Zofia Radzicka
13.16
Skrzyczne
09:2510:33
BGD BASE S
Zbyszek Wrona
18.60
Skrzętla
08:0609:24
Tequila 5 L
Zbigniew Kawa
69.09
Skrzętla
06:5310:20
Mantra M7 L
Wojtek Bykowski
2.35
Borsk
06:5807:10
Mantra 6 ML
Wojciech Raś
77.12
Skrzętla
08:2411:16
Sigma 10 25
Wojciech Głowacki
25.48
Skrzyczne
09:1113:22
Cure M
Wojciech Galica
48.69
Skrzyczne
06:4710:08
Summit XC4 M
Wojciech Dziedzic
2.17
Szczebel
06:3006:37
Alpha 6 28
Wojciech Dziedzic
5.99
Szczebel
11:1112:36
Alpha 6 28
Witosław Girjat
36.37
Skrzyczne
09:3411:34
Delta 2 L
Witold Ossera
25.98
Bassano
09:0311:14
Rook 3 MS
Witold Kawa
8.63
Skrzyczne
06:5409:12
Discovery 5 M
Waldemar Laskowski
82.08
Skrzętla
07:5512:51
Rush 5 MS
Tooman
43.56
rybnicki
09:3011:37
Mentor 4 XS
Tomi Ka
4.40
Piła
11:5812:31
Universal 1.1 28
Tomi Ka
29.33
Powiat stargardzki
05:2205:38
Universal 1.1 28
Tomek Zmarzły
32.32
Skrzyczne
09:2611:36
Mentor 5 M
Tomek Mysliwiec
103.99
Skrzętla
06:5612:49
Mantra 6 ML
tomasz warchoł
5.49
Srebrna Góra
08:2209:41
Tomasz Pyś
38.52
Szczebel
08:2812:02
Epsilon 8 27
Tomasz Paczkowski
14.57
Bassano
08:1110:11
Tomasz Muszyński
1.90
Grzmiąca
09:5810:03
Carrera L
Tomasz Muszyński
1.26
Grzmiąca
07:5007:54
Carrera L
Tomasz Mariański
20.67
białostocki
11:0412:31
Artik 5 24
Tomasz Klima
3.78
Skrzętla
09:0109:23
Iota 26
Tomasz Cieślar
9.63
Skrzyczne
10:2211:28
Eden 5 28
Szymon Struś
15.84
Szczebel
07:3108:40
Mentor 4 S
Szymon Niemczyk
64.88
Czantoria
07:5212:16
Chili 3 M
Szymon Kuhnert
48.62
Skrzyczne
06:4913:57
Iota 2 25
Szymon
4.17
Bassano
14:1314:28
Epsilon 9 26
Szymon
26.57
Bassano
08:2810:57
Epsilon 9 26
Szymon
1.55
Bassano
12:3712:44
Epsilon 9 26
Sylwester Dudek
0.49
Namiestów
12:3212:33
Mentor 2 S
Sylwester Dudek
0.55
Namiestów
12:0312:04
Mentor 2 S
święty
31.63
Szczebel
07:4208:58
Sigma 10 25
Sławomir Zawojek
1.46
Srebrna Góra
11:0711:12
Mentor 4 L
Sławomir Zawojek
1.93
Srebrna Góra
09:0509:13
Mentor 4 L
Shingen
10.24
Piła
09:3210:13
Mystic 3 M
Seba
59.92
Skrzyczne
07:4311:18
Carrera L
Seba
15.39
Piła
09:1810:13
Chili 3 M
Seba
4.57
Piła
08:2808:47
Chili 3 M
Sandra Szczepańska
1.25
Piła
10:0810:13
Mojo S
Sandra Szczepańska
4.67
Piła
11:5012:06
Mojo S
Ryszard Ceglarek
14.78
Bassano
08:5510:34
Tequila 4 M
Robert Szecel
0.63
Bystrzyca Kłodzka
09:2009:27
Sigma 10 25
Robert Skalski
68.96
Kobala
09:2013:07
Artik 5 28
Robert Piotrowski
1.09
Grzmiąca
11:1611:19
Riot ML
Robert Piotrowski
3.53
Chełmiec
13:1213:42
Riot ML
Robert Osiński
33.33
Inowrocław
15:1516:44
Robert Dobrowolski
4.68
Borsk
07:4508:24
Rook 2 L
Robert Biaduń
3.98
Borowa
09:4710:04
Classic L
