Natalia Wróblewska
50.35
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
10:1612:56
Base 2 XS
Michał Dudziński
50.21
Skrzyczne
07:4911:08
Bonanza 2 S
Przemek Jakubczyk
49.71
Bassano
08:1012:02
Maestro M
Mateusz Gajczewski
49.53
Skrzyczne
07:4709:53
Queen 2 MS
Michał Szyc
49.02
Maciejowice
09:5812:16
Cayenne S
Wojciech Galica
48.69
Skrzyczne
06:4710:08
Summit XC4 M
Szymon Kuhnert
48.62
Skrzyczne
06:4913:57
Iota 2 25
Radek Kuchta
48.54
Maciejowice
07:3710:02
CHILI 4 S
Arkadiusz Sabat
47.84
Szybowisko Ustjanowa
09:0413:11
Omega XAlps 2 23
Piotr Warzecha
47.65
Skrzętla
07:3309:33
Mariusz Grzywacz
44.14
Grzmiąca
08:5111:46
Peak 25
Bartosz Pudłowski
43.95
Grzmiąca
08:5011:41
Peak 23
Marek Miłowski
43.67
Srebrna Góra
08:2411:23
Delta 3 ML
Tooman
43.56
rybnicki
09:3011:37
Mentor 4 XS
Piotr Zawadzki
42.82
rybnicki
09:5113:03
Queen 2 ML
Adam Mucha
42.80
Szczebel
08:1211:13
Pasat 5 28
Marcin Bortlik
42.75
Skrzyczne
07:2609:33
Delta 3 L
Maciej Krzesiński
41.80
Dobrzeń Wielki
07:2510:43
King M
Darek Klimas
40.94
Szczebel
07:1811:48
Eden 6 24
Daniel Cholewa
40.73
Skrzętla
06:2808:08
Carrera M
Marcin Ślęzak
40.08
Hochfelln
11:2914:06
Delta 2 XL
Tomasz Pyś
38.52
Szczebel
08:2812:02
Epsilon 8 27
Krzysztof Mazur
38.39
Szczebel
08:0810:19
Spectra M
Andrzej Trebenda
37.90
Skrzyczne
07:0709:06
TRITON 2 S
Witosław Girjat
36.37
Skrzyczne
09:3411:34
Delta 2 L
Jola Bryzek
35.72
Skrzyczne
08:3611:21
Rush 5 S
Łukasz Kulis
35.53
Bassano
08:5012:20
Sigma 10 27
Paweł Wysocki (szybki)
35.43
Grzmiąca
08:2110:45
Delta 2 ML
Krzysztof Cieślinski
34.28
Borsk
07:2508:48
Knight ML
Łukasz Serafin
33.84
Srebrna Góra
08:4911:07
Summit XC3 S
Mariusz Strzelczyk
33.56
Michałków
08:4610:19
Sprint 3 M
Robert Osiński
33.33
Inowrocław
15:1516:44
Michał Skalski
32.81
Koseč
10:3012:17
BGD BASE ML
Tomek Zmarzły
32.32
Skrzyczne
09:2611:36
Mentor 5 M
Jarosław Waksmundzki
32.19
Skrzętla
07:3809:17
Sprint 3 XS
Jacek Miłowski
32.14
Srebrna Góra
08:1610:24
Cure ML
święty
31.63
Szczebel
07:4208:58
Sigma 10 25
GRZERO
30.66
Szczebel
10:3413:11
Bonanza 2 M
Tomi Ka
29.33
Powiat stargardzki
05:2205:38
Universal 1.1 28
Grzegorz Kopyto
29.11
Skrzyczne
07:4309:30
King S
Michal Papkowski
29.08
Skrzyczne
09:3411:30
Optic 2 30
Mariusz Maj
28.83
Szczebel
07:5909:40
Artik 3 25
Marek Dmochowski
27.99
Piła
11:2912:54
Rook 2 S
Dawid Olszowy
27.73
Skrzyczne
07:0608:27
Alpina 3 MS
Krzysztof Schmidt
27.30
Skrzyczne
11:0713:09
Enzo 3 L
Krzysztof Ziętara
27.06
Szczebel
07:5109:46
Epsilon 8 27
Szymon
26.57
Bassano
08:2810:57
Epsilon 9 26
Andrzej Paradowski
26.38
Kobala
09:0710:43
Beat XL
MARCIN WŁODARCZYK
26.04
Piła
11:0313:15
Iota 2 25
Witold Ossera
25.98
Bassano
09:0311:14
Rook 3 MS