Michal Glinski
2.42
Michałków
07:5908:08
Borys Chojnacki
4.50
Morsbach
08:5309:10
Volt 2 Superlight SM
Lukáš Hadaš
52.03
Klin (Andrzejówka)
07:0309:19
Venus SC M
Piotr Jasinski
3.03
Klin (Andrzejówka)
10:0510:29
Vega 5 L
Piotr Jasinski
10.98
Klin (Andrzejówka)
07:1609:06
Vega 5 L
Bartosz Pawlak
12.18
Śladów
04:0204:34
Universal 1.1 25.5
Wojciech Galica
25.95
Borsk
06:5507:45
Summit XC4 M
Łukasz Serafin
7.62
Klin (Andrzejówka)
08:1210:49
Summit XC3 S
Michał Jantas
1.84
Chełm (Grybów)
09:1109:24
Summit XC3 M
Michał Jantas
4.05
Chełm (Grybów)
12:0512:45
Summit XC3 M
Mariusz Strzelczyk
36.14
Michałków
07:5409:12
Sprint 3 M
Maciej Pigulski
12.59
Klin (Andrzejówka)
06:5410:30
Sigma 11 22
Łukasz Prokop
40.89
Fajsławice
09:0310:42
Sigma 10 25
KRZYSZTOF MAKOWSKI
73.82
Klin (Andrzejówka)
09:0711:52
Sigma 10 25
Stork X
78.42
Klin (Andrzejówka)
08:3612:04
Sector M
Waldemar Laskowski
5.13
Chełm (Grybów)
08:1009:25
Rush 5 MS
Otek
8.19
Klin (Andrzejówka)
08:3009:26
Rush 4 MS
Monika Mysliwiec
5.05
Chełm (Grybów)
08:0609:20
Rook 3 MS
hydraulik
19.35
Stanwell Park
01:3102:20
Rook 2 S
Marek Dmochowski
32.03
Fajsławice
08:2609:36
Rook 2 S
Piotr Zawadzki
5.28
Mała Czantoria
07:0908:10
Queen 2 ML
Marcin Wirski
88.97
Borsk
08:2410:45
Queen 2 ML
Mariusz Grzywacz
13.78
Klin (Andrzejówka)
07:4209:46
Peak 25
Mariusz Grzywacz
12.46
Klin (Andrzejówka)
07:4209:46
Peak 25
Bartosz Pudłowski
84.71
Klin (Andrzejówka)
07:2311:06
Peak 23
Tomek Krupski
52.37
Klin (Andrzejówka)
06:4310:06
Omega XAlps 2 24
Marcin Kosior
26.03
Klin (Andrzejówka)
10:0911:25
Nyos RS L
Bartek Szatkiewicz
4.34
Mała Czantoria
06:3207:21
Nova Ion 3 XS
Mateusz Muras
6.65
Mała Czantoria
06:1207:22
Nova Ion 3 S
Łukasz Stolcman
0.48
Klin (Andrzejówka)
09:3409:38
Nemo 4 25
Łukasz Stolcman
1.23
Klin (Andrzejówka)
08:0608:16
Nemo 4 25
Łukasz Stolcman
1.23
Klin (Andrzejówka)
08:0608:16
Nemo 4 25
Łukasz Stolcman
0.48
Klin (Andrzejówka)
09:3409:38
Nemo 4 25
Łukasz Stolcman
1.23
Klin (Andrzejówka)
08:0608:16
Nemo 4 25
Rafał Nocoń
4.77
Mała Czantoria
06:2907:03
Mystic 24
Piotr Klarzyński
32.75
Klin (Andrzejówka)
09:0210:40
Mentor 5 S
Piotr Klarzyński
12.76
Klin (Andrzejówka)
07:0608:59
Mentor 5 S
Tooman
5.19
Mała Czantoria
06:5708:10
Mentor 4 XS
Andrzej Kołodziejski
14.26
Klin (Andrzejówka)
09:0911:15
Mentor 4 S
Konrad Wybult
0.94
Borowa
08:1008:22
Mentor 4 M
Lukasz Krol
6.18
Ålgård
07:3108:00
Maestro M
Lukasz Krol
8.11
Ålgård
08:4109:21
Maestro M
Andrzej Binkowski
10.63
Powiat wałbrzyski
10:3111:41
lotnia sztywna
Andrzej Binkowski
2.29
Powiat wałbrzyski
14:5315:00
lotnia sztywna
Dawid Król
80.21
Klin (Andrzejówka)
07:0110:16
King M
Michał Pahl
2.96
Ciecień
05:4005:47
Iota 28
święty
0.67
Dębina
06:5506:59
Iota 26
święty
3.52
Dębina
06:1406:53
Iota 26
Krzysztof Matuszyk
2.18
Pickering
08:1109:05
Iota 2 29
Maciej Banasik
4.91
Michałków
07:5008:01
Iota 2 29