Rafał Zagórny
101.28
Kobala
09:0413:58
Arak M
Radek Kuchta
48.54
Maciejowice
07:3710:02
CHILI 4 S
Przemek Jakubczyk
49.71
Bassano
08:1012:02
Maestro M
Piotr Zawadzki
42.82
rybnicki
09:5113:03
Queen 2 ML
Piotr Warzecha
47.65
Skrzętla
07:3309:33
Piotr Szymański
12.09
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
08:3710:02
Chili 3 S
Piotr Starczowski
130.29
Skrzętla
07:3313:23
GTO 2 M
Piotr Klarzyński
2.25
Grzmiąca
12:1012:32
Mentor 5 S
Piotr Klarzyński
5.81
Grzmiąca
08:3509:15
Mentor 5 S
Piotr Klarzyński
4.56
Grzmiąca
06:3907:25
Mentor 5 S
Piotr Karolak
83.09
Piła
09:0913:33
Allegro M
peter
8.27
Pińczów
08:0609:43
Nexus M
Paweł Zawistowski
23.83
Kobala
09:1610:58
Knight ML
Paweł Wysocki (szybki)
35.43
Grzmiąca
08:2110:45
Delta 2 ML
Paweł Szczepanek
53.96
Skrzętla
07:3411:11
Leopard S
pawello148
7.16
Szczebel
09:1810:11
Iota 26
Paweł Lis
104.14
Kobala
08:5713:56
Delta 4 L
Paweł Kumorek
114.13
Szczebel
08:0513:19
Enzo 2 S
Pawel Bedynski
179.49
Piła
07:3115:18
Enzo 3 L
Paweł
17.14
Skrzyczne
07:2608:31
Mentor 4 M
Patrycja Eckert
1.29
Srebrna Góra
12:0612:12
Classic XS
Padawan
11.74
Revine Lago
09:1411:55
Alpha 6 26
Otek
1.82
Grzmiąca
09:1009:15
Rush 4 MS
Otek
3.48
Grzmiąca
07:0807:27
Rush 4 MS
Orłowski Adrian
12.38
Szybowisko Ustjanowa
08:4110:47
Sigma 10 27
Norbert Wietecha
2.01
Wapno
09:2309:41
Tequila 4 M
Natalia Wróblewska
3.39
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
08:4709:01
BGD BASE S
Natalia Wróblewska
50.35
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
10:1612:56
Base 2 XS
MR
13.02
Srebrna Góra
07:2709:12
Ikuma 27
Mirek Chomik
7.53
Wapno
09:2610:50
Bonanza 2 M
Mikołaj Banaś
5.80
Babadag (Oludeniz)
09:3009:48
Rush 4 L
Mikołaj Banaś
5.80
Babadag (Oludeniz)
09:3009:48
Alpha 3 24
Michał Woźny
4.59
Piła
11:1411:33
Atlas L
Michał Woźny
3.81
Piła
13:1513:24
Atlas L
Michał Woźny
3.80
Piła
14:0214:14
Atlas L
Michał Szyc
49.02
Maciejowice
09:5812:16
Cayenne S
Michał Skrzypczak
83.51
Kobala
09:1614:38
Xi 27
Michał Skalski
32.81
Koseč
10:3012:17
BGD BASE ML
Michal Radzicki
11.00
Skrzyczne
08:1208:48
Bonanza 2 XS
Michal Radzicki
23.90
Skrzyczne
10:4512:35
Bonanza 2 XS
Michal Papkowski
29.08
Skrzyczne
09:3411:30
Optic 2 30
Michał Pahl
10.35
Szczebel
11:0111:55
Iota 28
Michał Pahl
12.20
Szczebel
07:0307:48
Iota 28
Michał Mildner
55.72
Skrzyczne
07:5411:20
Delta 3 MS
Michał Kocot
117.48
Skrzętla
06:4111:02
X-Alps
Michał Jantas
8.39
Cergowa
07:4810:22
Summit XC3 M
Michal Glinski
59.37
Bassano
08:2513:41
Michał Dudziński
50.21
Skrzyczne
07:4911:08
Bonanza 2 S
Michał
18.99
Bassano
08:1710:16
Rook L