Robert Osiński
46.97
Inowrocław
15:2516:56
Robert Biaduń
110.96
Leszno - Strzyżewice
07:0212:45
Classic L
Rafal Obora
189.71
County Galway
10:0117:36
Mantra M7 ML
Rafał Nocoń
13.37
Javorovy
08:2709:53
Mystic 24
Radek Kuchta
66.08
Maciejowice
10:0812:27
CHILI 4 S
Piotr Świderski
21.89
Skrzętla
09:4611:51
Rook 2 MS
Piotr Staszak
8.85
Skrzyczne
07:1907:47
Delta 3 ML
Piotr Staszak
13.24
Skrzyczne
11:0413:06
Delta 3 ML
Piotr Starczowski
72.47
Skrzętla
08:5912:25
GTO 2 M
Piotr Mazurek
25.60
Fajsławice
07:5708:52
Artik 3 23
Piotr Łuczkowski
1.84
Skrzętla
07:3707:44
Iota 2 27
Piotr Łuczkowski
1.48
Skrzętla
08:1708:19
Iota 2 27
Piotr Łuczkowski
1.51
Skrzętla
10:0810:11
Iota 2 27
Piotr Klarzyński
3.43
Srebrna Góra
07:4408:13
Mentor 5 S
Piotr Klarzyński
3.23
Srebrna Góra
09:2309:57
Mentor 5 S
Piotr Klarzyński
9.98
Srebrna Góra
10:2311:13
Mentor 5 S
Piotr Karolak
82.19
Piła
07:3413:08
Allegro M
Pawlos
51.01
Dzikowiec
07:3810:19
Rook 3 MS
Paweł Wysocki (szybki)
45.53
Srebrna Góra
07:3212:23
Delta 2 ML
Paweł Szczepanek
42.90
Szczebel
06:5910:19
Leopard S
Paweł Ruszkiewicz
21.22
lwówecki
09:2011:06
Delta 4 S
Paweł Lis
43.37
Skrzętla
07:3009:58
Delta 4 L
Paweł Kosmala
7.53
Skrzyczne
12:3013:11
Sigma 7 26
Paweł Koenigsberg
105.39
Skrzyczne
08:1213:09
Delta 2 MS
Paweł Dołomisiewicz
35.12
Fajsławice
08:1609:27
Funky S
Paweł
18.67
Skrzyczne
07:5109:37
Mentor 4 M
Patrycja Eckert
4.45
Mała Kopa
09:1209:27
Classic XS
pansabina
107.12
Borsk
07:0513:32
Sigma 11 24
p
12.65
Szczebel
10:2511:31
CHILI 4 M
p
7.01
Szczebel
07:2808:42
CHILI 4 M
Orłowski Adrian
2.05
Laworta
08:1208:22
Sigma 10 27
Nawrocki Michał
52.46
Fajsławice
10:0411:47
Mentor 4 M
Monika Makowska
53.77
Borsk
07:2511:31
Alpina 4 S
Mirek Olkowicz
109.87
Srebrna Góra
07:4413:21
Delta 2 ML
Michał Szyszka
37.25
Borsk
06:4209:20
Aspen 5 28
Michał Szyc
133.47
Maciejowice
08:3012:09
Cayenne S
Michał Staszek
4.35
Żar
09:1109:47
Rook 2 MS
Michał Pawłowski
58.53
Piła
08:3612:31
Tenor M
Michał Kocot
13.37
Śnieżnica
07:3108:31
X-Alps
Michał Jantas
3.51
Chełm (Grybów)
08:1908:35
Summit XC3 M
Michał Jantas
2.48
Chełm (Grybów)
12:1212:56
Summit XC3 M
Mewaa
4.40
Szczebel
10:4611:11
Infinity 3 M
Mateusz Partyka
7.01
Skrzyczne
09:0809:46
Tequila 4 M
Mateusz Olejnik
10.10
Piła
08:3509:34
Ion 5 S
Mateusz Muras
3.65
Skrzyczne
06:0006:12
Nova Ion 3 S
Mateusz Muras
7.31
Skrzyczne
09:0009:53
Nova Ion 3 S
Mateusz Maśluszczak
2.60
Srebrna Góra
07:0812:35
Buzz M
Mateusz Erelis
8.31
Skrzyczne
10:5211:24
lotnia miękka bezmasztowa
Mariusz Wiśniowski
33.81
Skrzyczne
08:5311:40
Enzo 3 S
Mariusz Grzywacz
1.07
Srebrna Góra
08:3808:44
Peak 25