Zofia Radzicka
13.08
Skrzyczne
09:1711:17
BGD BASE S
Zbyszek Deka
31.36
Mała Kopa
09:2711:19
Sigma 10 25
Zbigniew Kawa
119.71
Skrzętla
07:3614:09
Mantra M7 L
Wojtek Kossuth
73.77
Skrzyczne
07:5312:22
Delta 3 S
Wojciech Kocot
51.77
Kobala
08:4611:35
Maestro M
Wojciech Głowacki
14.27
Skrzyczne
08:0208:52
Cure M
Wojciech Galica
70.86
Skrzyczne
07:5212:38
Summit XC4 M
Witold Ossera
33.51
Bassano
08:1511:39
Rook 3 MS
Witold Kawa
15.53
Skrzyczne
08:0209:10
Discovery 5 M
Tomek Zmarzły
34.27
Skrzyczne
08:0909:58
Mentor 5 M
TOMEK STOCH
2.87
Ćwilin
06:4506:58
Iota 26
TOMEK STOCH
13.03
Szczebel
09:1710:38
Iota 26
Tomek Kowalczyk
37.19
Cerna Hora
08:4510:45
Xchord M
Tomasz Szczepański
83.40
Skrzyczne
07:1612:39
Explorer S
Tomasz Sermak
120.16
Skrzyczne
07:0112:24
Enzo 2 S
Tomasz Paczkowski
2.99
Bassano
13:3513:46
Tomasz Paczkowski
3.80
Bassano
09:2509:42
Tomasz Foryś
25.15
Cerna Hora
08:5410:02
Tomasz Czaplicki
17.83
Cerna Hora
07:3811:02
Sigma 8 25
Tomasz Cieślar
17.81
Skrzyczne
09:2412:06
Eden 5 28
Szymon Kuhnert
48.32
Skrzyczne
07:1411:46
Iota 2 25
Szymon
9.83
Bassano
08:5209:42
Epsilon 9 26
Szymon
3.43
Bassano
13:3514:02
Epsilon 9 26
Sylwiusz Pachel
67.88
Skrzyczne
09:3413:04
LM6 MS
Seba
28.59
Skrzyczne
07:1709:06
Carrera L
Seba
14.92
Żar
11:1012:35
Carrera L
Ryszard Ceglarek
13.69
Bassano
08:5009:56
Tequila 4 M
Robert Szczur
17.62
Skrzyczne
07:5209:17
Rook 2 ML
Robert Szczur
2.61
Żar
13:5013:59
Rook 2 ML
Robert Dobrowolski
8.30
Borsk
08:0308:57
Rook 2 L
Ralf
82.01
Skrzyczne
07:4412:57
Mantra M7 XL
Rafał Zagórny
57.94
Lijak
08:4811:54
Arak M
Rafał Kwaśniewski
2.93
Rudniki
10:0010:26
BGD BASE ML
Rafał Kwaśniewski
2.81
Rudniki
10:4810:56
BGD BASE ML
Rafał Kwaśniewski
3.62
Rudniki
09:2509:51
BGD BASE ML
Rafał Kubica
83.69
Skrzyczne
08:0712:47
Scooter M
Radosław Świerczyński
9.92
Powiat oleski
10:5712:12
Knight ML
PT
10.51
Skrzyczne
08:3909:41
Ion 5 XS
Przemysław Wrzosek
94.13
Skrzyczne
07:3411:44
Cayenne 4 M
Przemek Jakubczyk
35.27
Bassano
07:4110:37
Maestro M
Piotr Warzecha
30.04
Skrzyczne
08:0809:56
Piotr Świderski
39.07
Skrzętla
08:4312:39
Rook 2 MS
Piotr Nowakowski
18.22
Skrzyczne
10:4412:03
UP Trango XC 3 M
Piotr Łuczkowski
62.27
Skrzętla
08:0611:30
Iota 2 27
Piotr Gorczyca
5.20
Skrzyczne
08:3608:46
Ion 5 M
Piotr Gorczyca
12.65
Skrzyczne
11:1211:58
Ion 5 M
Paweł Zawistowski
49.72
Lijak
11:5513:54
Knight ML
Paweł Zawistowski
18.56
Lijak
08:5109:56
Knight ML
Paweł Wysocki (szybki)
27.12
Mała Kopa
09:3611:47
Delta 2 ML
Paweł Ruszkiewicz
18.62
Cerna Hora
08:5910:15
Delta 4 S