zw
5.18
Klin (Andrzejówka)
09:0210:01
Arcus 5 24
Wojciech Mytych
4.22
Klin (Andrzejówka)
09:2010:21
Hook L
Wojciech Galica
25.95
Borsk
06:5507:45
Summit XC4 M
Waldemar Laskowski
5.13
Chełm (Grybów)
08:1009:25
Rush 5 MS
Waldemar Janiszewski
30.37
Dębina
06:5108:06
Cure L
Tooman
5.19
Mała Czantoria
06:5708:10
Mentor 4 XS
Tomek Krupski
52.37
Klin (Andrzejówka)
06:4310:06
Omega XAlps 2 24
Tomasz Zieliński
7.50
Klin (Andrzejówka)
07:2908:42
Hook 3 29
Szymon Kuhnert
210.02
Leszno - Strzyżewice
07:4312:56
Iota 2 25
Sylwiusz Pachel
10.65
Mała Czantoria
06:4408:44
Iota 2 25
święty
0.67
Dębina
06:5506:59
Iota 26
święty
3.52
Dębina
06:1406:53
Iota 26
Stork X
78.42
Klin (Andrzejówka)
08:3612:04
Sector M
Seba
4.78
Mała Czantoria
06:2407:22
Carrera L
Ryszard Jakiel
12.15
Klin (Andrzejówka)
07:5611:23
Delta 2 ML
Rafał Nocoń
4.77
Mała Czantoria
06:2907:03
Mystic 24
Rafał Kwaśniewski
38.14
Dębina
06:0609:12
BGD BASE ML
Piotr Zawadzki
5.28
Mała Czantoria
07:0908:10
Queen 2 ML
Piotr Klarzyński
32.75
Klin (Andrzejówka)
09:0210:40
Mentor 5 S
Piotr Klarzyński
12.76
Klin (Andrzejówka)
07:0608:59
Mentor 5 S
Piotr Jasinski
10.98
Klin (Andrzejówka)
07:1609:06
Vega 5 L
Piotr Jasinski
3.03
Klin (Andrzejówka)
10:0510:29
Vega 5 L
Paweł Wysocki (szybki)
80.19
Klin (Andrzejówka)
07:2712:13
Delta 2 ML
Paweł Koenigsberg
18.19
Dębina
12:2214:02
Delta 2 MS
Otek
8.19
Klin (Andrzejówka)
08:3009:26
Rush 4 MS
Monika Mysliwiec
5.05
Chełm (Grybów)
08:0609:20
Rook 3 MS
Mirek Olkowicz
26.65
Klin (Andrzejówka)
07:2509:16
Delta 2 ML
Milena Graf
5.39
Dębina
12:3312:54
Cayenne 4 S
Milena Graf
2.74
Dębina
07:2307:32
Cayenne 4 S
Michał Pahl
2.96
Ciecień
05:4005:47
Iota 28
Michał Jantas
4.05
Chełm (Grybów)
12:0512:45
Summit XC3 M
Michał Jantas
1.84
Chełm (Grybów)
09:1109:24
Summit XC3 M
Michal Glinski
2.42
Michałków
07:5908:08
Mateusz Siatka
189.74
Borsk
09:2113:42
Alpina 4 L
Mateusz Muras
6.65
Mała Czantoria
06:1207:22
Nova Ion 3 S
Mateusz Maśluszczak
3.79
Klin (Andrzejówka)
09:5812:07
Buzz M
Mariusz Strzelczyk
36.14
Michałków
07:5409:12
Sprint 3 M
Mariusz Grzywacz
12.46
Klin (Andrzejówka)
07:4209:46
Peak 25
Mariusz Grzywacz
13.78
Klin (Andrzejówka)
07:4209:46
Peak 25
Marek Miłowski
21.92
Klin (Andrzejówka)
07:2211:06
Delta 3 ML
Marek Furman
11.81
Mała Czantoria
06:3909:01
Aspen 4 26
Marek Dmochowski
32.03
Fajsławice
08:2609:36
Rook 2 S
Marcin Wirski
88.97
Borsk
08:2410:45
Queen 2 ML
Marcin Makuch
125.27
Michałków
07:4410:55
Iota 2 25
Marcin Kosior
26.03
Klin (Andrzejówka)
10:0911:25
Nyos RS L
Marcin Hańderek
3.90
Mała Czantoria
06:2807:20
Golden 3 28
Marcin Białobłocki
