Zbyszek Wrona
6.89
Skrzyczne
11:4312:29
Tequila 5 L
Wojciech Galica
53.06
Śnieżnica
09:3312:00
Summit XC4 M
Wojciech Dziedzic
3.93
Śnieżnica
11:1811:29
Alpha 6 28
Waldemar Laskowski
7.43
Chełm (Grybów)
09:5410:46
Rush 5 MS
Tooman
6.67
Skrzyczne
11:1411:45
Mentor 4 XS
Tomasz Sermak
21.72
Wapiennik (Kopa)
11:3313:35
Enzo 2 S
Szymon Kuhnert
2.85
Leszno - Strzyżewice
10:1310:29
Iota 2 25
Szymon Kuhnert
2.83
Leszno - Strzyżewice
10:4210:50
Iota 2 25
Szymon Kuhnert
9.47
Leszno - Strzyżewice
11:3513:12
Iota 2 25
Seba
10.74
Skrzyczne
10:2911:31
Carrera L
Robert Biaduń
2.61
Leszno - Strzyżewice
10:3210:39
Classic L
Robert Biaduń
7.36
Leszno - Strzyżewice
11:5212:45
Classic L
Ralf
24.48
Skrzyczne
10:3313:22
Mantra M7 XL
Rafał Nocoń
14.58
Skrzyczne
10:4111:27
Mystic 24
Piotr Zawadzki
5.35
Skrzyczne
11:1311:41
Aeron 20
Piotr Zawadzki
5.35
Skrzyczne
11:1311:41
Queen 2 ML
Piotr Zawadzki
5.29
Skrzyczne
11:1311:41
Mentor 5 M
Piotr Syc
17.49
Skrzyczne
10:2511:36
Epsilon 8 27
Piotr Oszwałdowski
5.01
Piła
12:5813:17
Sycross 2 XL
Piotr Oszwałdowski
5.19
Piła
10:5811:46
Sycross 2 XL
Paweł Chrząszcz
61.32
Montvalezan
10:4013:30
Taska S
Michał Jantas
2.16
Chełm (Grybów)
10:0010:35
Summit XC3 M
Mateusz Kozłowski
6.96
Skrzyczne
10:4011:31
Chili 3 S
Marian Szampera
7.25
Skrzyczne
11:3912:28
Mentor 4 M
Marek Furman
6.79
Skrzyczne
10:1311:58
Aspen 4 26
Marcin Hańderek
7.26
Skrzyczne
10:1511:05
Golden 3 28
Marcin Bortlik
19.50
Skrzyczne
10:5612:16
Delta 3 L
Krzysztof Śliż
4.07
Mała Czantoria
10:3511:35
Mentor 4 S
Jan Struś
6.15
Śnieżnica
09:2509:51
Trango X-Race M
Jakub Rybka
9.88
Piła
11:1111:58
Rush 4 ML
Grzegorz Jamróz
17.18
Śnieżnica
09:2910:52
UP Trango XC 3 L
Dominika Kasieczko
45.40
Śnieżnica
12:1113:54
Zeolite S
Dominika Kasieczko
45.40
Śnieżnica
12:1113:54
Zeolite S
Dawid Olszowy
14.52
Skrzyczne
10:1612:10
Alpina 3 MS
dawid kopiczko
19.18
Skrzyczne
10:4111:39
Delta 2 L
Bartess
3.66
Skrzyczne
12:0112:13
Sting 2 M
Bartek Szatkiewicz
7.14
Skrzyczne
10:5411:45
Nova Ion 3 XS
Andrzej Koziej
9.15
Skrzyczne
10:5512:07
Aspen 4 28