Michal Glinski
20.36
Żar
09:5511:55
Bogusław Zdrowak
110.05
Żar
08:4813:33
Xchord ML
Krzysztof Martyna
31.81
Mała Kopa
10:4113:03
Xchord ML
Lukáš Hadaš
72.27
Klin (Andrzejówka)
07:4412:00
Venus SC M
Piotr Jasinski
16.17
Klin (Andrzejówka)
12:0114:50
Vega 5 L
Jacek Wojtaś
5.16
Skrzyczne
13:5014:20
Vega 2 S
Zbyszek Wrona
5.08
Żar
11:2511:47
Tequila 5 L
Agnieszka Andryszczak
3.85
Chełm (Grybów)
10:1911:21
Tequila 4 XS
Wojtek Majewski
43.57
Mała Kopa
10:3114:09
Tango M
Andrzej Zieliński
21.07
Śnieżnica
07:1109:07
Sycross One XL
Michał Jantas
3.19
Chełm (Grybów)
08:3209:35
Summit XC3 M
Łukasz Prokop
241.03
bielski
06:3913:17
Sigma 10 25
Mateusz Kuzło
1.21
Turzańsk
12:4112:47
Sigma 10 25
KRZYSZTOF MAKOWSKI
51.17
Klin (Andrzejówka)
07:2310:19
Sigma 10 25
Zbyszek Deka
22.97
Mała Kopa
11:4914:41
Sigma 10 25
Małgorzata Błędowska
34.42
Śnieżnica
08:2209:40
Rush 5 XS
Jakub Rybka
15.79
Piła
11:4412:57
Rush 4 ML
Jakub Rybka
31.17
Piła
08:0709:21
Rush 4 ML
Michał
62.47
Skrzyczne
09:4912:26
Rook L
Piotr Świderski
55.47
Śnieżnica
08:1611:28
Rook 2 MS
Bartosz Migalski
3.04
Borowa
10:4310:55
Prion 4 M
Bartosz Migalski
1.38
Borowa
09:4809:57
Prion 4 M
Krzysztof Drzycimski
33.99
Piła
07:5709:10
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
13.34
Piła
11:3312:22
Poison 3 Xl
Grzegorz Fedrizzi
11.29
Mała Czantoria
07:5508:47
Pasat 2 L
Dariusz Mordarski
69.25
Klin (Andrzejówka)
07:0510:00
Omega XAlps 24
Marcin Kosior
80.26
Klin (Andrzejówka)
10:1715:01
Nyos RS L
Piotr Klarzyński
30.56
Klin (Andrzejówka)
10:4212:55
Mentor 5 S
Krzysiek Ciach
16.55
Klin (Andrzejówka)
12:4015:22
Mentor 5 M
Szymon Struś
30.10
Śnieżnica
08:0909:53
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
24.09
Mała Kopa
08:5910:53
Mentor 4 S
Tomasz Perczak
16.01
Śnieżnica
08:1508:55
Mentor 4 S
Paweł
7.97
Żar
12:4513:34
Mentor 4 M
Mariusz Kłos
21.04
Śnieżnica
08:1309:36
Mentor 4 M
Wojtek Bykowski
95.99
Borsk
07:1112:23
Mantra 6 ML
Mateusz Erelis
3.48
Żar
10:4510:51
lotnia miękka bezmasztowa
Krzysztof Cieślinski
24.58
Borsk
10:3711:55
Knight ML
Krzysztof Cieślinski
6.31
Borsk
09:5810:31
Knight ML
Dawid Król
30.12
Klin (Andrzejówka)
07:1310:00
King M
Niedźwiedź
17.34
Śnieżnica
07:4208:36
Iota 26
Krzysztof Matuszyk
21.03
Hope Valley
08:2510:38
Iota 2 29
Piotr Łuczkowski
37.09
Śnieżnica
07:2409:38
Iota 2 27
Baśka
50.44
Śnieżnica
09:5311:54
Ion 6 XXS
Michał Tworek
37.28
Mała Czantoria
07:5410:31
Ion 5 S
Piotr Gorczyca
2.11
Borowa
10:0910:17
Ion 5 M
Jacek Antecki
9.42
Skrzyczne
08:2608:57
Golden 4 26
Bogdan Kozłowski
7.41
Klin (Andrzejówka)
