JakubG
0.46
Wapiennik (Kopa)
10:5811:00
JakubG
0.44
Wapiennik (Kopa)
09:5009:53
Orłowski Adrian
4.66
Szybowisko Ustjanowa
09:2310:06
Sigma 10 27
Mateusz Kuzło
8.04
Szybowisko Ustjanowa
09:4510:31
Sigma 10 25
Łukasz Chalcarz
7.38
Szczebel
14:5015:37
Blacklight M
Marek Jania
5.03
Szczebel
14:5315:15
Pluto 2 M
Piotr Gliniak
49.92
Szczebel
08:3811:08
Arak M
Łukasz Olszewski
10.33
Szczebel
08:2909:18
Cosmos L
Adam Mucha
8.32
Szczebel
08:1508:33
Pasat 5 28
Mariusz Maj
16.31
Szczebel
07:5209:39
Artik 3 25
Jakub Zborowski
11.81
Szczebel
08:2409:14
Iota 26
Paweł Bielański
7.11
Stord
17:4818:50
Mentor 4 M
Paweł Wysocki (szybki)
17.53
Srebrna Góra
11:4414:17
Delta 2 ML
Mateusz Szewc
9.90
Srebrna Góra
10:0912:25
Mantra 6 MS
Konrad Wybult
3.48
Srebrna Góra
12:4514:26
Mentor 4 M
Tomek Krupski
19.97
Srebrna Góra
09:4213:41
Omega XAlps 2 24
Andrzej Kołodziejski
6.09
Srebrna Góra
11:5814:08
Mentor 4 S
Marcin Białobłocki
71.55
Srebrna Góra
09:2213:39
Delta 2 ML
Bartosz Pudłowski
40.59
Srebrna Góra
10:5513:08
Peak 23
Grzegorz Hali
12.76
Srebrna Góra
11:3614:16
CHILI 4 S
Szymon Kuhnert
14.47
Skrzyczne
08:0209:04
Iota 2 25
Grzegorz Nowak
88.78
Skrzyczne
07:3612:47
Alpina 4 L
Mateusz Kozłowski
7.38
Skrzyczne
07:4908:32
Chili 3 S
Seba
8.39
Skrzyczne
07:5408:26
Carrera L
Ralf
14.23
Skrzyczne
08:1209:30
Escort 2 41
Dominik Grzegorzek
18.61
Skrzyczne
08:1309:37
Rook 3 L
Marek Furman
13.16
Skrzyczne
08:2010:02
Aspen 4 26
Marcin Hańderek
6.23
Skrzyczne
08:3408:49
lotnia miękka masztowa
Sławek M
23.92
Skrzyczne
08:4910:14
Infinity 3 L
Wojciech Głowacki
20.91
Skrzyczne
09:0911:12
Cure M
Marcin Raszka
15.75
Skrzyczne
09:2610:33
Rook 2 MS
Marcin Duszyński
10.09
Skrzyczne
09:2910:32
Panorama 41
Seba
7.74
Skrzyczne
09:4010:09
Carrera L
Rafał Kubica
25.92
Skrzyczne
10:1611:56
Scooter M
Heniek Marian
31.91
Skrzyczne
10:3112:40
Summit XC3 L
Dariusz Ogrodnik
6.01
Skrzyczne
10:4611:54
Cruiser 4 S
Michał Mildner
7.92
Skrzyczne
11:2512:20
Delta 3 MS
Igor Byrski
7.90
Skrzyczne
12:0713:11
Mentor 3 S
Szymon Kuhnert
10.93
Skrzyczne
12:2114:13
Iota 2 25
Krzysztof Mazur
51.51
Skrzętla
09:1611:19
Spectra M
Paweł Szczepanek
40.60
Skrzętla
08:2411:45
Leopard S
Padawan
9.89
Revine Lago
08:1213:26
Alpha 6 26
Andrzej "Bąbel" Walczak
35.08
Revine Lago
12:1614:58
Iota 2 27
Kamil Rybicki
8.13
Revine Lago
08:1009:42
Mateusz Siatka
86.19
Pińczów
06:5909:28
Alpina 4 L
Grzegorz Przybylski
5.19
Piła
09:2209:35
Epsilon 9 26
Grzegorz Przybylski
33.85
Piła
12:2113:36
Epsilon 9 26
Wojciech
2.25
nowosądecki
10:2010:47
Epsilon 7 28
Szrama
1.39
Nowe
08:0208:06
Astral 7 28
Mariusz Strzelczyk
89.17
Michałków
09:4112:32
Sprint 3 M
Mariusz Strzelczyk
53.59
Michałków
09:4111:27
Sprint 3 M
Gienek
56.86
lubelski
09:0711:03
Hook 5 26
Arek Kubach
15.00
Kobala
10:5212:04
Ion 5 M
Rafał Zagórny
15.97
Kobala
10:5511:41
Arak M
Konrad Rogalski
15.07
Kobala
10:5612:13
Epsilon 7 28
Paweł Lis
25.08
Kobala
10:4212:31
Delta 4 L
Arek Kubach
9.40
Kobala
13:5214:26
Ion 5 M
Rafał Zagórny
7.70
Kobala
13:4514:10
Arak M
Andrzej Paradowski
8.62
Kobala
13:3414:04
Beat XL
Konrad Rogalski
9.63
Kobala
13:3014:08
Epsilon 7 28
Andrzej Paradowski
7.97
Kobala
10:4511:12
Beat XL
Wojciech Głowacki
0.66
Kęty
05:0305:04
Cure M
Bogdan Leja
3.74
Grzmiąca
09:5010:29
Bonanza 2 L
Lukáš Hadaš
49.97
Grzmiąca
08:3511:52
Venus SC M
Szymon Niemczyk
45.23
Czantoria
07:3711:34
Chili 3 M
Janusz Wojtyniak
5.98
Chełmiec
12:0013:26
Artik 4 29
Piotr Jasinski
4.38
Chełmiec
12:3313:23
Vega 5 L
Monika Mysliwiec
19.00
Cergowa
08:5010:23
Rook 3 MS
Marcin Kosior
11.40
Bystrzyca Kłodzka
13:3114:05
Nyos RS L
Ryszard Ceglarek
21.38
Bassano
08:5312:12
Tequila 4 M
Łukasz Kulis
24.90
Bassano
10:0514:57
Sigma 10 27
Artur Pawlak
30.14
Bassano
09:0912:38
Rush 5 L
Michal Glinski
64.06
Bassano
09:0914:24
Beniamin Maliszewski
4.70
Bassano
07:4508:33
Ion 4 S
Leonia Zając
14.29
Bassano
13:2915:04
Beat S
Marcin Siekierski
41.73
Bassano
08:4511:08
Iota 28
Grzegorz Piechuła
25.07
Bassano
09:1014:08
Iota 2 29