dar test
8.32
Komprachcice
10:2810:35
dar test
5.03
Komprachcice
09:2809:34
eltomek
39.53
Powiat brzeski
15:4316:50
dar test
4.94
Komprachcice
09:4509:50
Krzysztof Schmidt
80.08
Żar
08:0311:57
ZENO L
Dominik Kapica
126.70
Żar
08:1514:39
ZENO L
Krzysztof Martyna
64.70
Mała Kopa
10:4613:57
Xchord ML
Kamil Sedziak
7.89
Montmin Coche-Cabane
09:1810:05
Wasp M
Andrzej Trebenda
100.01
Skrzyczne
07:5712:18
TRITON 2 S
Agnieszka Andryszczak
5.66
Bukova horka
11:0612:34
Tequila 4 XS
Krzysztof Orłowski
45.92
Mała Kopa
10:2013:42
Tango L
Michał Jantas
2.15
Chełm (Grybów)
09:3609:50
Summit XC3 M
Michał Jantas
1.91
Chełm (Grybów)
08:3008:40
Summit XC3 M
Paweł Kumorek
120.12
Żar
08:0913:38
Spectra M
Piotr Kuźmicz
2.88
Skrzyczne
12:0512:11
Sir Edmund 23
KRZYSZTOF MAKOWSKI
43.91
Dzikowiec
10:2913:51
Sigma 10 25
Waldemar Laskowski
5.06
Chełm (Grybów)
09:5811:10
Rush 5 MS
Marek Dmochowski
4.67
moniecki
07:1607:39
Rook 2 S
Marek Dmochowski
12.21
moniecki
07:4808:47
Rook 2 S
Piotr Świderski
7.95
Chełm (Grybów)
12:5614:19
Rook 2 MS
Marcin Kosior
28.00
Dzikowiec
10:2912:46
Nyos RS L
Krzysztof Stanisławski
54.96
Żar
09:4212:22
Mentor 6 S
Stanisław Sagan
29.88
Sobieski
10:0511:20
Mentor 5 M
Tomek Zmarzły
12.18
Javorovy
10:0511:00
Mentor 5 M
Andrzej Kołodziejski
24.94
Mała Kopa
08:4310:09
Mentor 4 S
Mariusz Kłos
10.27
Śnieżnica
08:4609:22
Mentor 4 M
Mariusz Kłos
3.44
Śnieżnica
11:3911:55
Mentor 4 M
Paweł
6.34
Żar
12:4413:27
Mentor 4 M
Ralf
131.04
Skrzyczne
08:0212:59
Mantra M7 XL
Marcin Duszyński
19.66
Żar
10:1612:42
LM6 MS
Paweł Szczepanek
46.95
Śnieżnica
07:5610:16
Leopard S
Jakub Zborowski
38.68
Śnieżnica
08:4810:31
Iota 26
pawello148
7.13
Śnieżnica
12:0312:44
Iota 26
TOMEK STOCH
26.15
Śnieżnica
07:5808:59
Iota 26
Anna Mołdach
19.48
Żar
10:1512:42
Ion 5 XXS
Gienek
89.54
opolski
08:2311:21
Hook 5 28
Julek Matras
13.12
Śnieżnica
11:5112:32
Hook 3 29
Jacek Antecki
8.84
Skrzyczne
10:5511:27
Golden 4 26
Jacek Antecki
10.15
Skrzyczne
07:5609:03
Golden 4 26
Wojciech
4.83
Bukova horka
12:1613:37
Epsilon 7 28
Mariusz Wiśniowski
96.47
Żar
07:5512:23
Enzo 3 S
Joanna Kocot
18.55
Żar
08:1509:43
Delta 4 S
Paweł Ruszkiewicz
80.33
Mała Kopa
08:3812:57
Delta 4 S
Łukasz Czyżewski
48.78
Javorovy
09:1913:27
Delta 3 XL
Wojtek Kossuth
101.35
Żar
09:1214:39
Delta 3 S
Marcin Bortlik
67.78
Javorovy
09:0512:05
Delta 3 L
Wojciech Głowacki
8.81
Żar
13:4114:52
Cure M
Adam Marciniak
8.75
Mała Kopa
10:3511:31
Classic M
Grzegorz Hali
54.13
Dzikowiec
10:2814:06
CHILI 4 S
Jarosław Józik
132.30
Skrzyczne
08:1513:01
Cayenne 4 XS