Tomasz Paczkowski
1.58
Borowa
09:5310:01
Tomasz Paczkowski
1.66
Borowa
08:2408:30
Tomasz Paczkowski
1.10
Borowa
07:2907:31
Pawel Bedynski
135.07
Piła
09:5213:09
ZENO L
zbrozlo
11.75
Ciecień
10:2111:00
Xi 27
Krzysztof Martyna
76.02
Wolowa Góra
09:5012:55
Xchord ML
Tomek Kowalczyk
28.60
Rudnik
08:2210:12
Xchord M
Piotr Jasinski
2.80
Klin (Andrzejówka)
13:1914:31
Vega 5 L
Grzegorz Fedrizzi
2.40
Mała Czantoria
08:2708:33
Vega 4 M
Wojtek Majewski
18.98
Wolowa Góra
09:5611:36
Tango M
Michał Jantas
2.22
Chełm (Grybów)
11:2311:47
Summit XC3 M
Waldemar Laskowski
6.10
Chełm (Grybów)
08:4809:56
Rush 5 MS
Artur Pawlak
12.96
Dębina
08:3110:40
Rush 5 L
Otek
8.64
Klin (Andrzejówka)
12:0013:20
Rush 4 MS
Jakub Rybka
3.58
Starogród
07:2007:43
Rush 4 ML
Piotr Świderski
3.62
Chełm (Grybów)
10:3511:21
Rook 2 MS
Piotr Świderski
1.50
Chełm (Grybów)
12:5913:09
Rook 2 MS
Przemysław Potocki
95.06
Borsk
07:2609:42
Queen 2 MS
Jakub Kwiatkowski
102.92
Borsk
07:3309:55
Queen 2 L
Marek Pietracha
13.85
Dębina
07:2709:21
Punk M
Bartosz Migalski
5.89
Rudnik
14:4416:04
Prion 4 M
Jakub Nowak
0.89
Rychwałdek
11:5411:56
Prion 27
Mariusz Grzywacz
4.58
Klin (Andrzejówka)
13:2214:33
Peak 25
Bartosz Pudłowski
25.36
Rudnik
09:2211:11
Peak 23
Bartosz Pudłowski
8.09
Klin (Andrzejówka)
13:2214:44
Peak 23
Jeż Leszek
1.22
Starogród
05:2505:29
Optic 26
Marcin Kosior
3.10
Klin (Andrzejówka)
13:3014:45
Nyos RS L
Artur Szczerbiak
13.02
Powiat raciborski
13:3514:07
Nucleon 29
Artur Szczerbiak
6.59
Powiat raciborski
14:3715:11
Nucleon 29
Michał Janowski
4.99
Goslar
10:5311:48
Nemo 4 25
Lukasz Sieminski
94.38
Piła
10:0912:17
Mentor 6 M
Piotr Klarzyński
10.74
Klin (Andrzejówka)
11:4413:16
Mentor 5 S
juras rapjur
18.81
Borowa
09:0209:39
Mentor 5 M
Tooman
31.08
rybnicki
08:4510:00
Mentor 4 XS
Mariusz Kłos
11.25
Ciecień
09:2409:55
Mentor 4 M
Konrad Wybult
5.66
Borowa
10:2210:52
Mentor 4 M
Iwo Banaś
76.79
Piła
08:3110:36
Mantra M7 S
Marcin Hańderek
1.88
Żar
08:2208:26
lotnia miękka masztowa
zw
4.79
Klin (Andrzejówka)
11:2612:08
Knight MS
Krzycha
95.46
Borsk
07:2309:40
King L
Artur Pawlak
12.98
Dębina
08:0910:41
Iota 28
Michał Pahl
3.52
Ciecień
13:0113:17
Iota 28
Marcin Makuch
49.74
Borowa
07:4209:26
Iota 2 25
Anna Mołdach
6.05
Rudnik
14:3215:40
Ion 5 XXS
Piotr Gorczyca
4.96
Borowa
09:3110:08
Ion 5 M
Arkadiusz Graf
4.76
Dębina
07:1707:32
Golden 3 28
Arkadiusz Graf
6.09
Dębina
12:1112:32
Golden 3 28
Jacek Szost
4.45
Chełm (Grybów)
11:0912:05
Funky S
Wojciech
8.33
Chełm (Grybów)
11:0812:09
Epsilon 7 28
Paweł Chrząszcz
157.81
Ugine
06:5313:41
Enzo 3 M