11:5912:52
Golden 3 30
Bartlomiej Rudziński
3.72
Piła
07:3607:53
Golden 3 26
Hnido
20.11
Klin (Andrzejówka)
08:3910:10
Gaia M
Lesław Wirbuł
6.64
Mała Kopa
12:1813:20
Funky L
Adam Grzech
44.35
Klin (Andrzejówka)
08:0010:13
Freedom L
Bartłomiej Borek
48.98
Śnieżnica
08:1810:15
Explorer M
Wojciech
5.79
Chełm (Grybów)
09:4410:52
Epsilon 7 28
Ola Wirbuł
3.94
Wolowa Góra
10:0610:26
Epic S
Jakub Smoleń
1.58
Powiat wałbrzyski
11:5211:56
Emotion 3 SM
Jakub Smoleń
1.45
Powiat wałbrzyski
11:3711:41
Emotion 3 SM
Jakub Smoleń
3.35
Powiat wałbrzyski
12:2012:36
Emotion 3 SM
Jakub Smoleń
3.12
Powiat wałbrzyski
13:4414:01
Emotion 3 SM
Maciej Targoni
8.74
Borowa
10:2710:54
Echo M
Joanna Kocot
161.16
Skrzyczne
08:1614:04
Delta 4 S
Łukasz Czyżewski
42.72
Skrzyczne
09:1311:53
Delta 3 XL
Michał Mildner
57.97
Skrzyczne
09:0811:27
Delta 3 MS
Marek Miłowski
27.74
Klin (Andrzejówka)
11:0713:29
Delta 3 ML
Marek Miłowski
22.92
Klin (Andrzejówka)
07:4609:57
Delta 3 ML
Jarosław Chmielewski
23.68
Żar
08:4411:04
Delta 2 XS
Paweł Koenigsberg
42.00
Klin (Andrzejówka)
08:1810:43
Delta 2 MS
Leszek Grodkowski
25.86
Borsk
10:3011:27
Delta 2 MS
Bartek Stuchlik
11.86
Mała Czantoria
07:4208:44
Delta 2 ML
Marcin Białobłocki
78.63
Klin (Andrzejówka)
06:4013:08
Delta 2 ML
Artur Barczynski
35.10
Mała Kopa
09:0111:50
Delta 2 ML
Mirek Olkowicz
21.89
Klin (Andrzejówka)
10:5912:06
Delta 2 ML
dawid kopiczko
21.85
Skrzyczne
08:0909:04
Delta 2 L
Wojciech Głowacki
1.31
Żar
14:0514:08
Cure M
Alicja Heise
8.60
Wolowa Góra
10:4711:49
CHILI 4 XXS
Piotr Krezymon
23.53
Borsk
07:5509:25
CHILI 4 XS
SEB
17.63
Skrzyczne
09:3010:12
Chili 3 S
Jarosław Józik
49.50
Żar
08:3110:18
Cayenne 4 XS
Daniel Kędzierski
17.10
Skrzyczne
09:3411:47
Cayenne 4 S
Maciej Januchta
73.17
Śnieżnica
09:5813:51
Carrera L
Seba
19.66
Skrzyczne
09:0810:17
Carrera L
Jarosław Janus
86.95
Skrzyczne
07:3911:19
Boomerang 11 M
GRZERO
88.55
Śnieżnica
06:5412:29
Bonanza 2 M
Bogdan Leja
12.86
Klin (Andrzejówka)
08:0209:37
Bonanza 2 L
Bogdan Leja
13.99
Klin (Andrzejówka)
11:1412:42
Bonanza 2 L
Zofia Radzicka
18.93
Costalunga
09:2812:29
BGD BASE S
Leonia Zając
23.66
Bassano
09:3211:45
Beat S
Jarosław Warzecha
16.64
Skrzyczne
09:2710:11
Aspen 5 26
Jarosław Warzecha
16.06
Żabnica
12:3113:26
Aspen 5 26
Marek Furman
29.72
Skrzyczne
07:4809:14
Aspen 4 26
Mariusz Maj
7.37
Śnieżnica
10:0110:37
Artik 3 25
Piotr Gliniak
35.65
Śnieżnica
08:0010:33
Arak M
Monika Makowska
67.13
Borsk
07:2112:24
Alpina 4 S
marcin minkiewicz
92.56
Hope Valley
08:5814:18
Alpina 4 L
Grzegorz Fiema
110.15
Żar
08:3213:09
Allegro M