Mariusz Strzelczyk
89.17
Michałków
09:4112:32
Sprint 3 M
Grzegorz Nowak
88.78
Skrzyczne
07:3612:47
Alpina 4 L
Mateusz Siatka
86.19
Pińczów
06:5909:28
Alpina 4 L
Marcin Białobłocki
71.55
Srebrna Góra
09:2213:39
Delta 2 ML
Michal Glinski
64.06
Bassano
09:0914:24
Gienek
56.86
lubelski
09:0711:03
Hook 5 26
Mariusz Strzelczyk
53.59
Michałków
09:4111:27
Sprint 3 M
Krzysztof Mazur
51.51
Skrzętla
09:1611:19
Spectra M
Lukáš Hadaš
49.97
Grzmiąca
08:3511:52
Venus SC M
Piotr Gliniak
49.92
Szczebel
08:3811:08
Arak M
Szymon Niemczyk
45.23
Czantoria
07:3711:34
Chili 3 M
Marcin Siekierski
41.73
Bassano
08:4511:08
Iota 28
Paweł Szczepanek
40.60
Skrzętla
08:2411:45
Leopard S
Bartosz Pudłowski
40.59
Srebrna Góra
10:5513:08
Peak 23
Andrzej "Bąbel" Walczak
35.08
Revine Lago
12:1614:58
Iota 2 27
Grzegorz Przybylski
33.85
Piła
12:2113:36
Epsilon 9 26
Heniek Marian
31.91
Skrzyczne
10:3112:40
Summit XC3 L
Artur Pawlak
30.14
Bassano
09:0912:38
Rush 5 L
Rafał Kubica
25.92
Skrzyczne
10:1611:56
Scooter M
Paweł Lis
25.08
Kobala
10:4212:31
Delta 4 L
Grzegorz Piechuła
25.07
Bassano
09:1014:08
Iota 2 29
Łukasz Kulis
24.90
Bassano
10:0514:57
Sigma 10 27
Sławek M
23.92
Skrzyczne
08:4910:14
Infinity 3 L
Ryszard Ceglarek
21.38
Bassano
08:5312:12
Tequila 4 M
Wojciech Głowacki
20.91
Skrzyczne
09:0911:12
Cure M
Tomek Krupski
19.97
Srebrna Góra
09:4213:41
Omega XAlps 2 24
Monika Mysliwiec
19.00
Cergowa
08:5010:23
Rook 3 MS
Dominik Grzegorzek
18.61
Skrzyczne
08:1309:37
Rook 3 L
Paweł Wysocki (szybki)
17.53
Srebrna Góra
11:4414:17
Delta 2 ML
Mariusz Maj
16.31
Szczebel
07:5209:39
Artik 3 25
Rafał Zagórny
15.97
Kobala
10:5511:41
Arak M
Marcin Raszka
15.75
Skrzyczne
09:2610:33
Rook 2 MS
Konrad Rogalski
15.07
Kobala
10:5612:13
Epsilon 7 28
Arek Kubach
15.00
Kobala
10:5212:04
Ion 5 M
Szymon Kuhnert
14.47
Skrzyczne
08:0209:04
Iota 2 25
Leonia Zając
14.29
Bassano
13:2915:04
Beat S
Ralf
14.23
Skrzyczne
08:1209:30
Escort 2 41
Marek Furman
13.16
Skrzyczne
08:2010:02
Aspen 4 26
Grzegorz Hali
12.76
Srebrna Góra
11:3614:16
CHILI 4 S
Jakub Zborowski
11.81
Szczebel
08:2409:14
Iota 26
Marcin Kosior
11.40
Bystrzyca Kłodzka
13:3114:05
Nyos RS L
Szymon Kuhnert
10.93
Skrzyczne
12:2114:13
Iota 2 25
Łukasz Olszewski
10.33
Szczebel
08:2909:18
Cosmos L
Marcin Duszyński
10.09
Skrzyczne
09:2910:32
Panorama 41
Mateusz Szewc
9.90
Srebrna Góra
10:0912:25
Mantra 6 MS
Padawan
9.89
Revine Lago
08:1213:26
Alpha 6 26
Konrad Rogalski
9.63
Kobala
13:3014:08
Epsilon 7 28
Arek Kubach
9.40
Kobala
13:5214:26
Ion 5 M
Andrzej Paradowski
8.62
Kobala
13:3414:04
Beat XL
Seba
8.39
Skrzyczne
07:5408:26
Carrera L