Łukasz Stolcman
0.48
Klin (Andrzejówka)
09:3409:38
Nemo 4 25
Łukasz Stolcman
1.23
Klin (Andrzejówka)
08:0608:16
Nemo 4 25
Łukasz Stolcman
1.23
Klin (Andrzejówka)
08:0608:16
Nemo 4 25
Łukasz Stolcman
1.23
Klin (Andrzejówka)
08:0608:16
Nemo 4 25
Łukasz Serafin
7.62
Klin (Andrzejówka)
08:1210:49
Summit XC3 S
Łukasz Prokop
40.89
Fajsławice
09:0310:42
Sigma 10 25
Lukasz Krol
8.11
Ålgård
08:4109:21
Maestro M
Lukasz Krol
6.18
Ålgård
07:3108:00
Maestro M
Łukasz Janda
7.06
Mała Czantoria
06:1907:20
Bonanza 2 L
Lukáš Hadaš
52.03
Klin (Andrzejówka)
07:0309:19
Venus SC M
Leszek Grzenkowicz
13.14
Dębina
07:1808:46
Hook 3 27
Leszek Grzenkowicz
20.22
Dębina
12:1913:56
Hook 3 27
Krzysztof Matuszyk
2.18
Pickering
08:1109:05
Iota 2 29
KRZYSZTOF MAKOWSKI
73.82
Klin (Andrzejówka)
09:0711:52
Sigma 10 25
Konrad Wybult
0.94
Borowa
08:1008:22
Mentor 4 M
Kaśka G.
2.78
Klin (Andrzejówka)
07:4108:05
Epic S
Jakub Stępczyński
12.01
Borsk
10:4111:11
Delta 3 ML
Jacek Miłowski
13.67
Klin (Andrzejówka)
10:0511:15
Cure ML
Jacek Miłowski
17.68
Klin (Andrzejówka)
07:2909:26
Cure ML
hydraulik
19.35
Stanwell Park
01:3102:20
Rook 2 S
Hnido
53.01
Klin (Andrzejówka)
08:1710:30
Gaia M
Grzegorz Przybylski
25.23
Leszno - Strzyżewice
08:0509:01
Epsilon 9 26
Grzegorz Nowak
8.29
Mała Czantoria
06:5308:29
Alpina 4 L
Grzegorz Hali
7.30
Klin (Andrzejówka)
07:3508:43
CHILI 4 S
Grzegorz Hali
8.46
Klin (Andrzejówka)
10:1711:04
CHILI 4 S
Grzegorz Fabijaniak
123.98
Konopki
08:2512:06
Bonanza 2 M
Dawid Król
80.21
Klin (Andrzejówka)
07:0110:16
King M
Borys Chojnacki
4.50
Morsbach
08:5309:10
Volt 2 Superlight SM
Bogdan Leja
27.99
Klin (Andrzejówka)
07:4309:09
Bonanza 2 L
Bogdan Kozłowski
9.46
Klin (Andrzejówka)
07:4108:55
Cure L
Baśka
3.35
Śnieżnica
08:4208:51
Ion 6 XXS
Bartosz Pudłowski
84.71
Klin (Andrzejówka)
07:2311:06
Peak 23
Bartosz Pawlak
12.18
Śladów
04:0204:34
Universal 1.1 25.5
Bartek Szatkiewicz
4.34
Mała Czantoria
06:3207:21
Nova Ion 3 XS
Artur Pawlak
22.82
Dębina
08:3710:39
Delta 2 L
Arkadiusz Graf
13.71
Dębina
12:0914:20
Golden 3 28
Andrzej Paradowski
18.18
Fajsławice
08:0208:45
Beat XL
Andrzej Koziej
8.10
Mała Czantoria
06:3307:34
Aspen 4 28
Andrzej Kołodziejski
14.26
Klin (Andrzejówka)
09:0911:15
Mentor 4 S
Andrzej Binkowski
10.63
Powiat wałbrzyski
10:3111:41
lotnia sztywna
Andrzej Binkowski
2.29
Powiat wałbrzyski
14:5315:00
lotnia sztywna