Wojtek Majewski
8.05
Rudnik
11:2412:44
Lotus M
Tooman
3.95
Mała Czantoria
10:3110:45
Mentor 4 XS
Tomek Kowalczyk
9.74
Rudnik
10:3912:10
Xchord M
Tomasz Szczepański
8.71
Starogród
08:4409:45
Punk L
Stork X
8.83
Rudnik
10:5812:28
Sector M
Seba
14.19
Starogród
09:0510:32
Chili 3 M
Seba
2.14
Starogród
07:3707:55
Chili 3 M
Seba
2.46
Mała Czantoria
12:1912:24
Carrera L
Piotr Klarzyński
7.31
Rudnik
10:2912:20
Mentor 5 S
Piotr Besser
12.91
Starogród
09:0511:09
Aspen 5 26
Paweł Wysocki (szybki)
43.08
Rudnik
11:5014:48
Delta 2 ML
Mirek Olkowicz
9.20
Rudnik
10:2912:10
Delta 2 ML
Michał Jantas
1.59
Chełm (Grybów)
12:4613:26
Summit XC3 M
Mateusz Szewc
7.63
Rudnik
10:3111:20
Mantra 6 MS
Mariusz Maj
4.46
Ciecień
11:1411:50
Artik 3 25
Mariusz Grzywacz
21.34
Rudnik
10:5414:11
Elan 28
Marek Furman
3.70
Mała Czantoria
10:2410:45
Aspen 4 26
Marcin Kosior
3.57
Czermna
12:0313:06
Nyos RS L
Marcin Białobłocki
12.97
Rudnik
10:0713:50
Delta 2 ML
Maciej Krzesiński
48.28
Miejsce
10:2211:59
Bonanza 2 M
Łukasz Kulis
4.32
Starogród
10:5711:19
Rush 3 M
Łukasz Kulis
5.54
Starogród
08:5209:09
Rush 3 M
Łukasz Kulis
8.26
Starogród
09:2509:53
Rush 3 M
Łukasz Kulis
5.88
Starogród
09:5710:31
Rush 3 M
Krzysztof Śliż
3.80
Mała Czantoria
10:2310:46
Mentor 4 S
Krzysztof Martyna
63.09
Rudnik
10:2812:42
King M
Krzysztof Drzycimski
5.66
Starogród
08:5410:24
Poison 3 Xl
Krzysiek Ciach
5.07
Czermna
11:3612:38
Mentor 5 M
Jakub Rybka
12.33
Starogród
08:3109:34
Rush 4 ML
Jakub Rybka
10.09
Starogród
10:5411:45
Rush 4 ML
Grzegorz Walaszek /walery/
5.06
Żar
10:0710:41
Boomerang 6 Ml
dar test
0.08
Rudnik
11:2211:26
Darecki-Starry
12.74
Rudnik
11:3713:44
Queen 2 MS
Damian Babicz
3.84
Rudnik
10:5511:48
D-light S
Bogdan Leja
6.19
Rudnik
11:2312:40
Carrera L
Bogdan Jasiński
19.16
Piła
12:2012:48
Colt 2 25
Bartosz Pudłowski
9.86
Rudnik
11:3114:53
Peak 23
Artur Szczerbiak
24.92
Powiat raciborski
15:0215:47
Nucleon 29
Arkadiusz Gorzynski
12.60
Starogród
08:1810:58
Rush 5 ML
Andrzej Kołodziejski
7.33
Rudnik
10:5612:57
Mentor 4 S
Adam Mucha
4.33
Ciecień
11:1311:52
Pasat 5 28