dębina
11:2111:57
BGD BASE ML
Michal Glinski
13.69
Col Rodella
10:3511:47
Cayenne M
Przemysław Wrzosek
38.56
Col Rodella
08:4912:55
Cayenne 4 M
Marcin Chorzępa
55.63
Col Rodella
07:4211:39
Delta 2 MS
Łukasz Kulis
4.34
Borsk
09:5010:08
Sigma 10 27
Łukasz Kulis
3.95
Borsk
09:0209:22
Sigma 10 27
Robert Dobrowolski
4.03
Borsk
09:5910:17
Rook 2 L
An
4.86
białostocki
09:0209:24
Tequila 3 Xs
An
3.94
białostocki
07:4608:02
Tequila 3 Xs
Daniel Wojstanowicz
7.01
Bassano
10:5911:59
Compact 2 L
Michał Dudziński
48.17
Bassano
08:2311:20
Bonanza 2 S
Marcin Wirski
50.29
Bassano
08:2111:26
Queen 2 ML
Joanna Kocot
48.15
Bassano
08:2111:25
Alpina 3 S
Dawid Krajewski
31.74
Bassano
08:2110:14
Trango X-Race S/M
Dominik Kapica
49.75
Bassano
08:2011:26
Ace XS
Wojciech Kocot
40.37
Bassano
08:1911:53
Maestro M
Michal Radzicki
51.04
Bassano
08:1812:55
Lynx M
Arkadiusz Ślusarczyk
48.35
Bassano
08:1711:05
Enzo 2 S
Jacek Zakrzewski
11.19
Bassano
08:1709:08
Maestro L
Waldemar Janiszewski
52.14
Bassano
08:1611:29
Cure L
Jacek Krzyżanowski
50.87
Bassano
08:1511:34
Sigma 10 27
Adriana Wandzel
6.23
Bassano
09:2509:50
BGD BASE M
Leonia Zając
7.95
Bassano
09:2409:54
Ion 5 XXS
Jeż Leszek
2.78
Bassano
10:2810:46
Optic 26
Maciej Szczypkowski
22.76
Bassano
09:0112:45
Hook 4 27
Anna Zezula
49.45
Bassano
08:3212:29
Swift 5 S
Ralf
30.87
Bassano
08:3111:07
Trango X-Race L
Piotr Staszak
46.85
Bassano
08:3211:30
Delta 3 ML
Marcin Chorzępa
28.94
11:4213:32
Delta 2 MS
Marcin Chorzępa
0.61
11:4111:42
Delta 2 MS