Zofia Radzicka
18.93
Costalunga
09:2812:29
BGD BASE S
Zbyszek Wrona
5.08
Żar
11:2511:47
Tequila 5 L
Zbyszek Deka
22.97
Mała Kopa
11:4914:41
Sigma 10 25
Wojtek Majewski
43.57
Mała Kopa
10:3114:09
Tango M
Wojtek Bykowski
95.99
Borsk
07:1112:23
Mantra 6 ML
Wojciech Głowacki
1.31
Żar
14:0514:08
Cure M
Wojciech
5.79
Chełm (Grybów)
09:4410:52
Epsilon 7 28
Tomasz Perczak
16.01
Śnieżnica
08:1508:55
Mentor 4 S
Szymon Struś
30.10
Śnieżnica
08:0909:53
Mentor 4 S
Seba
19.66
Skrzyczne
09:0810:17
Carrera L
SEB
17.63
Skrzyczne
09:3010:12
Chili 3 S
Piotr Świderski
55.47
Śnieżnica
08:1611:28
Rook 2 MS
Piotr Łuczkowski
37.09
Śnieżnica
07:2409:38
Iota 2 27
Piotr Krezymon
23.53
Borsk
07:5509:25
CHILI 4 XS
Piotr Klarzyński
30.56
Klin (Andrzejówka)
10:4212:55
Mentor 5 S
Piotr Jasinski
16.17
Klin (Andrzejówka)
12:0114:50
Vega 5 L
Piotr Gorczyca
2.11
Borowa
10:0910:17
Ion 5 M
Piotr Gliniak
35.65
Śnieżnica
08:0010:33
Arak M
Paweł Koenigsberg
42.00
Klin (Andrzejówka)
08:1810:43
Delta 2 MS
Paweł
7.97
Żar
12:4513:34
Mentor 4 M
Ola Wirbuł
3.94
Wolowa Góra
10:0610:26
Epic S
Niedźwiedź
17.34
Śnieżnica
07:4208:36
Iota 26
Monika Makowska
67.13
Borsk
07:2112:24
Alpina 4 S
Mirek Olkowicz
21.89
Klin (Andrzejówka)
10:5912:06
Delta 2 ML
Michał Tworek
37.28
Mała Czantoria
07:5410:31
Ion 5 S
Michał Mildner
57.97
Skrzyczne
09:0811:27
Delta 3 MS
Michał Jantas
3.19
Chełm (Grybów)
08:3209:35
Summit XC3 M
Michal Glinski
20.36
Żar
09:5511:55
Michał
62.47
Skrzyczne
09:4912:26
Rook L
Mateusz Kuzło
1.21
Turzańsk
12:4112:47
Sigma 10 25
Mateusz Erelis
3.48
Żar
10:4510:51
lotnia miękka bezmasztowa
Mariusz Maj
7.37
Śnieżnica
10:0110:37
Artik 3 25
Mariusz Kłos
21.04
Śnieżnica
08:1309:36
Mentor 4 M
Marek Miłowski
27.74
Klin (Andrzejówka)
11:0713:29
Delta 3 ML
Marek Miłowski
22.92
Klin (Andrzejówka)
07:4609:57
Delta 3 ML
Marek Furman
29.72
Skrzyczne
07:4809:14
Aspen 4 26
marcin minkiewicz
92.56
Hope Valley
08:5814:18
Alpina 4 L
Marcin Kosior
80.26
Klin (Andrzejówka)
10:1715:01
Nyos RS L
Marcin Białobłocki
78.63
Klin (Andrzejówka)
06:4013:08
Delta 2 ML
Małgorzata Błędowska
34.42
Śnieżnica
08:2209:40
Rush 5 XS
Maciej Targoni
8.74
Borowa
10:2710:54
Echo M
Maciej Januchta
73.17
Śnieżnica
09:5813:51
Carrera L
Łukasz Prokop
241.03
bielski
06:3913:17
Sigma 10 25
Łukasz Czyżewski
42.72
Skrzyczne
09:1311:53
Delta 3 XL
Lukáš Hadaš
72.27
Klin (Andrzejówka)
07:4412:00
Venus SC M
Leszek Grodkowski
25.86
Borsk
10:3011:27
Delta 2 MS
Lesław Wirbuł
6.64
Mała Kopa
12:1813:20
Funky L
Leonia Zając
23.66
Bassano
09:3211:45
Beat S
Krzysztof Matuszyk
21.03
Hope Valley
08:2510:38
Iota 2 29
Krzysztof Martyna
31.81
Mała Kopa
10:4113:03
Xchord ML