87.95
Klin (Andrzejówka)
06:4411:29
Carrera M
Maciej Pigulski
12.59
Klin (Andrzejówka)
06:5410:30
Sigma 11 22
Maciej Banasik
4.91
Michałków
07:5008:01
Iota 2 29
Łukasz Stolcman
0.48
Klin (Andrzejówka)
09:3409:38
Nemo 4 25
Łukasz Stolcman
0.48
Klin (Andrzejówka)
09:3409:38
Nemo 4 25
Łukasz Stolcman
1.23
Klin (Andrzejówka)
08:0608:16
Nemo 4 25
Łukasz Stolcman
1.23
Klin (Andrzejówka)
08:0608:16
Nemo 4 25
Łukasz Stolcman
1.23
Klin (Andrzejówka)
08:0608:16
Nemo 4 25
Łukasz Serafin
7.62
Klin (Andrzejówka)
08:1210:49
Summit XC3 S
Łukasz Prokop
40.89
Fajsławice
09:0310:42
Sigma 10 25
Lukasz Krol
8.11
Ålgård
08:4109:21
Maestro M
Lukasz Krol
6.18
Ålgård
07:3108:00
Maestro M
Łukasz Janda
7.06
Mała Czantoria
06:1907:20
Bonanza 2 L
Lukáš Hadaš
52.03
Klin (Andrzejówka)
07:0309:19
Venus SC M
Leszek Grzenkowicz
13.14
Dębina
07:1808:46
Hook 3 27
Leszek Grzenkowicz
20.22
Dębina
12:1913:56
Hook 3 27
Krzysztof Matuszyk
2.18
Pickering
08:1109:05
Iota 2 29
KRZYSZTOF MAKOWSKI
73.82
Klin (Andrzejówka)
09:0711:52
Sigma 10 25
Konrad Wybult
0.94
Borowa
08:1008:22
Mentor 4 M
Kaśka G.
2.78
Klin (Andrzejówka)
07:4108:05
Epic S
Jakub Stępczyński
12.01
Borsk
10:4111:11
Delta 3 ML
Jacek Miłowski
13.67
Klin (Andrzejówka)
10:0511:15
Cure ML
Jacek Miłowski
17.68
Klin (Andrzejówka)
07:2909:26
Cure ML
hydraulik
19.35
Stanwell Park
01:3102:20
Rook 2 S
Hnido
53.01
Klin (Andrzejówka)
08:1710:30
Gaia M
Grzegorz Przybylski
25.23
Leszno - Strzyżewice
08:0509:01
Epsilon 9 26
Grzegorz Nowak
8.29
Mała Czantoria
06:5308:29
Alpina 4 L
Grzegorz Hali
7.30
Klin (Andrzejówka)
07:3508:43
CHILI 4 S
Grzegorz Hali
8.46
Klin (Andrzejówka)
10:1711:04
CHILI 4 S
Grzegorz Fabijaniak
123.98
Konopki
08:2512:06
Bonanza 2 M
Dawid Król
80.21
Klin (Andrzejówka)
07:0110:16
King M
Borys Chojnacki
4.50
Morsbach
08:5309:10
Volt 2 Superlight SM
Bogdan Leja
27.99
Klin (Andrzejówka)
07:4309:09
Bonanza 2 L
Bogdan Kozłowski
9.46
Klin (Andrzejówka)
07:4108:55
Cure L
Baśka
3.35
Śnieżnica
08:4208:51
Ion 6 XXS
Bartosz Pudłowski
84.71
Klin (Andrzejówka)
07:2311:06
Peak 23
Bartosz Pawlak
12.18
Śladów
04:0204:34
Universal 1.1 25.5
Bartek Szatkiewicz
4.34
Mała Czantoria
06:3207:21
Nova Ion 3 XS
Artur Pawlak
22.82
Dębina
08:3710:39
Delta 2 L
Arkadiusz Graf
13.71
Dębina
12:0914:20
Golden 3 28
Andrzej Paradowski
18.18
Fajsławice
08:0208:45
Beat XL
Andrzej Koziej
8.10
Mała Czantoria
06:3307:34
Aspen 4 28
Andrzej Kołodziejski
14.26
Klin (Andrzejówka)
09:0911:15
Mentor 4 S
Andrzej Binkowski
10.63
Powiat wałbrzyski
10:3111:41
lotnia sztywna
Andrzej Binkowski
2.29
Powiat wałbrzyski
14:5315:00
lotnia sztywna