Łukasz Prokop
324.61
Borowa
07:0314:31
Sigma 10 25
Pawel Bedynski
261.81
Borowa
07:2713:36
ZENO L
Cezary Karol Szymkiewicz
109.22
Borzym
08:1311:13
Cure L
Michał Gierlach
104.40
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1813:03
Enzo 3 M
Michał Zawadzki
80.46
Borowa
06:4008:29
Sector S
Iwo Banaś
72.07
Piła
10:1812:22
Mantra M7 S
Lukáš Hadaš
66.24
Czermna
08:0610:22
Venus SC M
Marek Miłowski
55.65
Czermna
07:3010:31
Delta 3 ML
Ryszard Jakiel
52.84
Czermna
06:5510:08
Delta 2 ML
Mirek Olkowicz
46.33
Czermna
09:2810:43
Delta 2 ML
Marcin Chorzępa
44.79
Borzym
07:5309:07
Delta 2 MS
Mateusz Szewc
34.88
Czermna
08:3309:41
Mantra 6 MS
Bartosz Pudłowski
33.24
Czermna
09:2310:40
Peak 23
Pawlos
31.61
Czermna
08:2709:38
Rook 3 MS
Artur Szczerbiak
29.68
Wodzisław Śląski
14:3915:44
Nucleon 27
Artur Szczerbiak
29.68
Wodzisław Śląski
14:3915:44
Artik 4 29
Marcin Białobłocki
29.30
Czermna
13:1114:31
Carrera M
Michał Pawłowski
26.97
Borzym
11:3412:46
Tenor M
Marcin Domoń
26.64
Racibórz
14:2015:07
Nucleon 27
Jacek Miłowski
24.69
Czermna
07:3408:52
Cure ML
KRZYSZTOF MAKOWSKI
22.32
Czermna
12:5314:01
Sigma 10 25
Michal Glinski
18.40
Tenerife - Ifonche
10:5112:11
Marcin Hańderek
17.59
Ciecień
07:4609:01
lotnia miękka masztowa
Grzegorz Hali
13.09
Czermna
07:3810:45
CHILI 4 S
Leonia Zając
11.69
Gemona - Mt.Cuarnan
08:2909:18
Beat S
Leonia Zając
11.69
Gemona - Mt.Cuarnan
08:2909:18
Beat S
Dawid Król
11.34
Czermna
07:1909:08
King M
Krzysiek Ciach
8.31
Czermna
12:1914:01
Mentor 5 M
Waldemar Laskowski
7.29
Chełm (Grybów)
12:0812:41
Rush 5 MS
Bogdan Leja
7.14
Czermna
12:3414:05
Bonanza 2 L
zw
6.91
Czermna
07:5509:29
Arcus 5 24
Grzegorz Przybylski
6.01
Piła
15:5616:11
Epsilon 9 26
Mariusz Grzywacz
5.48
Czermna
08:1409:11
Peak 25
Grzegorz Przybylski
5.45
Piła
15:1915:34
Epsilon 9 26
Grzegorz Przybylski
5.13
Piła
14:5515:07
Epsilon 9 26
Grzegorz Przybylski
4.62
Piła
14:0314:17
Epsilon 9 26
Maciej Bąk
3.88
Piła
14:3014:43
CHILI 4 S
Grzegorz Przybylski
3.67
Piła
13:2113:33
Epsilon 9 26
Leszek Szymański
3.56
Żar
13:5014:10
Mentor 2 Xs
Maciej Bąk
3.44
Piła
13:4914:02
CHILI 4 S
Julek Matras
3.42
Ciecień
14:1514:40
Hook 3 29
Andrzej Kołodziejski
2.96
Kozakov
11:3212:00
Mentor 4 S
Leszek Szymański
2.71
Żar
12:2012:32
Mentor 2 Xs
Krzysztof Drzycimski
2.62
Starogród
07:0207:24
Poison 3 Xl
Agnieszka Andryszczak
2.33
Chełm (Grybów)
13:5614:03
Tequila 4 XS
Szymon Struś
2.31
Ciecień
12:3412:45
Mentor 4 S
Krzysztof Drzycimski
2.24
Starogród
07:0607:19
Poison 3 Xl
Andrzej Kołodziejski
2.16
Kozakov
10:1010:21
Mentor 4 S
Wojciech
2.13
Chełm (Grybów)
13:4514:36
Epsilon 7 28
Krzysztof Drzycimski
1.93
Starogród
05:0105:06
Poison 3 Xl
Tomasz Muszyński
1.62
Czermna
10:3610:56
Carrera L
Zenon Karolewicz
0.90
Münsingen
13:2913:31
Kantega XC 2 S
Zenon Karolewicz
0.49
Münsingen
12:0012:01
Kantega XC 2 S