Krzysztof Śliż
21.23
Mała Czantoria
09:3310:58
Mentor 4 S
Przemysław Wrzosek
20.97
Skrzyczne
09:1110:20
Cayenne 4 M
Janusz Wojtyniak
20.82
Mieroszów
11:3813:43
Artik 4 29
Grzegorz Nowak
20.22
Skrzyczne
10:0511:08
Alpina 4 L
Mateusz Szewc
19.61
Mieroszów
10:3312:09
Mantra 6 MS
Piotr Syc
16.56
Skrzyczne
09:4811:23
Epsilon 8 27
Seba
14.91
Skrzyczne
08:4609:42
Carrera L
Dariusz Mordarski
14.30
Mieroszów
08:5510:15
Omega XAlps 24
Artur Krężel
14.11
Skrzyczne
09:2410:57
Ion 5 XS
Bartek Szatkiewicz
14.06
Skrzyczne
09:4210:57
Nova Ion 3 XS
Jarosław Chmielewski
13.86
Skrzyczne
09:4111:51
Delta 2 XS
Bogdan Leja
13.19
Mieroszów
09:5911:04
Carrera L
Igor Byrski
12.91
Malinów
10:0111:05
Mentor 3 S
Michał Dziedzic
12.81
Ciecień
08:5609:57
Sigma 7 28
Monika Mysliwiec
12.53
Ciecień
10:1511:44
Mentor 2 Xs
Marcin Hańderek
12.09
Skrzyczne
09:1710:20
Golden 3 28
Krzysztof Mazur
12.05
Ciecień
10:5111:40
Icepeak 7 Pro 23
Marcin Chudziak
12.04
Skrzyczne
09:0610:44
Atlas 2 L
Paweł Szczepanek
11.53
Ciecień
07:5908:32
Leopard S
hydraulik
11.29
Stanwell Park
03:3504:27
Rook 2 S
Jakub Rybka
10.33
Starogród
07:1308:23
Rush 4 ML
Witold Kawa
9.98
Żar
09:3910:49
Discovery 5 M
Seba
9.05
Starogród
07:1810:55
Chili 3 M
Jakub Rybka
8.87
Starogród
08:3409:24
Rush 4 ML
Alicja Heise
8.83
Mieroszów
11:4113:36
CHILI 4 XXS
Krzysztof Cieślinski
8.62
Bassano
08:3009:24
Knight ML
Marcin Szczęsny
8.49
Łosia Góra
08:1613:22
Buzz Z5 L
Marcin Michalec
8.09
Skrzyczne
09:2610:11
Ion 5 S
Kamila Bomba
6.64
Tenerife - Ladera de Guimar
10:4811:16
Epsilon 9 26
Zbyszek Wrona
6.61
Skrzyczne
09:1410:00
Tequila 5 L
Igor Byrski
6.32
Skrzyczne
09:1609:44
Mentor 3 S
Karol Witkowski
6.26
Starogród
08:0009:30
Maestro ML
Piotr Zawadzki
6.19
Żar
09:5810:23
Queen 2 ML
Jakub Rybka
6.15
Starogród
10:0210:27
Rush 4 ML
RADOSŁAW KOL
5.93
Michałków
08:4509:07
Chili 2 Xl
Łukasz Janda
5.76
Skrzyczne
13:2014:32
Bonanza 2 L
Łukasz Janda
5.64
Skrzyczne
09:1209:32
Bonanza 2 L
Michał Rdk
5.39
Ciecień
09:0410:09
CHILI 4 M
Jacek Antecki
5.18
Skrzyczne
10:3911:02
Golden 4 26
Tomasz Szczepański
4.34
Łosia Góra
10:3712:14
Punk L
Mateusz Kozłowski
4.26
Skrzyczne
09:3910:00
Chili 3 S
Tomasz Szczepański
4.23
Łosia Góra
09:0509:38
Punk L
Jakub Rybka
4.14
Starogród
10:4611:08
Rush 4 ML
Krzysztof Drzycimski
4.09
Starogród
08:5709:37
Poison 3 Xl
Łukasz Olszewski
4.08
Śnieżnica
10:2110:32
Cosmos L
Michał Jantas
4.07
Chełm (Grybów)
11:1411:42
Summit XC3 M
Michał Skrzypczak
4.03
Ciecień
08:5409:28
Epsilon 7 28
Krzysztof Drzycimski
3.63
Starogród
10:5511:18
Poison 3 Xl
Robert Roko
3.59
Ciecień
10:4811:05
Atlas 2 L
Jacek Antecki
3.47
Skrzyczne
09:3009:46
Golden 4 26